remove_red_eye3,189
ارور ماشین لباسشویی سامسونگ یا Samsung washing machine error code شامل تعداد زیادی از کدهای خطا می باشد. هر کدام از این کدهای خطا یا ارورها بیانگر وجود مشکل در یک بخش از ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد.
با مطالعه دقیق کدهای خطا زیر می توانید بدون نیاز به تکنیسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، خودتان مشکل را برطرف نمایید. شرکت تهران سرویس در این مقاله قصد دارد لیست کاملی از ارور ماشین لباسشویی سامسونگ را خدمت دوستان ارائه دهد. هرگونه مشکل و سوالی داشتید نیز می توانید در بخش نظرات اعلام بفرمایید تا توسط کارشناسان شرکت تهران سرویس پاسخ داده شود.

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

ارورهای زیر از متداول ترین ارور ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. در این مقاله سعی شده است از نهایت جزئیات بهره گرفته شود تا مشکل شما برطرف شود. در صورتی که ساکن تهران و کرج می باشید کافی است با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید تا تکنیسین تعمیر ماشین لباسشویی برای حل مشکل شما در محل حاضر شود.

ارور nd,5E,SE لباسشویی سامسونگ

ارور 5E که در بسیاری  از موارد با حرف SE اشتباه گرفته می شود همراه با ارور nd اشاره به اشکال در تخلیه آب دارد. در این حالت آب نمی تواند از ماشین لباسشویی خارج شود. فیلتر تخلیه آب که در پایین دستگاه قرار دارد را تخلیه کنید. لوله های تخلیه آب در پشت دستگاه را بررسی کنید. اگر تاشدگی وجود داشته باشد آب نمی تواند تخلیه شود. همچنین ممکن است پمپ تخلیه نیز قفل شده باشد.

ارور nd,5E,SE لباسشویی سامسونگ

ارور LO لباسشویی سامسونگ

ارور LO بیانگر این است که دستگاه نمی تواند بعد از 7 بار تلاش، درب ماشین لباسشویی را قفل نماید. این مشکل اغلب زمانی به وجود می آید که سویئچ درب خراب شده باشد. برای حل مشکل بهتر است تکنیسین تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ سویئچ درب را تعویض نماید.

ارور LO لباسشویی سامسونگ

ارور nF,4E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور nF و ارور 4E بیانگر این است که دستگاه مشکل پر شدن آب دارد. به صورت عادی باید در عرض 40 دقیقه کاملا پر شده باشد و در عرض 6 دقیقه هم هیچ آبی کم نشود. در صورتی که مشکی در این زمینه وجود داشته باشد ارور nF یا 4E نمایش داده می شود. دریچه ورودی آب بررسی شود.

ارور nF,4E ماشین لباسشویی سامسونگارور nF,4E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور FL ماشین لباسشویی سامسونگ

ارو FL به مشکل در بسته شدن درب دستگاه اشاره دارد. ارور FL به ما می گوید که در بسته شدن درب دستگاه ایرادی وجود دارد. این ارور برعکس ارور LO می باشد. لازم است سویئچ درب بررسی شود. در صورت وجود مشکل باید تعویض گردد.

ارور LO لباسشویی سامسونگ

ارور LE لباسشویی سامسونگ

ارور LE بیانگر این است که فشار آب کم است. این علت ممکن است به خاطر فشار کم باشد یا اشکال در شلنگ آب باشد. لوله های ورودی آب را بررسی کنید. ممکن است تاشدگی یا پارگی لوله وجود داشته باشد که باعث کم شدن فشار آب شده است.

ارور IE یا 1E لباسشویی سامسونگ

ارور IE یا 1E نشان دهنده خرابی و وجود عیب در سنسور فشار آب دستگاه می باشد. برای حل مشکل دستگاه را از برق جدا کنید. سنسور فشار آب را تعویض کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشود ممکن است برد الکترونیکی دستگاه ایراد داشته باشد.

ارور OE لباسشویی سامسونگ

ارور OE نشان دهنده این است که دیگ دستگاه پر از آب شده است. به صورت عادی این مورد نباید انجام شود. ممکن است سنسور تشخیص فشار و سطح آب خراب شده باشد. باید دریچه های ورودی آب نیز بررسی شود.

ارور OE لباسشویی سامسونگ

ارور dC یا UE لباسشویی سامسونگ

ارور dC یا ارور UE به بالانس نبودن یا تراز نبودن سطح مجاز دیگ دستگاه اشاره دارد. اگر لباس های زیادی بیش از حد اندازه نرمال دستگاه در آن قرار دهید ضمن شستن لباس ها ارور dC یا UE نمایش داده می شود. که در این صورت باید حجم لباس ها را کم کنید. هرگز بیش از اندازه تعیین شده لباس در دستگاه قرار ندهید.

ارور DC یا UE نشان می دهد که درام نمی تواند بچرخد. در ضمن دقت کنید که دستگاه به صورت تراز روی زمین باشد. اگر دستگاه تراز نباید این ارور نمایش داده می شود.

برای حل مشکل (البته اگر قابل حل باشد) باید یک برنامه شستشو دیگر انتخاب کنید و دکمه Spin را پشت سر هم فشار دهید.

ارور E2 یا bE2 لباسشویی سامسونگ

ارور E2 یا bE2 اغلب زمانی رخ می دهد که یکی از دکمه های صفحه نمایشگر دستگاه خراب شده باشد و در حالت فشار داده شده گیر کرده باشد. برای حل مشکل باید صفحه جلویی یا پنل جلویی دستگاه باز شود و دکمه از حالت فشار داده شده خارج گردد. پیشنهاد می کنیم اینکار توسط نمایندگی مجاز لباسشویی انجام گیرد.

ارور E2 یا bE2 لباسشویی سامسونگ

ارور DS ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور DS نشان دهنده این است که هنگام بستن درب ماشین لباسشویی، درب به صورت خودکار باز می شود. این ارور زمانی رخ می دهد که سویئچ قفل کننده درب خراب شده باشد. همچنین ممکن است مشکل از برد الکترونیکی اصلی دستگاه نیز باشد.

ارور DS ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور tE یا tE1 لباسشویی سامسونگ

ارور tE یا tE1 نشان دهنده این است که دمای آب یا بسیار بالا است و یا بسیار پایین است. دمای آب در ماشین لباسشویی باید در یک حد مشخص باشد. هرموقع دما از حد مشخص عبور کند ارور tE یا tE1 بر روی نمایشگر نمایش داده می شود. البته ممکن است سنسور تشخیص دما هم خراب شده باشد. ولی به دمای آب بیشتر توجه کنید.

ارور 4C ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 4C ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به خطای ورودی آب می باشد. یعنی یا آب ضعیف وارد دستگاه می شود. یا اصلا وارد نمی شود یا لوله ورودی آب مشکل دارد که باید بررسی شود.

ارور 5C ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 5C ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره به خرابی یا وجود مشکل در فیلتر یا لوله خروجی آب یا حتی ممکن است لوله خروجی آب بسته باشد یا خم شده باشد. لازم است تمام لوله های ورودی و خروجی بررسی شوند.

فیلم آموزشی زیر به شما کمک می کند که چگونه مشکل خود را برطرف کنید.

ارور 3E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 2E بیانگر این است که هیچ سیگنالی از موتور گردان دیگ ماشین لباسشویی به برد الکترونیکی ارسال نمی شود. این مورد دو حالت دارد:

 • خرابی برد الکترونیکی اصلی
 • خرابی موتور گردان

ارور 3E ماشین لباسشویی سامسونگارور 3E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور Hr لباسشویی سامسونگ

ارور Hr یکی از ارورهایی می باشد که به خرابی و مشکل در برد الکترونکی اصلی دستگاه اشاره دارد. برای حل مشکل سیم های برد اصلی را از دستگاه جدا کنید و بعد از 5 دقیقه متصل کنید. اگر مشکل برطرف نشد باید برد تعمیر یا تعویض گردد.

ارور Hr لباسشویی سامسونگ

ارور nF1 یا 4E2 لباسشویی سامسونگ

ارور nF1 یا 4E2 نشان دهنده این است که جای اتصالات لوله آب گرم و سرد اشتباهی نصب شده است. تنها کافی است اتصالات آب سرد و گرم رو درست متصل کنید. بعد از این کار 2 دقیقه دستگاه را خاموش کنید.( سیم آن را از برق بیرون بکشید.)

ارور 2E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 2E نشان دهنده خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. ارور 2E بیانگر Internal control board failure  می باشد. یعنی برد اصلی دستگاه ایراد دارد و باید تعمیر یا تعویض شود.

ارور E9 ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور E9 ماشین لباسشویی سامسونگ بیشتر ناشی از نشتی آب می باشد. لازم است لوله های تخلیه و همچنین سایر قطعات بررسی گردد. همچنین لوله اتصال به محفظه را بررسی کنید.

 

ارور 2E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارو SUD ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور SUD نشان دهنده این است که مقدار بیش از حد پودر شستشو در محفظه قرار داده شده است. لطفا محفظه پودر لباسشویی را بیش از حد پر نکنید تا این ارور نمایش داده نشود.

ارور AE ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور AE لباسشویی سامسونگ نشان دهنده این است که بین برد اصلی دستگاه و برد نمایشگر اتصالی وجود ندارد. بهتر است سوکت های هر دو برد بررسی گردد. همچنین از سالم بودن برد الکترونیکی اطمینان حاصل فرمایید.

ارور AE ماشین لباسشویی سامسونگارور AE ماشین لباسشویی سامسونگارور AE ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور SF ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور SF لباسشویی سامسونگ بیانگر خرابی برد الکترونیکی اصلی دستگاه می باشد. پیشنهاد می کنیم برد الکترونیکی اصلی توسط تکنیسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بررسی و تعمیر یا تعویض گردد.

ارور SF ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور dE یا dE1 ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور dE یا dE1 نشان دهنده این می باشد که مشکلی در قفل کردن درب دستگاه وجود دارد. ممکن است سویئچ درب ایراد پیدا کرده باشد. همچنین ممکن است برد اصلی دستگاه نیز دچار مشکل شده باشد. پیشنهاد می کنیم مشکل را توسط تکنیسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ برطرف نمایید.

ارور UC ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور UC اشاره به مشکل در ولتاژ برق ورودی به دستگاه دارد. بعد از مشاهده این ارور ماشین لباسشویی را به مدت 30 ثانیه یا یک دقیقه خاموش کنید. (از برق بیرون بکشید) سپس روشن کنید. اگر مشکل حل نشد مشکل در ورودی برق دستگاه است.

ارور cE ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور cE نشان دهنده وجود مشکل در دمای آب سرد می باشد. در اکثر موارد سنسور دما مشکل دارد که با تعویض سنسور مشکل برطرف می شود.

ارور D14 ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور D14 نشان دهنده این است که نصب دستگاه مشکل دارد. لوله های خروج و ورود آب مشکل دارد. حتی تراز بودن یا نبودن دستگاه نیز در این ارور می تواند نقش داشته باشد.

ارور 8E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 8E نشان دهنده این است که بین برد الکترونیکی اصلی و قطعات دستگاه ایراد وجود دارد. یا اتصال وجود دارد که لازم است حتما توسط تکنیسین بررسی شد. ابتدا 30 ثانیه دستگاه را خاموش کنید و از برق بیرون بکشید. سپس روشن کنید اگر مشکل برطرف نشد باید تعمیرکار دستگاه را بررسی نماید.

ارور HE2 ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور HE2 نشان دهنده این است که دمای آب در عرض 10 دقیقه بیشتر از 10 درجه سانتی گراد نشده است.  یعنی المنت یا هیتر ایراد دارد و باید بررسی گردد.


سخن پایانی

امیدواریم از مقاله ارور ماشین لباسشویی سامسونگ نهایت استفاده و لذت را برده باشید. هر سوال و مشکلی داشتید می توانید در بخش نظرات اعلام بفرمایید تا توسط کارشناسان شرکت تهران سرویس پاسخ داده شود.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

98 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آرسام گرایلی
  2020-08-03 5:13 ب.ظ

  سلام ماشین لباسشویی من ارور door رو می ده باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-07 8:18 ب.ظ

   با سلام و احترام
   از دست بسته شدن درب مطمئن شوید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • فاطمه کاشفی
  2020-06-21 4:16 ب.ظ

  سلام
  ماشین لباسشویی من ارور sud میداد لباسهای داخلش رو خالی کردم و گذاشتم یک ربع بدون مواد شوینده بچرخه تا اگه کفی باشه خالی شه .بعد کلا دوتا شلوار انداختم ببینم درست شده یانه که نشسته دوباره ارور sud داد .قبلشم که گذاشتم یک ربع بشوره هیچ کفی‌نمونده بود الانم هیچی نیست ولی ارور میده
  خواهشا هرچه سریع تر راهنماییم‌کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-24 9:29 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید سنسور مواد شوینده تعویض شود. یا مستقیما سوکت مروبطه بر روی برد الکترونیکی معیوب است که لازم است تعمیر گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ارور dc در دستگاه نشانه چيست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-09 11:30 ب.ظ

   با سلام
   مربوط به تراز و بالانس نبودن دستگاه می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ، ماشين من در ابتداى كار روشن كه ميشه وفتى برنامه بهش ميدم ارور dc ميده ، من امروز اولين بار هست كه استفاده ميكنم ، ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-09 11:31 ب.ظ

   با سلام سرکار خانم مریم.
   سوال شما پاسخ داده شد.

   پاسخ
 • سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ روی ۱۷ دقیقه تنظیم کردم ووقتی ۱دقیقه آخربود نوشته بود5dدرهم بازنمیشدزمانهارو تغییر دادیم درباز شد وخشک هم نکرده بود یکم کف مونده بود وسینی رو که می چرخوندم صدای آب ازپشتش می آمد اما دودور بعدش شستم مشکل نداشت علت چیه؟ چه مشکلی داره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-12 12:13 ب.ظ

   با سلام
   ارور 5D یا SD اشاره به مشکلی دارد که دستگاه نتوانسته آن را تشخیص دهد و دستگاه وارد حالت آماده به کار شده است. دستگاه را از برق بکشید و بعد از 3 دقیقه مجددا به برق وصل کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام ماشين بنده ارور 3 e ميده مشكلش چيه

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-08-27 11:07 ق.ظ

     با سلام
     ارور 2E بیانگر این است که هیچ سیگنالی از موتور گردان دیگ ماشین لباسشویی به برد الکترونیکی ارسال نمی شود. این مورد دو حالت دارد:
     1- خرابی برد الکترونیکی اصلی
     2- خرابی موتور گردان
     موفق باشید.

     پاسخ
 • محمدحسین مرادی
  2020-01-22 1:33 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  ارور e6درلباسشویی سامسونگ مربوط به کدوم قسمت دستگاه هست؟!

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-22 12:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مربوط به هیتر یا المنت دستگاه می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • Zohre felegari
  2019-12-29 11:50 ق.ظ

  سلام،ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ دارم،قفل کودک dose per wash قسمت فلش چراغش روشن نمیشه علتش چیست؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-30 1:53 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا یکی از دکمه های دستگاه ایرارد دارد که دستگاه قفل نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام .لباسشویی در حین کار با صدای یک بوق قطع میشه و چند لحظه بعد اخطار b32روی نمایشگر ظاهر میشه .مشکل چیه؟با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-23 2:43 ب.ظ

   سلام و درود
   ارور bE2 نشانگر این است که یک دکمه بر روی صفحه نمایشگر قفل شده است یعنی در داخل مانده است. تمام دکمه ها را فشار دهید تا دکمه ای که گیر کرده است آزاد شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهدی ضحاکی
  2019-11-04 12:43 ق.ظ

  با سلام خسته نباشی لباشویی سامسونگ دارم در اکثر مواقع بر روی عدد ۸ گیر دارد و لباس هارو خوب خسک نمی کند علت چیست لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون ضحاکی

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-04 12:06 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید بررسی شود یا برد الکترونیکی ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ماشین لباسشویی من سامسونگ اتوماتیک درب بالا است مرحله آب کشی دستگاه خطا میده 4c ،،تو مطالب بالا خطا ورودی آب زدید ولی آب خونه ما فشارش کم نیست اب هم وارد دستگاه میشه تو مرحله شستشو و خشک کن مشکل نداره

  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-04 12:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   شلنگ دستگاه را باز کنید و تمام قسمت ورودی را بررسی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • رضا کاظمی
  2019-10-26 5:58 ق.ظ

  سلام. وقت شما بخیر. ماشین لباسشویی من بعد از کمی که از شروع برنامه میگذره روی یه زمان گیر میکنه. دائم موتور میخواد تکون بخوره ولی می ایسته و پس از چند دقیقه روی حالت پاوز قرار میگیره. هیچ اروری هم نمیده. گاهی هم خود بخود مجددا شروع به کار میکنه و کارش رو تمام میکنه. کلا قاطی کرده. لطفا راهنمایی کنید. متشکرم.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید موتور بررسی شود و همچنین برد الکترونیکی تست شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام لباسشویی کد sud رو نشون میده… بالا توضیح داده بودید ک واسه ی زیاد ریختن پودره ولی من پودرو زیاد نریخته بودم… فقط نرم کننده ام همون اول ریختم ولی اونم خیلی کم ریختم درحد چند قطره… ولی همش ارور میداد همسرم میرفت میزد دوباره می‌شست… حدود 4ساعت داشت لباسارو می‌شست… مشکلش چیه؟!

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-26 12:26 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دقت کنید که جاپودری سالم باشد و بعد از شست شو بررسی کنید چه مقدار پودر استفاده شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بختیاری
  2019-10-20 11:33 ق.ظ

  سلام روزتون بخیر
  ماشین لباسشویی بعد از اتمام کار روی end میمونه و روی دفحه ی ماشین یه شکل قرمز که شبیه سطل زباله اما سطل زباله نیست میاره مشکلش از کجاست
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-21 11:51 ق.ظ

   با سلام و احترام
   با شرکت تماس بگیرید تا راهنمایی کامل شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • بعد از ۴۰ بار شستوشو باید سطل ماشین جرم گیری شود از برنامه eco drum clen ماشین استفاده شود

   پاسخ
 • سلام خسته نباشين لباسشويي من ارور 3E ميزنه مشكل از كجاست بايد جيكاركنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-09 11:28 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یا برد الکترونیکی یا موتور گردان لباسشویی ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام وخسته نباشی .لباسشویی سامسونگ ارور5C پس از سپری شدن مدتی کارکرد لباسشویی لطفا راهنماییم کنید .
  باسپاس

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-04 7:50 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ممکن است فیلتر بسته شده باشد. یا شلنگ آب خراب شده باشد و یا شلنگ امکان خروج آب را ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام لباسشویی سامسونگه ارور h2 میده؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 3:02 ب.ظ

   با سلام و درود
   برنامه شستشو را درست انتخاب کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • داریوش
  2019-10-01 3:45 ق.ظ

  با سلام
  ماشین لباسشویی سامسونگ اتوماتیک تا مرحله خشک کردن جلو میره بعد توی دقیقه آخر دوباره از عدد ۱ به ۴ بر میگرده و همینطور ادامه میده.میخواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمائید.با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 10:55 ق.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ماشین لباسشویی ارور5Eمیزنه شلنگ رو برسی کردم فیلتر تخلیه تمیز کردم الان باید چیکار کنم ایراد از کجاست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-23 5:53 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پمپ تخلیه را بررسی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  درب لباسسشوییو کامل میبندیم ولی ارورdoorمیاد مشکل جیه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-18 1:46 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ممکن است سوئیچ مشکل داشته باشد و بسته شدن درب را تشخیص ندهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ..وقت بخیر ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1022 دارم الان چند وقته وقتی خاموشه آب تو دیگش جمع میشه مشکل از چی میتونه باشه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-12 6:06 ب.ظ

   با سلام و احترام
   شیر برقی ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • طاهر نادری
  2019-09-03 2:22 ب.ظ

  سلام وقت بخیر لباسشویی من مدل Q1495 است خیلی وقتها نزدیک به اتمام کار وبعض وقتها اول کار ارور tE2 میزنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-04 8:28 ب.ظ

   با سلام و احترام
   این ارور مربوط به دمای آب می باشد. سنسور دما باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • امیر ابوالفضل
  2019-09-02 3:24 ب.ظ

  سلام لباسشویی بعد از ۳۰ثانیه علامت 88میاد از چی میتونه باشه توروخدا جواب بدین

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-02 7:57 ب.ظ

   با سلام و درود
   در لباسشویی سامسونگ چنین کد خطایی نداریم. لطفا عکس آن را برای ما بفرسیتد تا دقیق برسی کنیم و پاسخ دهیم.
   در بخش انتقادات و پیشنهادات عکس را ارسال کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خسته نباشید
  ارور dE2 مربوط به چی میشه
  لباسشوی سامسونگ

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-31 12:07 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مربوط به قفل شدن درب دستگاه می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام و عرض ادب ارور HE2 بیانگر چه مشکلی می باشد با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-31 12:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بیانگر این است که آب داخل دیگ به آرامی گرم می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام. ارور 0E چه علتی داره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 11:24 ق.ظ

   با سلام و احترام
   این ارور OE می باشد. یعنی دیگ دستگاه پر از آب شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من ماشین لباسشوییم سامسونگه رو 29 دقیقه که میذارم یک ساعت طول میکشه که بشوره رو دقیقه 28 می ایسته بعد ارور 4E میده دکمه Puse میزنم دوباره شروع بکار میکنه باز رو دقیقه 15 می ایسته باید دوباره دکمه Puse بزنم تا شروع کنه.و اینکه تو جا پودریش فقط پودر از یک سمت و میبره پایین پودر سمت دیگه دست نخورده باقی میمونه یبار حین شستشو جاپودری و باز کردم دیدیم اصلا ازون طرف آب نمیریزه رو پودر فقط از یه سمت میریزخ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 10:56 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ممکن است برنامه شستشو را اشتباهی انتخاب می کنید. باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ماشین لباسشویی ارور تخلیه داد.شلنگ مسدود نیست و پمپ تخلیه پایین رو خالی کردم .باز هم موقع تخلیه ماشین لباسشویی کار نمیکنه.مشکل از چیه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 11:15 ق.ظ

   با سلام و احترام
   پمپ تخلیه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ماشین لباسشویی ارور تخلیه داد.شلنگ مسدود نیست مشکل از چیه ؟

  پاسخ
 • سلام ارور e2ماشین لباسشویی چیه یه مدتی کار میکنه وصدا ابکشی یا قطع ووصلش میاد تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-16 11:07 ب.ظ

   با سلام و احترام
   نشان دهنده این است که یکی از دکمه های صفحه نمایشگر دستگاه ایراد دارد و در حالت فشرده شده قرار دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام. ارور EE البته E اول سمت چپ کلاهک ندارد در ماشین لباسشویی نشانه چیست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-14 7:17 ب.ظ

   با سلام و درود
   سنسور تشخیص دما مشکل دارد.
   دمای آب در ماشین لباسشویی باید در یک حد مشخص باشد. هرموقع دما از حد مشخص عبور کند ارور tE یا tE1 بر روی نمایشگر نمایش داده می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام . ارور 8E ماشین لباسشویی سامسونگ BIG WASH چی هست لطفا راهنمایی کنید
  موتور زور میزنه اما حرکت نمیکنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-11 1:32 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل در اتصال بین سیم های دستگاه است. سیم های برد الکترونیکی را بررسی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام. ماشین لباسشویی من از پودر ماشین استفاده نمی کند و پودر دست نخورده در جاپودری باقی می ماند. لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-11 1:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید جای پودر را پر کنید نه جای مایع رو.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • جای پودر رو پر میکنم. اما آب وارد آن نمیشه و دست نخورده باقی می ماند. آب فقط از طریق جای مایع وارد میشه.

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-08-16 11:02 ب.ظ

     با سلام و احترام
     ممکن است برنامه های شستشو رو اشتباه انتخاب می کنید.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • سلام یه چندباری هست که لباسشویی رو وقتی روی ۵۵ دقیقه می زارم روی ۵۴ دقیقه می ایسته بعدش خطاE4 میده باید خاموش کنم بعد روشن که می کنم بازم روی۵۵ دقیقه می زارم ولی این بار روی ۲۷ دقیقه همون خطا رو میده راستی موقع کارکردن جای پودرش باز میشه ممنون از راهنمایی شما

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-11-29 11:38 ب.ظ

     با سلام و احترام
     ارور E4 برای قطعات است. ممکن است پمپ تخلیه آب آسیب دیده باشد. لازم است دستگاه بررسی گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ماشین لباسشویی من خطایی Lc1 رو میده هر چقدر هم صبر کردم و از برق خارج کردم بازم همون خطا رو میده

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-06-01 7:13 ب.ظ

    با سلام و احترام
    سنسور دستگاه ایراد دارد و باید تعویض شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام ماشین لباسشویی سامسونگ ارور 5E میده لوله های تخلیه آب و چک کردم مشکلی نداشت تازه ماشین و سرویس کردیم دوباره به مشکل خورده چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-04 11:35 ق.ظ

   با سلام و احترام
   پیشنهاد می کنیم با شماره شرکت تماس بگیرید تا توسط تکنیسین راهنمایی شوید.
   02188077030
   موفق باشید.

   پاسخ
  • رمضانی
   2019-08-07 11:58 ق.ظ

   سلام خسته نباید ماشین لباسشویی من روشن میشه ولی یه علامت قفل میزنه و کار نمیکنه حتی دربش هم باز میشه،لباس هم داخلش کمه،مشکل از چیست؟؟

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-08-08 11:06 ب.ظ

    با سلام و احترام
    ممکن است برد دستگاه ایراد داشته باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • با سلام لباسشویی سامسونگ دارم که بعد از اتمام شستشو لباس دقیقه(END) صفر روی صفحه نمایش اش شکل یه سطل وستاره چشمک میزنه و خودم باید دکمه خاموش بزنم تا لباسشویی خاموش بشه لطفا راهنماییم کنید علتش چیه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-11 1:56 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز لازم است دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شود. ممکن است دلایلی زیاده داشته باشد که باید همشون تست شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید چند وقته لباسشویی ارورcEنشان میده از چی میتونه باشه ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-31 11:36 ق.ظ

   با سلام و احترام
   سنسور دما مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  لباسشویی من ارورsud میده حتی لباسارو خالی کردم توشو تمیز کردم ولی وقتی رو حالت ابکشی و گردش میزارم تو اب چرک جمع میشه ، میشه لباسشویی و جرمگیری کرد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:49 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پمپ تخلیه ایراد دارد و باید بررسی شود.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام موقع روشن کردن ماشین لباسشویی ارور door می زنه ایرادش کجاست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:50 ب.ظ

   با سلام و احترام
   سویچ درب مشکل دارد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام. ماشین لباسشویی ترور uc میده. مشکل کجاست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-20 12:52 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل از ولتاژ برق است.
   دستگاه را 30 ثانیه خاموش کنید و مجددا روشن کنید اگر مشکل حل نشد باید برق ورودی را بررسی کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • Fatemehghodsi
  2019-07-16 1:59 ق.ظ

  سلام ببخشید برد لباسشویی ۶ ماه پیش تعویض شده ولی الان در مرحله ابکشی بود که ارور E4 داد و در مرحله ابکشی موند همش صدای کشیدن اب می یاد . ممکنه باز بردش اسیب دیده باشه سری قبل کلی هزینه کردم الان میترسم از بردش نباشه بازش کن الکی یه هزینه دیگه بیفته رو دستم چیکار کنم به نظرتون ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-16 8:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ارور E4 برای قطعات است. ممکن است پمپ تخلیه آب آسیب دیده باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • Fatemehghodsi
  2019-07-14 3:05 ب.ظ

  سلام خسته نباشید لباسشویی سامسونگ دارم روشن بود داشت کار میکرد یه دفعه فیوز پرید دوباره زدم یه کم کار کرد بعد چند تا بوق زد پیام E4داد بعد روی دور آبکش موند از پریز کشیدم دوباره زدم بازم حافظش پاک نشده بود مشکل چیه ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-14 7:02 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید شیر برقی تست شود. اگر مشکل برطرف نشد باید برد الکترونیکی بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام روزتون بخیر ،
  من ماشین لباسشویی سامسونگ نیمه اتوماتم رو حدودو ۱۰ سال پیش خریدم ، خیلی ازش راضی ام ولی چندوقته در مرحله شستشو اِرور۹ (E9) رو نشون میده . مجبور میشم دستگاه روخاموش کنم و دوباره روشنش کنم و از اول دستگاه مراحل رو انجام میده…. ممنون میشم راهنماییم کنین ،عیب دستگاه چیه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-22 11:38 ق.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل نشتی آب است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید حدود 4ساله که از لباسشویی سامسونگ مدلB1015استفاده میکنم تا الان مشکلی نبوده پسرم دکمه هاشو فشار داد حین کار چند روزه ارورA6_میده و روی صفحه دیجیتالش اصلاتایم نمیندازه.اما کار میکنه ولی بعد اتمام شستشو با یه مکس دوباره آبگیری میکنه،میشه راهنماییم کنین،ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-13 6:42 ب.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهنام فرید
  2019-06-08 1:19 ق.ظ

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت کارشناسان عزیزتانبنده یه ماشین لباسشویی سامسونگ تقریبا ۸ ماه پیش خریداری کردم, تا امشب خوب کار می‌کرد ولی امشب همه برنامه های شست و شوش بجز spin بعد از حدود ۵-۷ دقیقه ترور 4C می‌ده، میشه راهنمایی کنین چیکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-09 11:14 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ارور 4C ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به خطای ورودی آب می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • منوچهری
    2019-08-17 10:12 ب.ظ

    با سلام لباس شویی ارور dcمی دهد وام در چک شده وهم وزن لباس هم کمه ولی متاسفانه استارت می کنی بعداز چند ثانیه ارور می دهد لطفا راهنمایی کنید ممنون

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-08-18 9:25 ب.ظ

     با سلام و احترام
     دوست عزیز همانطور که در متن بالا گفته شده است درام نمی تواند بچرخد. برنامه شستشو را عوض کنید و پشت سر هم دکمه Spin را بزنید. اگر مشکل حل نشد باید از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید. در نهایت می توانید با تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ تماس بگرید.
     موفق باشید.

     پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست