remove_red_eye37

ارور یخچال فریزر سامسونگ RS11 – با سلام خدمت دوستان عزیز و کاربران وب سایت تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر). امروز در خدمت شما هستیم با ارائه مطلب جذاب در مورد ارورهای یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RS11 که در ایران بسیار پر فروش بوده و جزو یکی از ساید بای سایدهای ی نظیر شرکت سامسونگ می باشد.

ارور یخچال فریزر سامسونگ RS11

ارور یخچال فریزر سامسونگ RS11

ارور یخچال فریزر سامسونگ RS11

ارور E1

ارور E1  نشان دهنده وجود خطا در سنسور فریزر می باشد. سنسور باید تعویض گردد. این کار باید توسط تکنیسین باتجربه تعمیر یخچال فریزر انجام گیرد.

ارور E2

ارور E2 نشان دهنده وجود خطا در سنسور یخچال می باشد. در این صورت ممکن است یخچال گرم باشد ولی فریزر خنک باشد. تنها راه حل مشکل تعویض سنسور یخچال می باشد.

ارو E4

ارور E4 نشان دهنده خطای سنسور دیفراست فریزر می باشد. اگر عمل دیفراست یا یخ زدایی انجام نگیرد فریزر هیچ خنکی نخواهد داشت. که به طور معمول می گویند فریزر خنک نمی کند.

ارور E5

ارور E5 نشان دهنده خطای سنسور دیفراست یخچال می باشد.  سنسور دیفراست کنار شبکه اواپراتور یخچال قرار می گیرد. و عمل دیفراست را کنترل می نماید.تنها راه حل این مشکل تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ می باشد.

توجه!

اگر ارور E5 را بر روی نمایشگر یخچال مشاهده کردید حتما یخچال را از برق بیرون بکشید. زیرا ممکن است سایر قطعات دیگر سیستم دیفراست دچار مشکل شوند و بسوزند.

ارور E6

ارور E6 نشان دهنده وجود خطا در سنسور محیطی کل دستگاه می باشد. سنسور محیطی دمای اطراف یخچال را تشخیص داده و برای تنظیم مقدار سرمای لازم درون یخچال و فریزر از آن استفاده می نماید.

ارور E7

ارور E7 نشان دهنده وجود خطا در سنسور کشوی مجزا در داخل یخچال می باشد. سنسور دستگاه باید تعویض گردد. با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

ارور E8

ارور E8 نشان دهنده خطای سنسور یخ ساز یخچال می باشد. در این صورت یخ ساز یخچال به درستی کار نمی کند و باید سنسور یخ ساز تعویض گردد.

ارور E13

ارور E13 نشان دهنده وجود مشکل در سنسور رطوبت می باشد. سنسور تشخیص رطوبت محیط دچار مشکل شده است و باید تعویض گردد.

 مرحله دوم ارور یخچال فریزر سامسونگ RS11

ارور E14

ارور E14 نشان دهنده نشان دهنده وجود خطا در سنسور محفظه یخ ساز می باشد. باید یخ ساز دستگاه را بررسی کنید که مشکل از محفظه یخ ساز می باشد یا سنسور محفظه. در هر صورت این کار چون تخصصی است باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر انجام گیرد.

ارور E21

ارور E21 مربوط به فن فریزر می باشد. توجه کنید که فن یا باید صدا بدهد و یا اصلا کار نکند. در هر صورت فن فریزر باید تعمیر یا تعویض گردد تا ارور E21 برطرف گردد. تشخیص عیب فن فریزر را بر عهده تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ بگذارید.

ارور E22

ارور E22 مربوط به فن یخچال می باشد. فن یخچال در داخل و بر روی بدنه یخچال قرار دارد. اگر دست خود را بر روی بدنه داخلی یخچال بگذارید و سرمایی احساس نکنید، طبق ارور 100% مشکل از فن یخچال می باشد. در این مورد نیز باید تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال سامسونگ مشکل را برطرف نماید.

ارور E23

ارور E23 مربوط به وجود خطا در فن کندانسور یخچال می باشد. فن کندانسور در پشت یخچال قرار و کنار کمپرسور یخچال قرار دارد. در مدل هایی از یخچال نیز فن کندانسور در داخل بدنه یخچال قرار دارد.

ارور E24

ارور E24 مربوط به وجود مشکل در سیستم دیفراست فریزر می باشد. در این صورت ممکن است فریزر گرم باشد و یخچال خنک باشد. تمام قطعات سیستم دیفراست(سنسور،ترموفیوز،ترمویسک،المنت) باید تست و بررسی شوند.

ارور E25

ارور E25 مربوط به وجود مشکل در سیستم دیفراست یخچال می باشد. طبق معمول یخچال باید گرم باشد. که از دید کاربران گفته می شود یخچال خنک نمی کند. این مشکل را نیز باید تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ برطرف نماید. می توانید با شماره 88077030 – 021 در تهران و کرج تماس بگیرید.

ارور E26

ارور E26 مربوط به وجود خطا در عملکرد یخ ساز یخچال می باشد. ممکن است یخساز کار نکند و یا یخ تولید نکند.

ارور E39

ارور E39 مربوط به خطای سنسور یخ ساز می باشد. سنسور یخ ساز مشکل دارد و باید بررسی شود.

مرحله سوم ارور یخچال فریزر سامسونگ RS11

ارور E81

ارور E81 مربوطه عدم استارت کمپرسور یخچال می باشد. موتور یا کمپرسور نمی تواند روشن شود. رله استارت و اورلود را بررسی کنید. این مشکل باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر یا تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ انجام گیرد.

ارور E83

ارور E83 هشدار دهنده می باشد. باید جریان برق ورودی به کمپرسور را بررسی کنید. این ارور ناشی از وردو جریان برق غیر عادی در یخچال می باشد. بهتر است از محافظ برق استفاده شود تا مشکل جدی برای یخچال اتفاق نیافتد.

ارور E84

ارور E84 نشان دهنده خطای قفل شدن موتور کمپرسور روی دور بالا می باشد. جریان برق را قطع کرده و با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال سامسونگ به شماره 88077030 – 021 در تهران و کرج تماس بگیرید.

ارور E85

ارور E85 نشان دهنده خطای پایین بودن ولتاژ کمپرسور می باشد. پیشنهاد می شود حتما از محافظ برق استفاده کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد حتما با شماره 88077030 در تهران و کرج تماس تماس حاصل بفرمایید.

ارور E86

ارور E86 مربوط به خطای بالا بودن ولتاژ کمپرسور می باشد. از محافظ برق استفاده کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

امیدواریم از مقاله مفید ارور یخچال فریزر سامسونگ RS11 لذت برده باشید. در صورتی که هرگونه مشکل دیگر داشتید و مشاهده کردید یخچال سامسونگ شما کارکرد طبیعی خود را ندارد و نیاز به تعمیر دارد حتما با تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

Samsung RS11 Error Codes

Error CodeProblem
1EFreezer Sensor / Power Outage
2EFreezer Sensor
4EFreezer Defrost Sensor
5EFridge Defrost Sensor / Power Outage
6EAmbient Sensor
8EIce Maker Sensor
21EFreezer Fan
22EFridge Fan
23ECondenser Fan
24EFreezer Defrost
25EFridge Defrost
26EIce Maker Function
39EIce Maker Sensor
83EPower Outage
85EPBA Inverter / Power Outage
86EPBA Inverter / Power Outage

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • کمال حقیری
  2019-04-17 7:41 ق.ظ

  کمال از کرج
  با سلام و ضمن تشکر از سایت مفید شما
  ۱- ساید با ساید سامسونگ دارم . روی ۳ و -۱۹ ست شده . فریزر به دما -۱۹ میرسد اما همچنان بعضی مواد غذایی یخ نمیزنند و شل و آبدار هستند مثل سبزی های خورد شده یا موادی که روعن دارند . ایا امکان دارد که سنسور دمای فریزر -۱۹ را احساس کند اما درون محفظه فریزر واقعا به این دما نرسد ؟ این ایراد مربوط به چه قطعه ای است لطفا راهنمایی کنید. ضمنا من ساکن کرج هستم آدرس نمایندگیتون رو بدید
  ۲- ضمنا کد خطاهایی که نوشتید تا بحال روی پنل دستگاه ندیدم کدها از کجا قابل رویت هستند . دستگاه ما ساید G77SKK هستش که خیلی پرفروش بوده
  متشکرم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-20 11:12 ق.ظ

   با سلام و احترام
   اون درجه ای نشان داده می شود دمای فورمولیته می باشد و به احتمال زیاد گاز یخچال شما کم است.
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست