remove_red_eye158

ارور یخچال فریزر سامسونگ RL729-730 – با سلام خدمت همه دوستان عزیز و کاربران وب سایت تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر). به احتمال زیاد ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد یخچال شما که مدل RL729  یا RL730 باشد، ارور دهد. و کارایی خود را از دست داده باشد.  امروز در خدمت شما هستیم تا با هم ارور یخچال فریزر سامسونگ RL729-730 را بررسی کنیم و مشکل شما را حل کنیم.

ارور یخچال فریزر سامسونگ RL729-730

ارور یخچال فریزر سامسونگ RL729-730

ارور یخچال فریزر سامسونگ RL729-730

دوستان عزیز توجه کنید هنگام ارور دادن منظور از F فریزر می باشد. و منظور از R یخچال می باشد. در زیر به تفصیل تمام ارور یخچال فریزر سامسونگ RL729-730 توضیح داده شده است.

ارور R1a

ارور R1a نشان دهنده خطای سنسور یخ ساز یخچال می باشد. بهترین راه حل برای برطرف سازی مشکل تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ با شماره 88077030 می باشد. چون تعویض سنسور یخچال کاری فنی می باشدو نیاز است تکنیسین این کار را انجام دهد.

ارور R1b

ارور R1b نشان دهده خطای سنسور دمای یخچال می باشد. در این حالت ممکن است دمای یخچال به درستی تشخیص داده نشود. و حتی یخچال یکسره کار کند. نیاز است تا با تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

ارور R1c

ارور R1c حاکی از این است که سنسور دیفراست یخچال مشکل دارد و باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ تعویض گردد. سنسور دیفراست در کنار قطعات دیفراست قرار دارد. یکی از مشخصه های مشکل سنسور دیفراست این است که فرآیند دیفراست یا یخ زدایی انجام نمی گیرد.

ارور R1d

ارور R1d نشان دهنده این می باشد که فن یخچال دچار مشکل شده است. فن یخچال باید بررسی گردد و اگر نیاز به تعمیر داشته باشد تعمیر می گردد و اگر نیار باشد تعویض می گردد.

ارور R1e

ارور R1e نشان دهنده وجود مشکل در یخ ساز یخچال می باشد. یخ ساز باید باز شود و بررسی گردد. بهتر است این کار را به تعمیرکار یخچال بسپارید.

ارور R1g

ارور R1g نشان دهنده این است که هیتر دیفراست دچار مشکل شده است. در این مورد باید فقط تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ مشکل را برطرف نماید. چون هیتر یکی از اجزای اصلی سیستم دیفراست یخچال می باشد.

ارور F1a

ارور F1a نشان دهنده وجود مشکل در سنسور بیرونی قسمت فریزر می باشد. یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

ارور F1 b

ارور F1b نشان دهنده این است که سنسور دمای فریزر مشکل دارد. سنسور دما باید تعویض گردد و قابل تعمیر نمی باشد.

ارور F1c

ارور F1c بیانگر خرابی سنسور دیفراست می باشد. همانطور که ذکر شد سنسور باید تعویض گردد و قابل تعمیر نیست. برای تعویض سنسور فریزر با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید.

ارور F1d

ارور F1d نشان دهنده خطای فن فریزر می باشد. فن یخچال یا نمی چرخد و یا صدا می دهد که در هر صورت باید بررسی گردد.

ارور F1e

ارور F1e مربوط به خطای فن کندانسور یخچال می باشد. کندانسور در پشت یخچال قرار دارد. می توانید بررسی کنید که فن کار می کند یا خیر.

ارور F1g

ارور F1g مربوط به مشکل در هیتر دیفراست یخچال می باشد. ممکن است در این حالت یخچال یخ بزند و خنک نکند. چون مشکل متوجه یکی از قطعات سیستم دیفراست یا یخ زدایی می باشد باید حتما مشکل توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر انجام گیرد.

توجه!

تمام ارور های فوق در یخچال فریزر سامسونگ مدل RL729  و RL730  مشترک می باشند. در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز به خدمات بیشتر تعمیر یخچال سامسونگ و همچنین نبود ارور مورد نظر شما در لیست بالا، با شماره 88077030 در تهران و کرج تماس بگیرید. شرکت تهران سرویس به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به همشریان عزیز می باشد.

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست