remove_red_eye716,954

تنظیم دمای یخچال مشکل بسیاری از خانم ها و آقایان می باشد که چگونه باید دمای مناسب را برای یخچال تنظیم کرد تا دما در یخچال و فریزر مطلوب باشد. تهران سرویس امروز به سوال چگونگی تنظیم دمای یخچال پاسخ می دهد. پس با ما همراه باشید.

تنظیم دمای یخچال

تنظیم دمای یخچال

تنظیم دمای یخچال

شرکت های سازنده یخچال همیشه درجه مطلوب را برای یخچال پیشنهاد می کنند. زیرا اگر درجه دمای یخچال بر روی مقدار بیشتر باشد کمپرسور یخچال مجبور است سخت کار کند تا دمای یخچال را به مقدار تنظیم شده برساند.

در این صورت اگر این شرایط در دراز مدت ادامه یابد 100% ناچارید کمپرسور یخچال را تعویض کنید چون موتور یا کمپرسور از کار خواهد افتاد.

اگر درجه دمای یخچال کمتر از مقدار مطلوب باشد که هوای سرد داخل یخچال کم می شود و امکان فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال بیشتر می گردد. البته قابل ذکر است که یخچال در فصل گرما یک درجه می تواند از مقدار درجه مطلوب بالاتر باشد و همچنین در فصل سرما یک درجه از مقدار دمای مطلوب پایین تر باشد.


چرا باید دمای یخچال را تنظیم کرد؟

متخصصان اعتقاد دارند دما در یخچال برای سالم ماندن مواد غذایی باید بین صفر تا چهار درجه سانتیگراد باشد تا از رشد انواع باکتری ها، قارچ ها و کپک ها جلوگیری کند.

علاوه بر درجه حرارت چیدمان مواد غذایی در یخچال نیز اهمیت فراوان دارد و می تواند باعث افزایش تازگی و ماندگاری مواد غذایی شود.

یکی از آلوده ترین مناطق یخچال جا میوه ای است. بویژه اگر میوه و سبزی کثیف و بدون پوشش محافظ در یخچال قرار داده شود، رشد و تجمع باکتری در این حالت بسیار زیاد می شود.

همینطور ترتیب جای دادن میوه ها باید به نحوی باشد که میوه هایی مانند گوجه فرنگی ، سبزی و کاهو که بیشتر در معرض پلاسیده شدن هستند بر روی سایر میوه ها قرار بگیرند و میوه های مقاوم تر مانند سیب یا گلابی بسته به فصل سال در قسمت های زیرین قرار بگیرند.


آموزش تنظیم دمای یخچال

 • تنظیم دمای یخچال های معمولی

منظور از یخچال های معمولی یخچال هایی می باشد که فقط یک درجه تنظیم دمای دارند. و نمی توان دمای فریزر را جداگانه و دمای یخچال را جداگانه تنظیم نمود. در اغلب مدل های یخچال ایرانی کلید تنظیم دما اینگونه می باشد.

درب یخچال را باز کنید و کلید تنظیم درجه دمای یخچال را پیدا کنید. سپس دمای یخچال را بر 2 یا 3 و یا 4 قرار دهید. دمای مناسب 3 می باشد.

تنظیم درجه دمای یخچال

تنظیم درجه دمای یخچال

همچنین ممکن است درجه تنظیم دمای یخچال به یک از صورت های زیر باشد که باز هم نحوه تنظیم دمای یخچال طبق توضیح گفته شده تنظیم می شود.

تنظیم دمای یخچال معمولی

درجه پایین 1 می باشد و بیشترین درجه بر روی MAX قرار می گیرد. با چرخاندن ولوم دستی به راحتی دمای یخچال را تنظیم نمایید. درجه مناسب 3 می باشد.

 

تنظیم دمای یخچال معمولی

اگر درجه تنظیم دمای یخچال شما به این صورت باشد با حرکت دادن اسلایدر به سمت چپ یا راست دما را تنظیم کنید. با قرار دادن اسلایدر در وسط درجه یخچال به حالت مطلوب تنظیم می شود. هرچقدر اسلایدر به سمت راست کشیده شود دمای یخچال بیشتر می وشد و هرچقدر به سمت چپ کشیده شود دمای یخچال پایین تر می آید.
 • تنظیم دمای یخچال های دیجیتالی

اگر کنترل کننده دما در جلوی یخچال قرار دارد در ابتدا باید قفل تغییر دما را باز کنید و سپس درجه یخچال را تنظیم کنید.

باز کردن قفل تغییر دمای یخچال

باز کردن قفل تغییر دمای یخچال

دکمه  Unlock را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا علامت قفل موجود ب روی صفحه نمایش به صورت قفل باز شده تغییر یابد.

حالا با استفاده از دکمه  Cooling temperature یا Refrigerator temperature دمای یخچال را کم و زیاد نمایید. همچنین در یخچال هایی که سیستم Jet Freezing موجود می باشد می توانید با فعال کردن آن در سریع ترین زمان فریزر یخ می سازد.

اگر دمای یخچال  به صورت صحیح کار نمی کند با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر(تهران سرویس) تماس بگیرید.

توجه!

تنظیم دمای یخچال و فریزر بر روی یک مقدار برابر باعث می شود یخچال فریزر به صورت عادیو هم تراز سرما ایجاد نماید. و پیشنهاد تهران سرویس نیز همین باشد تا مشکلی برای یخچال فریزر پیش نیاید.

تنظیم دمای ساید بای ساید

تنظیم دمای ساید بای ساید


تغییر خود به خود دمای یخچال و فریزر در یخچال ساید بای ساید

نظرات زیادی مبنی بر چرا بعد از اینکه دمای یخچال یا فریزر (معمولا ساید بای ساید) را بر روی یک مقدار دلخواه قرار می دهیم، مجددا دمای تغییر می کند؟ خوب دوستان عزیز جواب این است:

اولین دلیل این است که نمایشگر یا Display دمای فعلی داخل فریزر یا یخچال را نشان می دهد. پس وقتی تازه دما را تغییر می دهید، در واقع بر روی نمایشگر به شما می گوید که دما ثبت شد.

اما وقتی از تنظیمات خارج می شوید دمای فعلی را نشان می دهد. و دمای تنظیم شده تغییری نمی کند. برای اینکه دمای یخچال یا فریزر به دمای دلخواه شما برسد یخچال باید مدت زمانی(بستگی به دمای تنظیم شده دارد) کار کند تا سرمای خواسته شده برای آن درجه دما را تولید کند. پس عجله نکنید.

تنظیم دمای یخچال در فصل تابستان

دمای یخچال در فصل گرما و تابستان لازم است تغییر داده شود. دمای مناسب یخچال و فریزر در تابستان بهتر است بر روی مقدارهای زیر قرار داده شود:

 • یخچال های دارای ترموستات: دما را بر روی 4 یا 5 قرار دهید. [ آموزش تعویض ترموستات یخچال ]
 • یخچال های اتوماتیک: دمای یخچال را بر روی 3+ یا 4+ قرار دهید. و دمای فریزر را بر روی 18- یا 20- قرار دهید.

تنظیم دمای یخچال در فصل زمستان

برای تنظیم دمای یخچال در فصل زمستان لازم است درجه های یخچال را بر روی مقادیر زیر تنظیم کنید:

 • یخچال های دارای ترموستات: دما را بر روی 2 یا 3 قرار دهید.
 • یخچال های اتوماتیک: دمای یخچال را بر روی 4+ یا 5+ قرار دهید. و دمای فریزر را بر روی 16- تا 19- قرار دهید.

تنظیم دمای ساید بای ساید

تنظیم دمای ساید بای ساید

تنظیم دمای ساید بای ساید

برای تنظیم دمای ساید بای سایدها با دکمه Refrigerator temperature دما یخچال را تنظیم کنید. و برای تنظیم دمای قسمت فریزر از دکمه Freezer temperature استفاده کنید. دمای مناسب برای یخچال ساید بای ساید 4 می باشد و برای فریزر ساید بای ساید 18- می باشد.

دمای مناسب یخچال ساید بای ساید

دوستان عزیز دمای مناسب یخچال های ساید بای ساید در فصل گرما و سرما(تابستان و زمستان) فرق می کند. البته تغییر دادن این دما به شما بستگی دارد. لطفا توجه کنید که:

 • دمای مناسب برای قسمت یخچال در یخچال های ساید بای ساید 4 یا 5 (4+ یا 5+) می باشد.
 • دمای مناسب برای قسمت فریزر نیز در یخچال های ساید بای ساید باید  منفی 18 درجه سانتی گراد (18-) یا منفی 20 درجه سانتی گراد (20-) باشد.

آموزش تبدیل درجه فارنهایت به سانتیگراد

در بسیاری از یخچال های ممکن است دما برحسب فارنهایت(F) باشد. ولی در تمام مطالب در مورد دمای یخچال که چقدر و چگونه باشد، دما برسحب سانتی گرا(C) ذکر می شود. از این رو باید برای تنظیم دمای یخچال درجه فارنهایت را تبدیل به درجه سانتیگراد کنیم. روش کلی تبدیل درجه فارنهایت به سانتیگراد به صورت زیر می باشد:

 • عدد درجه فارنهایت را منهای 32 کنید.
 • عدد به دست آمده را تقسیم بر 1.8 کنید.
 • حالا این عددی که به دست آمد درجه دما بر حسب سانتیگراد می باشد.
C = ( F – 32 ) / 1.8

آموزش تبدیل درجه سانتیگراد به فارنهایت

تبدیل کردن درجه سانتیگراد به فارنهایت دقیقا عکس تبدیل فارنهایت به سانتیگراد می باشد. یعنی:

 • عدد درجه سانتیگراد را ضرب در 1.8 کنید.
 • عدد به دست آمده را به اضافه 32 کنید.
 • عدد به دست آمده درجه فارنهایت می باشد.
F = ( C * 1.8 ) + 32

آموزش تغییر درجه از فارنهایت به سانتیگراد در یخچال ساید بای ساید

در بعض از مدل های یخچال ساید بای ساید دما برحسب فارنهایت است که برای تنظیم آن طبق درجه سانتیگراد کمی آدم سردرگم می شود. برای تغییر دمای از فارنهایت به سانتیگراد دکمه ای بر روی صفحه نمایشگر وجود دارد که علامت C یا F زیر آن نوشته است. این دکمه را 5 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا دما از فارنهایت به سانتیگراد و بر عکس تبدیل شود.

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید ال جی LG

برای تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید ال جی کافی است عملکرد دکمه های پنل کاربری یخچال را بدانید. برای آشنایی با عملکرد پنل و دکمه های ساید بای ساید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش عملکرد پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید

اگر یخچال شما دارای نمایشگر زیر می باشد، هرچه دما به سمت MAX پیش رود سرما بیشتر می شود و هر چه قدر به سمت MIN پیش رود یعنی دما کمتر می شود و یخچال گرم می شود.

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید ال جی


تنظیم دمای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک GE

general electricتنظیم دمای یخچال جنرال الکتریک (General Electric) همیشه یکی از سوالات استفاده کننده گان این یخچال می باشد. امروز در شرکت تهران سرویس یک مقاله کامل در مورد نحوه تنظیم دمای یخچال فریزر و ساید بای ساید GE برای دوستان عزیز آماده کرده ایم. تنها کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تنظیم دمای یخچال جنرال الکتریک GE


نظرات و مشکلات خود را در پایین (قسمت نظرات) وارد کنید تا در سریع ترین زمان ممکن توسط پشتیبانی تهران سرویس پاسخ داده شود.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

540 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمدرضا
  2020-08-24 9:53 ب.ظ

  سلام ما یک فریزر ازمایش داریم که گزینه سوپر اصلا خاموش نمیشه و هرچی دکمه اکو و سوپر رو میزنم فایده ای نداره

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-27 11:05 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال را 10 دقیقه از برق بیرون کشده و مجددا به برق وصل کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر.یخچال فریزر جهان شرق خریدیم و گردونه ترموستات که داخل دفترچه گفتن رو برای تنظیم پیدا نمی‌کنیم میشه راهنمایی کنید که فقط از صفحه دیجیتال تنظیم میشه یا ما پیدا نمی‌کنیم ؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-27 11:14 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ترموستات در داخل یخچال می باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • محمدرضا
  2020-08-16 11:45 ب.ظ

  یخچال پارس مدل بوران خیلی صدا میدهد همچنین موتور با سر صدای زیادی همراه است آیا مشکل دارد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-27 11:49 ق.ظ

   با سلام و احترام
   موتور و فن ها باید بررسی شوند.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام یخچال ما مدل Tncom 530 هیمالیا هست و یک مدت شده هرچی تویخچال میزاریم کپک میزنه و درجه یخچال روی ۴ تنظیم هست و باید روی یک بزاریم یا روی ۷؟نمیدونم چطوری باید دمای یخچال رو افزایش بدم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-07 8:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   در یخچال های هیمالیا و اغلب مدل های ایرانی دما هرچقدر بالا رود یعنی به 7 نزدیک شود سردتر می شود.
   موفق باشید

   پاسخ
 • فیلتر آب ساید ال جی را امروز ۹۹/۳/۳۰خودم عوض کردم ولی یخساز کار نمیکند ( حدود یکسالی بود که از یخساز استفاده نمیکردم)

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-23 9:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   از روشن بودن یخساز در تنظیمات پنل و دکمه یخساز مطمئن شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • زهرا ثابتی
  2020-06-10 12:22 ب.ظ

  وقتتون بخیر، دمای یخچال فریزر دوقلوی بوش روی چند باید باشه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 12:38 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال بر روی 3 و دمای فریزر بر روی 18- قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام یخچال الکترواستیل es20 دارم تازه موتورش و الکتروپشتیبان عوض کرده صدای بدی داره قبلا صدا نداشت نمیدونم دما رو رو چند بزارم ،دمای فعلی فریزر روی منفی ۱۸ و یخچال روی ۶ ، لطفا راهنمایی کنید اگه دما بالا باشه سرده یا پایین باشه ممنون

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-08-07 8:15 ب.ظ

     با سلام و احترام
     الان دما بر روی درجه مناسبی می باشد. فقط دمای یخچال 4 یا 3 باشد بهتر است. صدای زیاد ربطی به موتور ندارد چون موتور سالم هیچ صدایی ندارد. لازم است تکنیسین مجددا یخچال را بررسی نماید.
     موفق باشید

     پاسخ
    • سلام یخچال ما سوزان
     دمای یخچال روی 9 هست اما بازم یخچال خنک نمیکنه

     پاسخ
     • پشتیبانی تهران سرویس
      2020-08-27 11:07 ق.ظ

      با سلام و احترام
      لازم است موتور، گاز و ترموستات بررسی شوند.
      موفق باشید

  • سلام نحوه تنظیم ترموستات دما در یخچال دیجیتال مدل آنتیک از روی برد رو میفرمایید؟

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-08-07 7:53 ب.ظ

    با سلام و احترام
    کافی است دمای یخچال و فریزر را با نمایشگر روی درب تنطیم نماید.
    موفق باشید

    پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال ماجنرال استیل هست ۱روزه که اتومات نمیکنه وموتوریه صدای ناخوشایندی داره درجه یخچال رویه ۴.
  و۱۸+ و-۱۱هست میشه کمکم کنید ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 12:40 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر یخچال یک روز اتومات نکند یعنی مشکل دارد. باید موتور و گاز یخچال و قطعات دیفراست بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام فریزر ارج تابستان روی چه درجه ای باید باشد روی ۳ گذاشتیم درهای فریزر هم یخ زده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 1:07 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بر روی درجه بالا یا کمتر بگذارید و 6 ساعت صبر کنید تا نتیجه را ببینید. اگر مشکل برطرف نشد ترموستات ایراد دارد و باید تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نبی اله نوروزی
  2020-06-03 11:37 ب.ظ

  با سلام وخسته نباشی فریزر هیمالیا دارم درجه روی 15_می مونه میبرم روی 18_دوباره بر میگرده روی 15_فریزر از یخچال جدا هست وهر 5دقیقه یک بوق هم میزنه اگه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 1:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   لازم است قطعات دیفراست فریزر بررسی شوند.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال هیمالیا است وقسمت فریزرش خوب وسایل رو منجمد نمیکنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-01 7:07 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید فن فریزر و گاز یخچال بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جواد زنگنه
  2020-05-31 9:58 ب.ظ

  سلام،یخچال هایسنس است دما فریزر ۱۸ و یخچال ۴،اما جدیدا هر چی تو یخچال میزاریم مثل میوه،سبزی،ماست همه یخ میزنه دما روی چند تنظیم کنیم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-01 7:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دما را بر روی 5 تنظیم کنید. اگر باز هم مواد غذایی یخ زد باید یخچال بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال سیلوان تازه گرفتم فریزر خوب سرد می کنه اما داخل یخچال نمی دونم چجوری خودش خوب میشه درجه یخچات هم روی 4 هست درجه نمایش بیرن هم روی 16/14 هست به نظر شما خوبه یانه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-01 7:18 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر دستگاه مشکلی ندارد پس مشکلی ندارد و خوب است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشید. ما یخچال الکترواستیل داریم که مواد خوراکی در یخچال آن یخ میزند دما یخچال روی ۱۰ هست و دمای فریزر روی ۱۷_ مشکل از چیه درضمن قبلا دما یخچال روی ۴ بود دیدیم یخ میزنه اوردم روی ۱۰ ولی فایدی نداشت

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-04-04 12:51 ب.ظ

   با سلام و احترام
   فن و برد الکترونیکی باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام یخچال ماهم الکترواستیل هست شما گفتیدتابستان روی۳+ یا۴+ باشه ولی نگاه کردم+نداره.فقط ۳ یا۴
    ۳_ و ۴_ داره.. الان درجه یخچال رو ۱۲ و فریزر روی ۱۰_ هست ولی خیلی سرد نیست..یعنی خیلی طول میکشه اب سرد بشه یا چیزی تو فریزر منجمد شه.لطفا راهنمایی بفرمایید

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-06-01 7:10 ب.ظ

     با سلام و احترام
     در یخچال های ایرانی + نوشته نمی شود و 3 همان 3+ می باشد. دمای یخچال باید بر روی 3 یا 4 باشد در دمای 12 اصلا خنک سازی انجام نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • درجه فریزر رو ۱۰_ثابته..ولی یخچال رو چند روزه که زدم رو ۴..ولی اصلا ثابت نمیشه و عددش چشمک میزنه(همش میاد میره) و همش عدد ۱۳ رو نشون میده…رو ۱۳ میزنم ثابت میشه عددش.
      ممنون که جواب میدید

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2020-06-11 1:03 ب.ظ

      با سلام و احترام
      اگر یخچال شما ساید بای ساید است باید سنسور دما و برد الکترونیکی بررسی شود.
      موفق باشید.

 • با عرض سلام و اردات درجه یخچال فریزر آرچلیک (یخچال بالا و فریزر پائین )در چه درجه ای دمای یخچال گرم می شود الان درجه یخچال ۴ و فریزر روی ۱۸- است ؟! مواد داخل یخچال خیلی خیلی سرده!!

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-30 4:13 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال را بر روی 5+ قرار دهید. دمای فریزر خوب است و 18- دمای معمولی برای فریزر می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام بنده سه ماهه یخچال فریزر آرچلیک خریدم درجه یخچال بالا روی ۴ و فریزر پائین ۱۶- تنظیم شده و داخل یخچال خیلی سرد است دمای مطلوب چه درجه ای هست؟ ممنون از لطفتان

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر.
  یخچال فریزر دو قلو سامسونگ دارم نمایندگی برا تنظیم یخچال رو روی ۷ و فریزر روی ۱۷-تنظیم کردن ولی همه وسایلم داخل یخچال خیلی سرد میشه و حتی ترشی و… یخ میزنه .داخل فریزر هم دماش خیلی بالا هست.میخواستم ببینم در فصل زمستان و تابستان روی چه دما یی تنظیم کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-30 4:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   طبق اصول دمایی که عرض کردید باید یخچال گرم میشد و نه سرد. ولی دمای مناسب برای یخچال 4+ و برای فریزر 18- می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید ما یخچال دو قلو الکترواستیل داریم از طرف نمایندگی دما یخچال و ۶ و فریزر رو ۱۶_ گذاشتن ولی چند وقتیه که روی صفحه نمایشش یه دونه برف چشمک زن میاد تقریبا روزی دوبار هم روی یخچال هم روی فریزر این مشکلی واسه یخچال درست میکنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-30 4:30 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال بر روی 4+ تنظیم شود بهتر است زیرا دمای 6+ خیلی خنک نمی کند. علامت برف چشمک زن نشان دهنده فعال شدن حالت دیفراست است و مشکلی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ما یه فریزر سامسونگ داریم که دماش دستیه 3تا کلمه داره cold…mid…warm دمارو رو کدوم بزارم چند ماه رو وارم بود همه چیم یخ زده اما بعد یه مدت ضعیف شد همه چی اب شد چکار کنم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-26 2:30 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بر روی mid قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • Sanazmoradi
  2020-03-24 2:19 ق.ظ

  سلام خسته نباشید یخچال ما ساید الجی هستش که هشت سال پیش خریدیم فریزر بستنیو آب میکنه نمایندگی گفت بستنی ملاک نیست و ایراد نداره درحالی که کسایی که از این مدل یخچال دارن همچین مشکلی ندارن وقتی درجه فریزر ۲۳-بود دماسنج گذاشتم داخل فریزر که ۱۱-رو نشون داد درجه ی فریزر رو تغییر دادم به ۱۵-که دماسنج عدد ۲۳-سانتی گراد رو نشون داد وبستنی کامل یخ زد به نظرتون یخچال ایراد داره ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-26 2:34 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ابتدا عرض کنم که بستی ملاک می باشد.
   سنسور های دستگاه باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر ما یخچال فریزر مدلrl466 داریم که بعد از 5 سال خاموش بودن چند روزه روشنش کردیم دمای فریزر خوبه ولی یخچال 14 شده و تنظیم نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-26 2:40 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید یخچال 8 ساعت کار کند سپس دما را تنظیم کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  من یک فریزر ایستاده لیبره دارم که روی آن کلید بالا و پایین دارد و با فشار دادن آنها اعداد بین 14 تا 28 تغییر میکنند
  چه عددی برای فریزر مناسب است ؟
  داخل سایت لیبرهر گفته دمای داخل فریزر میتواند بین منفی 10 تا منفی 35 باشد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-14 10:07 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دما را بر روی 20- یا 18- قرار دهید مناسب است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام و ممنون از پاسخگویی شما
  ما یک فریزر صندوقی داریم,این آف شده و بااین که چراغها روشن هستن ولی دیگه روشن نمیشه,و کلید onخاموشه وautoروشن,داهل فریزر هم شروع کرده به آب شدن برفکها
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-14 4:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   موتور و گاز یخچال باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام دمای مناسب برای یخچال هیتاچی چند درجست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-13 10:26 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای مناسب برای یخچال 3+ و برای فریزر 20- می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  میخواهم فریزر را خاموش کنم تا داخل ان را تمیز کنم غیر از در اوردن پریز چگونه میشود با دگمه های دیجیتال خاموش کرد سامسونگ دو قلو

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-09 6:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   کافی است فریزر را بر روی حالت Vacation یا تعظیلات قرار دهید و یا حالت Eco
   موفق باشید.

   پاسخ
 • رضا منوچهری
  2020-03-08 9:20 ب.ظ

  باسلام..یخچال و فریزر سینجر مدل گامبی s500 دارم..دماش رو نمیتونم تنظیم کنم..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-09 6:18 ب.ظ

   با سلام و احترام
   با استفاده از دکمه های پنل نمایشگر می توانید دما را تظنیم کنید. ابتدا قفل نمایشگر را باز کنید سپس اقدام به تنظیم دما کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام
  من یخچال دوقلو الکترواستیل مدل e23 دارم خواستم بدونم درجه یخچال رو بخوام کم کنم هرچی بالا بره کمتر میشه یا بیشتر؟ روی 7 بود من گذاشتم رو 5 الان کم شد یا بیشتر آخه واسه یخچال درجه منفی نداره ، واسه فریزر درجه منفی داره ، الان بخوام کم کنم باید به سمت بالا ببرم یا پایین ؟ اخه درجه منفی هرچی بالاتر بره کوچیکتر میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-04 2:15 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال هیچوقت درجه منفی نمیشه درجه منفی یعنی سرمای بیشتر. هرچه درجه به سمت منفی و 0 نزدیک شود یعنی سرمای یخچال بیشتر می شود. و هر چی از از صفر بیشتر باشد یعنی سرما کمتر است. البته این در حالتی است که درجه های تنظیم دما یخچال و فریزر جدا باشند. اگر تنها یک درجه باشد هرچی درجه بالاتر رود یخچال سردتر می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • داریوش سلکی لرستان
  2020-03-03 8:22 ق.ظ

  با سلام یخچال ارج دو درب دارم بالا یخچال پایین فریزر درجه از 1تا 7 است نمی دونم درجه ا سردتر است یا درجه 7 چون یخچال قسمت پایین فریزر خوب کار نمی کنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-03 9:36 ق.ظ

   با سلام و احترام
   در اغلب یخچال های ایرانی که درجه یخچال و فریزر باهم تنظیم می شود درجه هرچقدر بالاتر رود سردتر می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال هانیزان دارم از اینا ک بالایخچال پایین فریزر صفحه مانیتورم داره
  دمای بالا۱۴دمای پایین منفی۱۹
  از داخلم روی ۲ تنظیم کردم اما هربار دما تغییرمیکنه ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-22 12:36 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال باید از نزدیک بررسی شود زیرا مشکل جدی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • کریم نقی پور
    2020-03-12 3:19 ق.ظ

    سلام من مشکلی که با یخچالم دارم اینه که کشوی جا میوه ای خود به خود شیشه اش میشکنه و پلاستیک اطرافشم ترک میخوره یه بار عوض کردم اما دوباره امروز دیدم شکسته فکر میکنم دمای جای میوه ی خیلی سرد میشه که این اتفاق می افته دفترچه راهنماش رو خوندم ولی چیزی متوجه نشدم نمیدونم چه جوری تنظیم کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-03-12 10:10 ق.ظ

     با سلام و احترام
     دمای یخچال را بر روی 3+ قرار دهید. شکسته شدن شیشه جامیوه ای به خاطر سرمای شدید نیست. زیرا در این صورت تمام میوه ها حتما یخ خواهند زد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام یخچال الکترواستیل طرح ساید بای سایدمدل es51 دارم گوشت ومرغ ک داخل فریزر میذارم طعم بدی میگیره میشه لطفا راهنمایی کنید یخچال و فریزر رو چ دمایی باشه??

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-04 4:52 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال را بر روی دمای 4+ و فریزر را بر روی 18- قرار دهید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • علی خاوری
  2019-12-31 11:33 ق.ظ

  سلام خسته نباشید یخجال ما بست فراست هستش بالاهمش گرمه ولی پایین نیم سرده علتش چیه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-31 11:45 ق.ظ

   با سلام
   احتمال زیاد گاز دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مژگان میرزابابائی
  2019-12-28 5:13 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر یخچال ما یخچال فریزر دونار هست قسمت یخچال سرد نمیکندو در نمایشگرهم درجه رانشان نمیدهد و بجای آن نماد H است مشکلش چیست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-30 1:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمال زیاد نبودن سرما علت بروز ارور H می باشد. بهتر است گاز دستگاه بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نعمت پور
  2019-12-24 9:59 ب.ظ

  سلام یخچال فریزرم الکترو استیل از اینا که یخچال بالاست و فریزر پایین صفحه دیجیتال داره که یخچال ارور زده فریزرم داره یخ میزنه وسایل ، درجه یخچال فریزر رو چند تنظیم کنم اهواز هستم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-25 12:51 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه بهتر است بر روی یخچال 4+ و فریزر 18- تنظیم شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام .من یخچال فریزر سینور دارم دمای آن چند باید باشد هم یخچال و هم فریزر ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-18 11:38 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال +3 و فریزر 18- باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال ما الکترواستیل مدلes34 درجه یخچال 7 هستش ولی مواد غذایی زود کپک میزنه درجرو رو چند بزارم خوبه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-11 6:21 ب.ظ

   با سلام و درود
   بر روی 3 قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام یخچال من هایسنس و دمای یخچال و چند بزارم تا مواد غذایی یخ نزنه؟؟؟

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-12-31 11:08 ب.ظ

    با سلام و درود
    دما را بر روی 4+ قرار دهید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • با سلام و احترام یخچال من sonya هستش هر۱۰ دقیقه اتوماتیک می‌کنه آیا ایرادی دارد

     پاسخ
     • پشتیبانی تهران سرویس
      2020-03-13 10:29 ق.ظ

      با سلام و احترام
      درجه دما را بررسی کنید.
      اگر دما عادی باشد مشکلی ندارد.
      موفق باشید.

   • زهرا نجفدری
    2020-01-21 2:11 ب.ظ

    سلام فریزر من Hisenseهستش درجه باید چی باشه آخه متوجه شدم چند ساعتی درش باز بود بدون اینکه اخطار بده بهمون

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-01-22 12:23 ب.ظ

     با سلام و احترام
     درجه یخچال را بر روی 3+ و فریزر 18- قرار دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • علیرضا
  2019-12-05 10:49 ق.ظ

  سلام یخچال ماجنرال استیل هست بعددرجشو اوردم پایین بخاطرزمستان حالاهرکاری میکنم درجشو بالاپایین میکنم میوه هاو اب داخل اب سردکنش یخ میزنه میشه راهنماییم کنیدممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-05 4:30 ب.ظ

   با سلام و احترام
   لازم است دستگاه بررسی شود. مشکل از ترموستات یا دریچه های سرما می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   یخچال فریزر سینور دارم میشه لطف کنید بفرمایید باید روی چ درجه ای باشندواینکه یخچال بالا و فریزر پایین هست آیا فریزر هم درجه تنظیم داره ؟کجا قرار داره؟ مدل
   SRF-102. ممنوناز زحمات شما.

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-02-29 1:17 ب.ظ

    با سلام و احترام
    دمای یخچال را بر روی 4+ و دمای فریزر بر روی 18- قرار دهید. اگر دمای یخچال شما دیجیتال می باشد دمای یخچال و فریزر جداگانه تنظیم می شوند.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • سلام. خسته نباشید . من تازه یخچال هیمالیا خریداری کردم به برق که زدم صفحه ال ایدیش چشمک میزنه و بوق اخطارش ممتد شده. در یخچالم تست کردم بسته بودش. مشکلی دیگه داره؟

     پاسخ
     • پشتیبانی تهران سرویس
      2020-03-18 2:05 ب.ظ

      با سلام و احترام
      احتمالا بیانگر سرما نداشتن یخچال می باشد. بهتر است تا 6 ساعت یخچال در برق باشد.
      موفق باشید.

 • صادق نظری
  2019-12-03 12:02 ق.ظ

  سلام وقتتان بخیر
  مشکل یخچال پارس من از وقتی شروع شد که برق خانه دچار افت ولتاژ شد و بعد از آن یخچال من خنک نمیکرد تعمیرکار گفت مشکل از برد یخچال هست و گاز مشکلی ندارد متاسفانه بعد از تعویض برد هم همچنان یخچال من مشکل دارد و خیلی خنک نمی‌شود ناگفته نماند دمای یخچال از یک تا هشت قابل تنظیم هست که تعمیرکار گفت بالاترین درجه خنکی اش ۸ می باشد که روی همین درجه هم خیلی خنک نمی‌شود

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-04 7:09 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید تمام قطعات دیفراست و فن های دستگاه و همچنین گاز دستگاه + موتور بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   من یخچال ۱۱ فوت امرسان دارم درجه داخلش از صفر هست تا ۷
   رو چند بزارم بعد رتبه سدیش ۷ هست یا ۱
   رو هر چی میزارم سرماش کمه
   ممنون جواب بدین

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-06-11 12:43 ب.ظ

    با سلام و احترام
    درجه از صفر به بالا یعنی سردتر.
    بر روی هر درجه بالاتری قرار دهید و حداقل 6 ساعت صبر کنید تا نتیجه را ببینید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • محمد خدادادی
  2019-11-29 10:18 ق.ظ

  سلام من یخچالم نیکسان هست مدل تک دمای فریزر الان۲۰-میخوام بیارم روی۱۸-یا۱۹-اما فقط دما بالا میره پایین نمیاد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-29 11:43 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  یخچال سینجر ما چند وقتیه از داخل یه طبقه ب آخر یخ میزنه دلیل یخ زدن یخچال داخل چی هست
  بعد دمای یخچال از ما ب حالت سه تا خط هست ک روی خط یک کلا چ زمستون وتابستون هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست باید بررسی شوند. دما مشکلی ندارد روی همون وسط باشد بهتر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام من یخچالم دوو هستش بالا یخچال پایین فریز دماش رو روی 4 گزاشتم ولی میوه هام خیلی زود یخ میزنه…. رو چه دمایی بزارم اوکی میشه و اینکه صدای یخچال برای چی میتونه باشه؟ ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-04 12:28 ب.ظ

   با سلام و احترام
   روی درجه 7 تنظیم شود و صدای یخچال باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال ما الکترو استیله الان یه مدتیه طبقه زیرین فریزرآب جمع میشه و یخ می‌بندد علت چی میتونه باشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:11 ب.ظ

   با سلام و احترام
   آب راه خروجی یخچال گرفته شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ، یخچال امرسال دارم بالا یخچال پایین فریزر متاسفانه چند ماه ست که بالا دماش خیلی کمه حتی بعضی اوقات کار هم نمیکنه اما فریزر خیلی خوب کار میکنه مشکلش چیه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:13 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • باسلام یخچال فریزر ما صنام هستش الان یه مدته فریزر خوب کار نمیکنه مواد غذایی آب میشن روی چند درجه باید بزارم؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-03-12 7:44 ب.ظ

     با سلام
     اگر درجه فریزر جداگانه تنظیم می شود بر روی 20- قرار دهید. اما اگر درجه چرخان می باشد بر روی 2 قرار دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام من یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید ۳۰ فوت دارم درجه یخچال ۲۵ درجه منفی نشون میده ولی سرما در حد منفی چهار خیلی سرماش کمه بعد اون بخار هوای سرد ازش نمیاد بیرون اون بخار هوای سردی که وقتی در یخچال و میبندم دیگه نمیاد وقتی که در یخچال و می بندم صدایی شنیده نمیشه از بخار هوای سرد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:15 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز درجه یخچال شما بر روی فارنهایت تنظیم شده است وگرنه درجه یخچال 25- نمی شود بلکه درجه فریزر 25- می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام،یخچال بالا و پایین فریزر هیمالیا مدل Fcom470 دارم، یخچالش اصلا خنک نمی کنه، اما فریزر کار می کنه، سه ماه پیش همین مشکل پیش اومد، تعمیرکار گازش کرد، دوباره همونطور شده، و اینکه باید روی چه دمایی باشه که بیشتر خنک کنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-28 11:47 ق.ظ

   با سلام و درود
   احتمالا یخچال نشتی گاز دارد و نشتی گرفته نشده است و باز مشکل گاز دارد.
   دما بر روی 3+ قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام فریزر 7 کشویی پارس مدل frzst170 دارم برای باز کردن یخ هایش از آب گرم استفاده کردم بعد از زدن به برق چراغ هشدار و آژیر روشن شد که دما را 14 نشان می داد دکمه هشدار را برای خاموش کردن صدا زدم مثل همیشه تا برسه به دمای مطلوب ولی عمل نکرد بعد از مدتی خود بخود صدا خاموش و لی چراغ همچنان چشمک زده و دمای 14 را نشان می دهد و دما اصلا تغییر نمی کند لطفا راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز آب گرم روش خوبی نیست.
   باید قطعات دیفراست و برد الکترونیکی بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اسماعیل
  2019-10-26 2:02 ق.ظ

  سلام دمای فریزر رو 10 باشه مشکلی دارد؟چون بالای 10میزارم یخچال یا صداش زیاد میشه یا موتورش همش در حال کار کردنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-26 2:05 ق.ظ

   سلام
   مدل یخچال و برند را ذکر نکرده اید.
   اما اگر با تغییر دما یخچال صدا می دهد یعنی فن یخچال مشکل دارد. اگر موتور در این حالت زیاد در حال کار کردن است یعنی موتور مشکل دارد یا گاز دستگاه کم است یا قطعات دیفراست مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام چطوری درجه یخچال پروشات رو تنظیم کنم؟ باس رو چ درجه ایی باشه؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-01-13 11:03 ق.ظ

     با سلام
     دما را بر روی یخچال درجه 4 و فریزر 18- قرار دهید. با استفاده از دکمه های تغییر دما این کار را انجام دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • مهدی عسکری
  2019-10-26 12:53 ق.ظ

  با سلام،من یخچال فریزر هیمالیا دارم ظهر که برق رفت فریزرش یه چند دقیقه بعداز اومدن برق خوب کار نمیکرد درجش رو -13بود گذاشتم رو-17الان هرکاری میکنم نمیاد رو -13 ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-26 1:07 ق.ظ

   با سلام
   دوست عزیز درست بعد از تنظیم کردن دما، دمایی که یخچال نشان می دهد در آن واحد تغییر نمی کند و باید چند ساعت بگذرد تا دما تغییر کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام.خسته نباشید.یخچال ما امرسان آب سرد کن داره.درجه تنظیم از ۱تا ۷ .میخواستم بپرسم که کلید تنظیم روی ۱ باشه بیشتر خنک میکن یا ۷؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-23 1:00 ق.ظ

   با سلام
   در یخچال های ایرانی دما برعکس است. بر روی 7 بیشتر سرد می کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام من دو ماهی هست یخچال ساید بای ساید الجی خریدم ولی تو هر دمایی ک می زارم سرماش خیلی خیلی زیاده چه رو یک چه رو هفت .چه کنم?

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-11-16 4:59 ب.ظ

     با سلام و احترام
     بررسی کنید که حالت Super Cold فعال شده است یا خیر.
     همچنین اگر مشکل برطرف نشد لازم است یخچال بررسی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام ما یخچال استیلون20فوت داریم چجوری میتونم دماشوتنظیم کنم فریز جدا یخچالشم جداست ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-15 8:34 ب.ظ

   با سلام و درود
   با استفاده از دکمه های دما می توانید دما را تنظیم کنید. اگر صفحه دیجیتال نمی باشد توسط ترموستات داخل یخچال و فریزر قابل تنظیم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخپال من سنجر دو طبقس که یکسر کار میکنه در طول روز شاید دو مرتبه خاموش شه دمای طبقه بالا الان ۲ و فریزرش _۱۹چند روز پیش صدای بلندی داشت که ۲۴ ساعت خاموش کردم خوب شد گفتم مشکل از یخ زدن لولش بوده الان نگرانیم اینه که بیشتر طول رور یکسر کار میکنه راهنمایی میکنید؟
  امکان داره این مدل همینطور باشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-15 8:39 ب.ظ

   با سلام و درود
   خیر دستگاه ایراد دارد. یا گاز مشکل دارد یا قطعات دیفراست یا خود موتور.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال دو قلو بوش دارم قسمت یخچال هر درجه بالاتر بره سردتر میشه یا هر چه پائین تر بیاد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-14 4:32 ب.ظ

   با سلام
   دما هر چه قدربه سمت صفر نزدیک شود سردتر می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  ما یخچال ساید دوو داریم، چند وقته یخساز یخ که درست میکنه تمام تیکه های یخ بهم چسبیده میشن و مخزن یخساز یتیکه یخ میشه و دستگاه نمیتونه یخ بده بیرون.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-14 12:45 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخساز باید بررسی شود. همچنین لاستیک دور درب را تست کنید که هوا داخل می شود یا خیر.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال یخساران مدل مروارید n4060 دارم فریز به خوبی کار میکنم اما درجه دمایی یخچال همیشه روی 5 بود ولی الان روی 24 هست هرکاری هم میکنم نمیتوانم درجه رو تنظیم کنم تا بیاد پایین درجه دیجیتالی هست میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-14 12:49 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر درجه نماید پایین یعنی قطعات دیفراست مشکل دارند و نیازی نیست درجه رو تغییر بدید. قطعات دیفراست باید کلا بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال من مارک انتیک لوله های پشت یخچال یخ میزنه و خاموش نمیشه بنظرتون مشکل ترموستات داره

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-09 11:30 ق.ظ

   با سلام
   بله مشکل از ترموستات می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ببخشید ما یخچال فریزر سامسونگ داریم بالا یخچال پایین فریزر دمای یخچال رو 5 و فریزر – 19 هستش ولی بعضی وقتها یه صدایی میده یخچال به مدت 10 دقیقه بیشتر یا کمتر نمیدونم این صدا از چیه ولی وقتی یه کم یخچال رو جابجا میکنیم سریع صدا قطع میشه ولی هر از گاهی اون صدا میاد بازم.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-09 11:32 ق.ظ

   با سلام
   یکی از فن های دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فرهاد پارسا
  2019-10-06 2:17 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید،
  من ساید دوو مدل 2760 دارم،مدتی هست درجه از سانتیگراد به فایرنهایت تغییر کرده،
  باید چکار کنم،ممنون میشم اگه راهنمایی بفرماییــــــد.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-07 1:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بر روی یکی از دکمه های پنل حرف C یا F نوشته شده است. چند ثانیه فشار دهید و نگه دارید. اگر درست نشد دکمه تنظیم دمای یخچال یا فریزر را به صورت تکی چند ثانیه تگه دارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  ما یک یخچال ساید ال جی داریم ،قسمت یخچال رو روی هر دمایی که تنظیم می کنیم مواد یخ میزنن، حتی روی دمای ۴ و -۱۹ که عرفش هست گذاشتیم ولی باز یخ می زنه همه چیز.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-07 1:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست باید بررسی شود.
   برد الکترونیکی لازم است بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محمد وردی پور
  2019-10-05 10:26 ق.ظ

  سلام خدا قوت یک ساید الجی دارم یخ ساز کار نمیکند وقتی یخ به صورت دستی ریخته میشود کار میکند ولی خودش یخ تولید نمیکند لطفا” راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-07 1:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخساز مشکل دارد و لازم است تعمیر شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • Farshad abdolhoseini
  2019-10-01 1:17 ق.ظ

  سلام وقت بخیر من یک یخچال متفرقه ای گفتن موتور ترک هست بدنه ال چی گرفتم هیچ مارکی نداره و الان یک ماه نیست مصرف میکنم که انگار یه چیزی گیر داره همش یکدفعه پشت هم تق تق پشت هم همش انگار استارت میزنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 10:55 ق.ظ

   با سلام و احترام
   موتور دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام ببخشید من یه یخچال فریزر هیمالیا دارم که برای تنظیمات دمای قل فریزر مشکل دارم و مدام تنظیماتش به هم میخوره و کم میشه هفته پیش روشن و خاموش مججد کردم همش رو -۲۴ بود یه هفته باز دوباره الان رو -۱۳ ست الان ، کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-27 11:47 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز وقتی دما اینجوری خود به خود تغییر می کنه یعنی یک قطعه مشکل دارد و خود تنظیم دما مشکلی ندارد. باید یخچال بررسی شود تا مشکل پیدا شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  از شرکت شاب سرویس یخچال فریزر دوقلو مارک ویرپول خرید کردم. از زمان نصب دمای داخل یخچال گرم است. ۲ بار سرویس کار شرکت مراجعه کرده . یکبار برو یخچال رو عوض کرده و بار دوم با مدت ۲ هفته یخچال رو برای گارانتی بردن به شرکت ولی بعد از آوردن باز هم دمای یخچال با دماسنج بین ۵ تا ۹ درجه است.
  سرویس کار شرکت میگه این یخچالها بردی کسانی است که ذخیره غذایی برای ۳ روز در یخچال نگهداری میکنند.
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-21 12:10 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز یخچال ایراد دارد و باید بررسی شود.
   هیچ یخچالی برای ذخیره غذایی 3 روز ساخته نمی شود. اگر اینگونه باشد تنها فریزر استفاده می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام وعرض ادب
  یه سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
  یخچال ۲ در ارج دارم
  نمایشگر دمای یخچال رو نشون میده که الان رو عدد ۷تنظیم کردم
  امانشانگر دمای فریزر وجود نداره فقط بغل نشانگر دمای یخچال ، بصورت عمودی خط تیره هست که فقط یکیش روشنه/بار اول که زدم برق همه خط تیره ها روشن بود بعد به مرور کم شد.
  سوالم اینه؛ میخواستم بدونم دمای فریزر رو چطور میتونم تنظیم کنم؟ چون دگمه های کم و زیاد رو میزنم ، دمای یخچال تغییر میکنه
  ضمنا دماسنج دیجیتالی گذاشتم فریزر دما رو منفی۲۴ نشون میده
  نام یخچال (ارج)
  طبقه بالا فریزر
  طبقه پایین ، یخچال
  با تشکر از سایت بسیار خوب و آموزنده تون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-17 11:51 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای فریزر بر حسب دمای یخچال تعیین می شود. یعنی دمای 3 برای یخچال دمای فریزر را بر روی 17- تنظیم می کند. و این الگو اینگونه ادامه دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یه یخچال پارس دارم دمای فریزر را طبق گفته شما روی -۲۰قرار دادم اما حالا کشو ها یه میزند ولی مواد غذایی خوب است دلیل چیست قبلا اینطور نبوده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-17 11:56 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دما را بر روی 17- تنظیم کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  دمای مناسب قسمت فریزر سامسونگ دو قلو چند هس؟ و چجوری باید تنظیم بشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-11 9:22 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای فریزر را بر روی 18- قرار دهید.
   دمای یخچال را بر روی 3+ قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  بنده یه یخچال ساید سامسونگ دارم
  درجه قسمت یخچال رو روی یک1 قرار دادم
  ولی هر چیزی توش هست یخ میزنه!
  بهترین دما برای قسمت یخچال چند است؟!

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-08 9:53 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بهترین دما طبق فصل روبرو 3 یا 4 می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • داش مهدی
  2019-09-05 12:39 ق.ظ

  با سلام/ یخچال سامسونگ دارم و چند روزی هست سرد نمیکنه و حتی آب سرد نمیشه و درجش هم روی ۳ تنظیم هست خواستم یه راهنمایی بکنید!ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-09 12:40 ق.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام یخچال فریزر الکترو جنرال ۲۷ فوت خریدم برام نصب کردن دمای فریزرش میره رو ۲۸- درجه سانتی گراد وزمان طولانی کار میکند وبعد از ۱۵ دقیقه دوباره شروع به کار میکندمیخواستم بدونم مشکل از کجاست وچطوری تنظیمش کنم باتشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-31 11:55 ق.ظ

   با سلام و احترام
   باید یخچال توسط تکنیسین بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام خسته نباشید
  یخچال و فریزر ما دوقلو مارک آسایشه که بخچالش ب خوبی کار میکنه ولی فریزرش اصلا یخ نمیزنه حتی روی درجه ی _۲۶ هم بازم وسایل رو یخ نمیکنه و حتی بستنی شل میشه توش
  دلیلش چی میتونه باشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 10:53 ق.ظ

   با سلام و احترام
   باید بررسی شود یا گاز یا قطعات دیفراست ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • افسانه
  2019-08-23 6:50 ب.ظ

  سلام یخچال امرسان مدلNRF-206D دارم توی زمستون خوبه الان که تابستونه توی یخچال میوه ها یخ میزنه دکمه هاشم انگار کار نمیکنه کم کنم .دفترچه راهنما ندارم میشه راهنمایی کنید چجوری دمای یخچال رو تنظیم کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-24 2:53 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز از روی نمایشگر باید تنظیم کنید. برای مشکلات دیگرش هم باید تکنیسین یخچال رو بررسی کنه.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • میثم مظفری
  2019-08-22 3:48 ب.ظ

  سلام آیا میشود روی یخچال فریزر جنرال الکتریک قدیمی تغییراتی اعمال کرد که بین رنج 10درجه تا 20درجه کار کند . در حال حاضر دما از سیزده درجه گرمتر نمیشود . که برای مورد استفاده من هنوز سرد است و حداقل باید دو درجه گرمتر شود . فعلا با خاموش کردن موقت دستگاه این دما رو مهیا میکنم .
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 11:02 ق.ظ

   با سلام و احترام
   تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال فریزر هیمالیا نوع پرتو سرد توان! دارم.اوایل تابستان که از قم رفتیم شهرستان وقتی برگشتیم محافظ یخچال روشن اما یخچال خاموش شده بود و البته مواد غذایی فاسد. حال که محافظ جدید خریدم یخچال کار میکنه اما بنظرم قطع نمی کنه و سه چهار ساعت مداوم داره کار میکنه البته بعد تعویض محافظ بازم یکی دو بار چراغ محافظ روی زرد و قرمز رفت و به تبع یخچال روشن خاموش حالا با ای حساب مشکل چیه بنظر شما و آیا میتونیم ی ماهی اونو خاموش کنیم بعد که از شهرستان اومدیم پیگیری باشیم مشکل پیش نمیاد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-24 3:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال را به صورت مستقیم به برق وصل کنید تا دقیقا متوجه شوید ایراد از محافظ است یا یخچال.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ببخشید من یه یخچال فریزر آنتیک خریدم الان بعد دو هفته همه چیو آب کرد و درست کار نمیکنه دمای کل یخچال رو زده منفی ۱۶ ولی تنظیمات دمای داخل کابین رو دست زدم به جای اینکه دما بیاد پایین رفت بالاتر و بدتر شد با نمایندگی تماس گرفتم ولی گوشی رو برنمیدارن الان دمای کابین رو زده ۳۰ و کلا مجبور شدم یخچال رو خالی کنم، چرا تنظیمات دیجیتال گذاشتن برای یه یخچال داخلی که اونم مشکل داره

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 11:09 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یا موتور یا گاز و سایر قطعات باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • رضا صادقی
  2019-08-18 7:03 ب.ظ

  باسلام.من یخچال سامسونگ مدلRL46WBSWخریدم بدنه یخچال زیادداغ میشودلطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-18 9:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بدنه یخچال کلا داغ نمی شود و تنها نزدیک های درب داغ می شود. این ناشی از گاز داغ دستگاه است و مشکلی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • رضا صادقی
  2019-08-18 6:56 ب.ظ

  باسلام. من یخچال سامسونگ مدل RL46WBSWخریده ام تنظیمات دمای فریزر را روی18 -قرار دادیم ویخچال راروی3 قراردادیم بدنه یخچال زیادداغ میشود لطفا ماراراهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-18 9:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   سوال شما پاسخ داده شده است. دما هیچ مشکلی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشیدسه ساله ازیخچاله فروزان استفاده میکنم نمیدونم روچه دمای تنظیمش کنم روهرعددی تنظیم میکنم اگه به مدت پنج روزدریخچال بازنشه میوه وآب یخ میزنن قسمت فریزرهم کشوی اخریخ میزنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-18 9:29 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز از سالم بودن ترموستات مطمئن شوید. سپس دما را بر روی 2 بگذارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام
  میخاستم بدونم دمای محیط برای کارکرد یخچال باید حداکثر چند درجه باشد؟
  یخچال/فریز فیلور(ترموستاتی) رو میخایم در بالکن راه اندازی کنیم و دمای بالکن هم بالا هست(30-40 درجه)

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-04 11:21 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال برای دمای اتاق که 27 درجه سانتی گراد می باشد تنظیم شده است. اما تا 35 درجه هم مشکلی ندارد به شرط اینکه این دما مداوم نباشد و بعضی وقت ها به زیر 30 حتما برسد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال دو طبقه گلدن دارم.پایین فریزر بالا یخچال. دو سه روزه دمای یخچال بالا رفته و داخل فریزر مواد غذایی یخ نمیزنه. درجه اش رو هم تغییر دادم ولی فاید په نداشته. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-05 8:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمال گاز دستگاه مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخير.يخچال جنرال الكتريك هست و ديروز متوجه چكه كردن آب شدم و وقتي قسمت فريزر رو باز كردم متوجه شدم كه همه ي مواد دارن ديفراست ميشن و متوجه شدم كه دماي يخچال بالاست،با اينكه قسمت فريزر رو -١٨ و ٣ هست اما با گذشت زمان تا امروز دماي يخچال بالا و بالاتر رفت.امروز صبح از برق كشيدم.ميشه دليل رو بگين

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-09-01 5:06 ب.ظ

    با سلام و احترام
    باید تمام قطعات دیفراست و موتور یخچال بررسی شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • غلام کاظمی
  2019-08-02 3:18 ق.ظ

  سلام فریزر الکترو استیل دارم دماش ثابت نمیشهوهیچگونه اروری هم نمیده نمایندگی اومد گفت آی سی برد خرابه به قول خودش تعویض کرد وازمن ۴۰۰هزار تومان پول گرفت مشکلش حل که نشد هیچ بدتر هم شده کمک کنید لطفا

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-05 8:15 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز یخچال کم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  یخچال ما دماش روی ۴ و فریزرمون روی منفی ۱۸است ولی یخچال فوق العاده سرد میکنه و هر چی میذاریم تقریبا یخ میزنه ولی نمیشه تنظیم کرد هر چقدر کم میکنم باز برمیگرده سر جای اولش مدلشم ساید حایره
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-04 11:31 ق.ظ

   با سلام و احترام
   لازم است قطعات دیفراست یکبار چک شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال الکترو استیل es26دارم ی مانیتور خیلی کوچیکی داره ک مینیویسه روش سیستم ارور بعد همراهش اهنگ ارور میزنه فقط رو مانیتور سیستم ارور میزنه لطفا بگین مشکل از ی هستش درضمن دمای یخچال 3 درجه بالای صفر هستش و فریز منفی 6درجه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:50 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست ایراد دارد باید بررسی شود.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام یخچال فریزر دوقلو هیمالیا داریم یخچال رو روی هر دمای میزاریم وسایل داخلش باز هم یخ میکنه بردش روهم عوض کردیم بازهم درست نشد در ضمن صفحه سرمایشی داخلش هم برفک میبنده فقط دو طبقه اول آب میکنه دوباره برفک میزنه دیگه خسته شدیم چیکار کنیم ممنون.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:52 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید تکنیسین تمام قطعات را بررسی کند اینجوری نمی توان مشکل را حدس زد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام ما یخچال بوران داریم ۴ کشویی که مدتی هست قسمت فریزر آن مشکلی ندارد ولی قسمت بالای آن ک یخچال است اصلا خنک نمیکند لطفا راهناییم کنید ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-27 7:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز یخچال باید بررسی شود. همچنین قطعات دیفراست لازم است چک شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام وعرض ادب
  ببخشیداستاد من یه یخچال الکترو استیل دارم که قسمت یخچال E3وE6رونشون میده که باتغییر درجه یخچال E6برطرف شد ولی E3نه میخواستم بدونم مشکلش چیه ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-30 10:41 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ارور E3 نشان دهنده خرابی سنسور اواپراتور می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • الی شاهد
  2019-07-25 1:33 ب.ظ

  سلام .خسته نباشید .من ترکیه زندگی میکنم و یخچال بوش دارم .قسمت یخچال خنک نمی شود .تا الان پنج بار تعمیرکار آمده اما یخچال درست نشده . همه ی مواد داخل یخچال فاسد شده . تنظیم دما هم نتیجه ای نداد .واقعا نمیدانم چه کار باید بکنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:59 ب.ظ

   با سلام و احترام
   فن قسمت یخچال به احتمال زیاد مشکل دارد. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال الکترو استیل دارم دمای فریز 6 درجه هستش و بالاش 16 درجه باید چ کنم یخچال اصن یخ نمیزنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-25 9:52 ق.ظ

   با سلام و احترام
   لازم است اول قطعات دیفراست بررسی شود سپس گاز یخچال.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام،یخچال هیمالیا داریم…موتور ان هم خیلی داغ میشود…(قسمت یخچال زیادسردنمیکنه… فریزر هم مشکلی ندارد )علت داغ بودن موتورچیست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-25 1:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز یخچال کم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام،یخچال هیمالیا داریم چندروزی قسمت یخچال زیاد سرد نمیکند درجه ۱+سردتراست یا+۴چطور تنظیم کنم…موتور ان هم خیلی داغ میشود…(قسمت فریزر هم مشکلی ندارد )علت داغ بودن موتورچیست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-25 1:11 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر گاز یخچال مشکل نداشته باشد یعنی موتور آمپر می کشد و باید تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام یخچال ما الکترو استیل بالا یخچال پایین فریزر هست تنظیماتش بهم ریخته. یک روز سه با تغییر درجه میدهد. یعنی از منفی ۱۹ میاد منفی ۴ یا برعکس. خواهشن راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-20 12:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل از تنطیم دما نیست. مشکل یا از گاز دستگاه است یا قطعات دیفراست می باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام ما یخچال فریزر چهارکشویی 25فوت سامسونگ داریم فریزر روی-20_تنظیم شده بعد از اتوماتیک کردن حدود دو ساعت بعد روشن شده و دمای فریزر روی_10_روشن شده 6ساعت کار می کند تا دوباره به 20_برسد
  به نظر شما طبیعی است؟ یا مشکلی وجود دارد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-20 12:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر روی درجه 20- ثابت نماند دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید

   پاسخ
   • فاصله یخچال از دیوار را زیاد کردم الان بیست سانت فاصله با دیوار داره و مشکل برطرف شد
    البته پشت یخچال را باز کردم و گردو خاکش رو هم گرفتم

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-07-30 10:07 ب.ظ

     با سلام و احترام
     کندانسور و موتور را کاملا تمیز کنید. اگر مشکل پیش آمد باید گاز دستگاه هم بررسی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • باسلام واحترام
  یخچال فریزر ساید با ساید ما از نوع جنرا ل الکتریک است چند وقتی است که جا مبوه ای اش میوه هارو یخ زده می کند لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-20 12:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه یخچال باید کم شود. درجه دما زیاد است. اگر با تنظیم درجه درست نشد فن یخچال باید تعویض شود.
   موفق باشید

   پاسخ
   • پرستو طالبی
    2020-03-20 1:25 ق.ظ

    سلام یخچال الکترواستاتیل دارم بالا یخچال و پایین فریزر وقتی دمای فریزر رو روی منفی 17تنطیم میکنم بعد از چند ساعت کار کردن به سرعت زیاد میشه و تا متفی 30هم میره اما دمای یخچال ثابت میمونه.

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-03-26 2:36 ب.ظ

     با سلام و احترام
     اگر دمای یخچال و فریزر جداگانه قابل تنظیم است این امری طبیعی است.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • با سلام خدمت استاد گرامی
  یخچال ما ساید سامسونگ RS223kمیباشد.دیروز یخچال صدای عجیبی داد و بعد صدا قطع شد.
  از دیشب دمای یخچال روی ۲۰ مونده و تغییر نمیکنه.دمایی که تنظیم بود قبلا ۷ بود و الان هم روی ۷ تنظیم کردم.اما باز دما همون ۲۰ مونده و تغییر نمیکنه.
  دمای فریزر تغییر نکرده و خوب کار میکند اما به نظرم خنک کنندگی یخچال کم شده است.
  لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست و احتمالا هزینه تعمیر چقدر میباشد.من شهرستان هستم.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-20 12:26 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست قسمت یخچال مشکل دراد که باید تعمیرکار آن را بررسی و در صورت نیاز تعویض نماید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید. یخچال بدون برفک من از نوع جنرال هاوس دیفراست ساخت پرتو سرد توان هر3ماه یکبار کامل یخ میزنه هم کابین و هم فریز لطفا راهنمایی بفرمایید. مناطق جنوبی هم هستیم. با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-20 12:36 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست مشکل دارد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال فریزر ما هیمالیاست.قبلا همش از پایین یخچال اب میریخت علتش چیه؟ولی الان دیگه نمیریزه.و اینکه الان بنظرم یخچال سرما مطلوبی نداره درجه روی ۹ هست و هرچه میخام بیارمش پایینتر نمیاد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-17 11:25 ق.ظ

   با سلام و احترام
   پیشنهاد می کنیم قطعات دیفراست را بررسی کنید. ممکن است آب راه خروجی گرفته شده باشد که آب به پایین نمی ریزد. ار درجه پایین تر نمیاد باید قطعات یخچال تست و بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهران سپهربند
  2019-07-16 7:44 ب.ظ

  سلام.خسته نباشید.Es27الکترو استیل دارم.مدتیه زیر اخرین کشوی فریزرش یخ میزنه.علت چیست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-16 7:58 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام
  یخچال ساید ال جی دارم صفحه نمایش بچه ام دستکاری کرده و هنگ کرده الان قفل کودک اش باز ولی درجه دما تغیر نمکنه حتی 20 دقیقه خاموش کردم و وصل کردم مشگل حل نشده چه کار باید بکنم و مشگل سخت افزاری

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-16 7:58 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست یخچال به احتمال زیاد مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال ایسان بالا یخچال پایین فریزر داریم ی مدت با اینکه بدون برفک بود فریزر یخ میزد که دوروز خاموشش کردیم بعد از اون عالی شد دماش اوایل روی پنج و شش بود که دیدیم خیلی سرده کم کردیم ولی بازم سرد بود…فکر میکنم هرچه اون عدد تنظیم دماش کمتر میشه سرد تر میشه ینی روی سه سرد تر از هشته….امکانش هست؟؟؟درجه تنظیم دماش هم دیجیتال نیست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-14 7:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دما هر چه قدر به 1 نزدیک شود سردتر می شود.
   اگر ترموستاتی هست دستگاه شما باید روی 3 بزارید اگر با دیجیتال تنظیم می شود باید بر روی 1 گذاشته شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وخسته نباشید .ما یه یخچال داریم فروزان یکباره خاموش شده دیگه روشن نمیشه .خواستم راهنماییمون کنید علتش چی میتونه باشه؟ ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-14 7:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ممکن است ترموستات خراب شده باشد. علت دوم موتور دستگاه می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • یزدان پناه
  2019-07-12 10:28 ب.ظ

  با سلام. یخچال فریزر هیمالیا 530 دارم. دمای فریز رو منفی 20 میزارم ولی از منفی 6 پایین تر نمیاد. ودائما در حال چشمک زدن هست در ضمن بدون برفک هست ولی متاسفانه برفک زده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-13 1:38 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست مشکل دارد باید تکنیسین یخچال را بررسی و سرویس نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال فریزر ساید بای ساید دوو داریم بعد چند سال کناره های درب یخچال وحشتناک داغ میشه کندانسور یخچال رو از پشت تمیز کردن اما مشکل رفع نشد درجه یخچال هم 3 و منفی 20 گذاشته شده اما مواد غذایی سرد نمیشن خیلی مشکل کجاست؟ یک جا گفتن شاید برد خراب شده درسته؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-14 7:24 ب.ظ

   با سلام و احترام
   فن کندانسور مشکل دارد و کار نمی کند و گاز گرم بالا می کشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال ایسان بالا یخچال پایین فریزر داریم ی مدت با اینکه بدون برفک بود فریزر یخ میزد که دوروز خاموشش کردیم بعد از اون عالی شد دماش اوایل روی پنج و شش بود که دیدیم خیلی سرده کم کردیم ولی بازم سرد بود…فکر میکنم هرچه اون عدد تنظیم دماش کمتر میشه سرد تر میشه ینی روی سه سرد تر از هشته….امکانش هست؟؟؟درجه تنظیم دماش هم دیجیتال نیست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-14 7:25 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام.خسته نباشید
  یخچال فریزر سای باساید دوو دارم چند ماه پیش موتورش رو تعویض کردیم تعمیر کار گفتن نشتی گاز داشته به مرور زمان خالی شده وباعث شده موتور از کار بیافته
  الان چند وقته دریخچال رو باز میکنم احساس می کنم یه بوی بدی داره
  ویه مشکل دیگه اینکه شلنگ آب که از داخل درب یخچال رد شده از قسمت پایین گوشه پاره شده واز آب سرد کن ویخ ساز یخچال نمی تونم استفاده کنم وتعمیر کاران میگن اگر دست بزنیم قسمت دیجیتال یخچال به هم می خوره وضمانتی نمی دیم لطفا راهنمایی کنید
  ساکن مشهد هستم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-07 10:17 ق.ظ

   با سلام و احترام
   خیر مشکل از گاز نیست.
   بله درب تعمیر می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال مایخچال فریزردوطبقه هیمالیاست دمای یخچال رو روی۲تنظیم کردیم ولی باز هم اب یخ نمیزنه(تنظیم دمای یخچال وفریزر یکی هست )ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-07 10:20 ق.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا گاز دستگاه مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال مایخچال فریزردوطبقه هیمالیاست دمای یخچال رو روی۲تنظیم کردیم ولی باز هم اب یخ نمیزنه(تنظیم دمای یخچال وفریزر یکی هست )ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 • با سلام من یخچال ساید سامسونگ دارم درجه اش رو ۳ است ولی چشمک میزنه و یخچال گرم شده دفترچه راهنما هم گمشده چیکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-07 10:24 ق.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل از قطعات دیفراست یا فن یخچال است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهرنوش
  2019-07-01 2:52 ب.ظ

  سلام خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
  ما يه يخچال سوپرا داريم چند ماهه الارم ميده و خيلي زود به زود اف ميكنه يه ثانيه كار ميكنه اف ميكنه و بوق ميزنه پنج دقيقه بعد دوباره كار ميكنه بهمين صورت ، تمام وسايل فريزر اب ميشن حتي مسافرت بوديم برگشتيم مواد خوراكي خراب شده بودن پايين قسمت يخچال ريزش اب داره هر تعميركاري رو هم مياريم يه حرف ميزنه هيچ كاري نميكنن ميرن خواهش ميكنم اگر ميتونيد كمكم كنيد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یا برد الکترونیکی یا موتور یخچال ایراد دارد و لازم است تعمیر کار حتما یخچال را بررسی نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام احتمالا مشکل از محافظ یخچال هست.چون دقیقا ما هم همین مشکل رو داشتیم بعد کنکاش متوجه خرابی محافظ شدیم و با تعویض محافظ مشکل ما حل شد

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-07-07 6:48 ب.ظ

    با سلام و احترام
    بله مشکل در این مورد اغلب از محافظ برق است.
    موفق باشید.

    پاسخ
   • سلام من یخچال فریزر کنویس که یخچالش بالاس فریزر پایین خریدم سه ساعته که روشنه ترموستات داره نمایشگر دیجیتال هم داره. تو این سه ساعت نمایشگر یخچال18 و فریزر منفی 17 هست ایا مشکلی داره یا یخچال دیرتر سرد میشه؟ ممنون میشم کمکم کنید

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-08-27 11:04 ق.ظ

     با سلام و احترام
     دمای یخچالنباید 18 باشد و باید بین محدوده 1 تا 7 باشد. در غیر این صورت سنسور یا برد الکترونکی ایراد دارد.
     موفق باشید

     پاسخ
  • سلام من فیصل هستم از افغانستان تعمیر کار یخچال هستم ضرورت به یک کتاب آموزش تعمیر یخچال وایرکندیشن دارم یکی از دوستام برام یک کتاب فرستاده بود و الان یکی دیگه هم نیاز دارم میشه رهنمای کنید از کجا میتونم بدست بیارم

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-07-07 6:48 ب.ظ

    با سلام و احترام
    می توانید از کتاب فروشی های داخل ایران پیدا کنید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • با سلام
  یخچال ما امرسان بالا و پایین هست.
  تا الان چند بار خراب شده و تنها مشکلش هم اینه بالا گرم میشه ولی قسمت فریزش سرده و تغییر نکرده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه کم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید من یخچال ساید سامسونگ دارم ولی نمیدونم باید چطوری ابسردکن رو تنظیم کنم چون ابش با اب شیر یکیه سرد نمیشه

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-07-14 7:18 ب.ظ

    با سلام و احترام
    هیچ مشکلی وجود ندارد و ساید سامسونگ تنها یک لیوان آب سرد نگه می دارد بعد از تموم شدن آب سرد آب به صورت مستقیم از شیر آب معمولی می آید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام یخچال هیمالیا دارم درجه بالاش همش چشمک میزنه هرچقدرم پایین میارم خودش میره رو ۱۸

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:11 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست یخچال شما ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • درودبرشماوممنون ازسایت خوبتون
  یخچال ماسامسونگ ودوطبقه است متاسفانه چندروزی هست پایین که آب میزاریم بعد یکی دوساعت آب یخ میزنه ..ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه یخچال باید درست تنظیم شود. درجه یخچال را کم کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باعرض سلام من یه یخچال فریزر دارم دمای بالا وپایین طبیعیه وفقط روی درجه 1 اتومات میکنه بقیه درجه ها اتومات نمیکنه علت چی میتونه باشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:32 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باعرض سلام وخسته نباشید من یه یخچال فریزر دارم سرما بالا وپایین یخچال طبیعیه وفقط روی درجه 1 اتومات میکنه بقیه درجه ها اتومات نمیکنه علت چی میتونه باشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:29 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ترموستات یخچال ایراد دارد یا گاز دستگاه کم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام
  یخچال ساید سامسونگ HM34دارم همه چیزش خوب کار میکنه غیر از آبسردکنش که خوب سرد نمیکنه . به نظرتون ایرادش چی میتونه باشه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:23 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه یخچال را زیاد کنید مشکل حل می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام، من فریزر الکترد استیل دارم برق منزل قطع شد بعد یک ساعت وصل شد دمای فریزر منفی ۱۸بوده الان ۲۴ ساعته که رو ۱۷ منده و چشمک میزنه مشکل چیه ممنون از شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یا قطعات دیفراست یا برد دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام فریز سونیا درجه اش بین ۰تا ۸ هست الان روی هشت قرار دارد ولی دماش روی ۳ قرار دارد چیکار باید کرد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-26 1:33 ب.ظ

   با سلام و احترام
   به محض تنظیم دمای باید حداقل 10 ساعت صبر کنید تا دمای یخچال بتواند بر روی مقدار خواسته شده تنظیم شود. در غیر این صورت ترموستات خراب است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مسعودهمتی
  2019-06-22 11:20 ب.ظ

  سلام وقت بخیر یخچال دوو که یخچال بالاوفریزرپایین هست درجه هرکدوم بایدچندباشه؟باتوجه به این که الان اول تیرماه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-26 1:31 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال را بر روی 3+ قرار دهید.
   دمای فریزر را بر روی 20- قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشیدمایخچال انتظارداریم دوطبقه فریز داربلدنیستم چطوردرجه اشوتنظیم کنم،روی 9اصلافریزیخ نمیبنده فقط درحدخنک نگه داشتن

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-26 1:43 ب.ظ

   با سلام و احترام
   لازم است ترموستات را تعویض کنید. در ضمن بعد از تغییر دما لازم است حداقل 8 ساعت صبر کنید تا تغییرات را مشاهده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • دانیال
  2019-06-21 8:14 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر من یخچال ساید سامسونگ مدل روسو ( دسته مخفی) دارم حدودا ۳ ساله خریدم و یک ماه پیش موتور به صدا افتاد که ۴ روز پیش نمایندگی تعویض کرد و گاز زد ( r600 ) ولی الان خوب یخ نمیکنه و اون قدرت کافی رو نداره ولی دمای روی صفحه رو درست نشون میده ولی وقتی از برق میکشم و دو دقیقه بعد میزنم ، دما رو حدود ۱۰ درجه گرم تر نشون میشه و خودم فک کنم ایراد از سنسور دمای یخچال هست ولی موتور کار میکنه و به اون سرمایی که باید نمیرسه . یکی میگه ممکنه شیر برقی تقسیم گازش خراب باشه یکی میگه شاید موتور ضعیف تر انداختن لطفا راهنمایی کنید اگه کمبود گاز باشه از کجا بفهمم ؟ در ضمن به نظرتون یخچال ساید ال جی بهتره یا سامسونگ از نظر شما که خرابی دستگاه هارو میبینید در ضمن هیچ خطایی رو صفحه دستگاه نیس و تعمیرکار گفت تمام قطعات سالمه . راستی اگه زحمتی نیس میشه روش راه اندازی سیستم عیب یابی خودکار این مدل یخچالو بگید به هر کس میگم اطلاعات نمیدن . ممنون از وقتی که گذاشتین . ببخشید که طولانی شد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-22 4:28 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دستگاه یا نشتی گاز دارد یا کیپ شده است و باید بررسی شود. خیر مشکل از موتور نیست. عیب یابی خودکار تمام سیستم را ریست می کند و ممکن است درجه یخچال را از سانتی گراد به فارنهایت تغییر دهد. بهتر است تکنیسین این کار را انجام دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یه سوالی داشتم اینکه ساید سامسونگ داریم از ساعت ۳ بعد از ظهر دمای یخچال روی ۵ بود و مدام چشمک میزد بعد دستگاه رو از برق کشیدیم و بعد از چند ثانیه رفع شد حالا هم هر چی دمای دستگاه رو تنظیم میکنیم یخچال میاد روی 18 و فریزر هم روی 1
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-18 6:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست سوخته است و باید تعویض گردد. (فقط قطعات خراب شده)
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشی من یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل دارم یکدفعه امروز در یخچالو هردفعه ک باز میکردم صدای وحشتناکی میداد یخچال و قرقر میکرد .. و بعدش دکمه coolرو زدم ک شاید درست شه دیگه دمای یخچال هر چنددقیقه یک یکی بالامیرفت تاب 23درجه رسید از4درجه …چه مشکلی داره ممنون میشم جواب بپید تموم موادم داره خراب میشه الانم از برق کشیدمش

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-18 6:24 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یا فن یخچال خراب است یا سنسور یخچال ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام و خسته نباشید ببخشید یه یخچال اسنوا دارم که قسمت یخچال تمام چیزا یخ میزنه و نمیتونم تنظیمش کنم اگه میشه راهنمایم کنید لطفا

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-18 6:25 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه یخچال رو بر روی 5+ بزارید و فریزر رو بر روی 20- قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • لطفا درجه یخچال فریزر بوران رو به من بگین که بالا چنددرجه وپایین چند درجه باید باشد.ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-15 12:41 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال 3+ و فریزر 20- باید باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام يخچال ما سرد نميكنه دما بايد چند باشه الكترو استيل

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-10-14 12:46 ب.ظ

    با سلام و احترام
    دما را بر روی 3+ قرار دهید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام میخواستم بدونم درجه بالا وفریزر پایین یخچال های بوران روی چند درجه باید تنظیم بشود. ممنون

  پاسخ
 • سلام یخچال فریزر هیمالیا مدل ۵۳۰ دارم یه مدت هست که یخچال خوب کارمیکنه اما فریزر علامتF2 رو نشون میده؟ مشکل چی هست؟ مرسی

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-15 12:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   سنسور فریزر ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام یخچال و فریزردوقلوی الکترو استیل در تابستان و هوای شرجی روی چه درجه ای باید گذاشت

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-14 12:55 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بر روی دمای یخچال 3+ و فریزر دمای 20- تنظیم کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام یخچال سونیل دوقلو دارم چند روز پیش فریزرش یکسره کار میکرد سرویس کار اومد گفت مشکل از سنسورشه عوضش کرد حالا بعد از تعویض سنسور فقط دوبار خاموش شد همش یکسره کارمیکنه دماش هم زده۲۹-
  از داخل سرده مشکلی نداره ولی کار کمپرسور نسبت به استراحتش خیلی زیاده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-13 8:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   از محکم بسته شدن لاستیک درب مطمئن شوید. دمای فریزر و بر روی مقدار معمول (20-) قرار دهید. اگر همچنان مشکل وجود داشت گاز دستگاه باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • چطور میشه دماش رو روی۲۰-گذاشت
    درجه اش رو ۳ هست دماش خود ب خود بالا میره یبار که استراحت میکنه دماش تا۱۰- میاد پایین
    و زمانی که کارمیکنه۳۰-میشه قبلا اینجوری نبود
    سه تا گزینه داره فقط
    بیصدا کردن
    وقفل کودک
    وeconomyکه نمیدونیم چیه؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-06-18 6:21 ب.ظ

     با سلام و احترام
     تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم. کمی سر در گم شده سوالات.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • باسلام یخچال دوقلوهیمالیا قسمت فریزر درجشو روی هرعددی تنظیم کنم باز خودبه خود عوض میشه و میره روی_۳۳ومدام چشمک میزنه مشکلش چیه از دیشب هم داخلش خنک نمیشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-13 6:43 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست یخچال ایراد دارد و باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام یخچال دوقلوهیمالیا قسمت فریزر درجشو روی هرعددی تنظیم کنم باز خودبه خود عوض میشه و میره روی_۳۳ومدام چشمک میزنه مشکلش چیه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-13 6:43 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام، یخچال فریزر سای. سامسونگ مدل hm24zpn
  در تابستان باید روی چه درجه ای باشه؟ یخچال چه درجه ای و فریزر چه درجه ای؟
  ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-11 6:11 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال بر روی 3+ و فریزر را بر روی 20- تنظیم کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام.یخچال بالا فریز الجی باید رو چ درجه هایی باسه یخچال و فریزش

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-09 11:10 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال بر روی 3+ و دمای فریزر را بر روی 18- تنظیم کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خوبید میخواستم دمای یخچال شیرینی قنادی چقدر بخصوص تو تابستان

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:34 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای مناسب 2+ یا 3+ می باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
   • زهراشهابی
    2019-09-16 8:16 ب.ظ

    سلام فریزر پارس با نمایشگر دیجیتال داریم حدود4سال هست کار میکنه ولی چند وقته که بعضی روزها دماش از_23
    به7میرسه درصورتی در تنظیماتش اصلا این دما رو نمیشه انتخاب کرد و فقط منفی هستش ولی بعد از چندساعت دوباره به همون دما _23میرسه

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-09-17 11:35 ب.ظ

     با سلام و احترام
     سنسور دما باید بررسی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • پیمان ساسانی
  2019-06-07 7:36 ب.ظ

  سلام خسته نباشید ببخشید دمای یخچال الکترواستیل را باید چند بذارم چون چند وقت بود خاموش بود روشن شد هم دمای یخچال صفر است هم دمای فریزر صفر است لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم یخچال هم دوطبقه 27 فوت می باشد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:37 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال 3+ و دمای فریزر رو بر روی 18- قرار دهید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام وقت به خیر شرمنده من یک یخچال ساید دوو دارم میتونید لطف کنید بگید کدوم کلیدها را فشار بدم تا درجه از فارنهایت تبدیل به سانتیگراد بشه ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:38 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ساید های دوو مدل های زیادی دارند. خوب بود مدل رو ذکر می کردید. اما دکمه Lighting یا دکمه ای که علامت F و C زیرش نوشته رو 3 یا 5 ثانیه نگه دارید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام من یخچال سامسونگ دارم. در قسمت پنل دمای فریزر ۲۰_ تنظیم شده ولی سریع میاد پایین روی ۱۲ ؛ ۱۳ توقف میکنه بعد خیلی یواش به درجه تنظیم نزدیک میشه. اگه میشه دلیلش رو توضیح بدین و راحل چیست؟
  سپاس گذارم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:46 ق.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه کم است و باید شارژ گاز شود. اگر موتور هم خیلی زیاد کار می کند این احتمال 100% صحیح است.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام یخچال سامسونگ بالا یخچال پایین فریزر،همه چیز توو یخچال یخ میزنه دما رو بالا بردم روی ۶،۷ بازم تاثیر نداشت انگار.میشه یه توضیح بدید؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:48 ق.ظ

   با سلام و احترام
   اگر یخچال شما توسط چرخاننده پلاستیکی تنظیم می شود یعنی ترموستات خراب است.
   اگر به صورت دیجیتال تنظیم می شود باید قطعات دیفراست بررسی شود. ممکن است المنت خراب شده باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • مجید حمید
  2019-06-04 4:42 ب.ظ

  سلام خسته نباشید فریزر چهار کشو هایسنس دارم یخچال درست کار میکند اما چراغ الارم ان روشن میمونه مشکل کجاست متشکرمن ساکن ابادان هستم متاسفانه تعمیر کار جواب درست نمیدن متشکرم اگر راهنمایی کنید شماره واتساپ ۰۹۰۵۰۲۷۷۶۵۳ به ایمیل نفرستید مشکل دارد ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:55 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال باید سرویس شود. همچنین سنسور ها نیز باید بررسی شوند.
   امکان ارسال پاسخ با واتساپ وجود ندارد. متاسفم
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام
  یخچال نرسی تنظیم دماش چطوریه …باید روی یک باشه یا 3؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:52 ق.ظ

   با سلام و احترام
   در فصل فعلی (تابستان) باید بر روی 1 باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • با سلام.
  یک ساله یخچال‌‌فریزر دوقلو وستل نصب‌کردم.
  درجه‌ی فریزرش17_ درسته؟؟
  اما یخچال درجه3+ ولی خیلی سرد میکنه ب حدی ک بعضی از وسیله ها ی مقداری یخ میزنه دلیلش چیه واینکه چند باید بزارم درجشو؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-03 1:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه یخچال رو بر روی +5 یا +6 تنظیم کنید درست می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ابراهیم
   2019-11-28 11:39 ب.ظ

   سلام یخچال فریزر سونیل دارم دما یخچال و فریزر هردو 11 رو نشون میده بعضی مواقع یخچال 13 میشه،درجه را روی 4 گذاشتم بازم درست نشد،مشکلش چیست؟لطفا راهنمایی بفرمایید،با تشکر

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-11-29 12:07 ق.ظ

    با سلام و احترام
    سنسور دما و قطعات دیفراست لازم است بررسی شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام من یخچال فریزر 650 دونار خریدم موتورش 24 ساعت اول کامل روشن بود بعد که قطع میشد فنش تا یه مدت کار میکرد تا سرما رو پخش کنه ولی الان نیم ساعت موتور و فن با هم کار میکنن بعد دوباره نیم ساعت با هم خاموش میشن و این چرخه ادامه داره مشکلی داره به نظرتون؟
  ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-03 1:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر طبیعی است و فن با موتور سری است و با هم کار می کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال ما دونار هست یک دفعه برق رفت دوباره برق ها اومد روشن شد درجه ترموسات قبلا از روی 7 می اومد رو پایین به 3 میرسید بعد اتومات میکرد الان دیر اتومات میکنه بعد رو عدد 5 میمونه ولی فک کردیم با off دادن درجه درست میشود ولی یخچال بی صدا شد بعدش رو درجه 3 گزاشتیم ولی صداش به حالت اولیه برنگشت دلیلش چیه لطفا جواب بدیذ

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-30 10:43 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ترموستات ایراد پسدا کرده است و بهتر است تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال مدل سوزان دارم چند وقتیه خود به خود بوق میزنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-29 10:47 ق.ظ

   با سلام و احترام
   يخچال بايد توسط تكنيسين تعمير يخچال بررسي گردد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام دمای کشوهای یخچال روچطوربایدتنظیم کنم وروی چه درجه ای باید باشد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-29 11:19 ق.ظ

   با سلام و احترام
   عذر خواهی می کنیم دمای کشوی یخچال تنظیم نمی شود دمای کل یخچال باید تنظیم شود. در تابستان بر روی +3 بهتر است تظیم شود.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • یخچال فریزر سامسونگ ،بالا فریزر پایین یخچال ، دمای یخچال تابستان باید چند باشه،؟ خنک نمیکنه یخچال

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-29 11:18 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچاا در تابستان +3 باید باشد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • یعنی خبراب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-29 11:04 ق.ظ

   با سلام و احترام
   خراب شده است باید تعمیرکار یخچال رو بررسی کنه.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • هرکاری میکنم وسایلم یخ نمیبنده همه اب شدن درجه شوهم روی نرمال گزاشتم سقف یخچال چیزی نداره تو روخدا جواب بدین چکار کنم ممکن مشکل گاز یخچال باشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-29 10:49 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بهتر بود به مدل يخچال اشاره مي كرديد. يا گاز دستگاه كم است يا قطعات ديفراست مشكل دارند.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • اعظم رسولی
  2019-05-27 10:21 ق.ظ

  سلام یخچال فریزرقدیمی مدل lombard فریزر پایین دوموتوره دارم که فقط در قسمت یخچال درجه تنظیم داره وروی قسمت بالا هم دوتاکلیدوچراغ داره که با خاموش شدن هر کلید وچراغ یکی از موتورها خاموش میشه
  احساس میکنم مواد غذایی داخل فریزر خوب منجمد نمیشن
  سوالم اینه که دمای فریزر با همون درجه یخچال تنظیم میشه یا روش دیگه ای داره
  ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-27 11:04 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بالای سقف یخچال دمای فریزر رو تنظیم کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جواب ما چیشد لطفا جواب بدید

  پاسخ
 • سلام یخچال من هایسنس چهار رده درجه شو روی منفی 25گزاشتم تمام مواد غذاییم یخشون اب شده یهو و هیچی یخ نمیبنه لطفا راهنماییم کنید چکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-27 11:05 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ایراد دارد و ربطی به درجه ندارد. باید تکنیسین یخچال رو بررسی کنه.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • علی محمدی
  2019-05-25 11:34 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید یخچال ساید بای ساید تکنو گاز دارم ، مدتی هست دمای قسمت یخچال خود به خود کم و زیاد میشه .
  لطفا راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-27 11:10 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یا فن یخچال یا قطعات دیفراست ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • علی محمدی
  2019-05-25 11:26 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید یخچال ساید بای ساید مدل تکنو گاز دارم ، مدتی هست دمای قسمت یخچال خود به خود کم و زیاد میشه .
  لطفا راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
 • با سلام
  یخچال و فریزر دوقلو بکو نزدیک دوسال پیش نصب شده.چند وقتیه یخچال سرد نمیکنه و از پشت یخچال چیزی مثل زنگ ریخته میشه داخل کشو میوه ها.درجه رو هم هرچی تغییر دادم هیچ تاثیری نداشت.
  ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-27 11:14 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یا گاز یخچال ایراد دارد یا فن یخچال سوخته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام
  یخچال و فریزر دوقلو بکو نزدیک دوسال پیش نصب شده.چند وقتیه یخچال سرد نمیکنه و از پشت یخچال چیزی مثل زنگ ریخته میشه داخل کشو میوه ها.درجه رو هم هرچی تغییر دادم هیچ تاثیری نداشت.
  ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  پاسخ
 • ببخشید ما یخچال فریزر سامسونگ داریم بالا یخچال و پایین فریزر دمای یخچال رو 6 گذاشتیم چون خیلی خنک میکنه دمای فریزر قبلا منفی 20 بودولی الان منفی 18 گذاشتیم چون احساس میکنم زیادی یخ میزنه میخاستم بدونم درسته ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-23 11:07 ق.ظ

   با سلام و احترام
   درسته مشكلي نداره.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام.من یخچال فریزر امرسان بدون برفک دارم.درجه یخچال19هست درجه فریزر4ازدیشب داخل یخچالم گرمامیده فریزرم هم کشوی اخرش یخ زده وبازنمیشه میشه بگین بخاطرچیه ودمای مناسب یخچال تو این فصل باید چندباشه؟؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:02 ق.ظ

   با سلام و احترام
   مسير خروجي آب گرفته و كلا داخلش يخ زده و سرما داخل يخچال نمي چرخه و بخاطر همين يخ ميزنه.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام من یخچال هیمالیا دوقلو طرح بتا خریدم از قسمت یخ ساز آب میره هر ده یا بیست دقیقه یک یا دو لیوان آب خالی میکنه آیا دما زیاد کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:05 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ربطي به دما نداره و شير كولمن خراب است.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام.خسته نباشید.یه سوال داشتم؟
  یخچال ما مدل slr710 سامسونگ میباشد و یه مشکلی پیدا کرده که دکمه فریز خود به خود روشن و خاموش میشود و با صدا هست. خیلی اذیت کننده است صداش.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:06 ق.ظ

   با سلام و احترام
   يخچال شما ارور دارد و ممكن است قطعات ديفراست يخچال ايراد داشته باشد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام يخچال هيماليه530دارم يخچالش اب ميده دوروزه! دماشم منفي 10و مثبت12 حس ميكنم فريزرش هم دير يخ ميبنده مشكلش چيه؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:07 ق.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه ايراد دارد و بايد شار‍ژ گاز كنيد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام ما يخچالمون هيماليا530هست دوروزيه قسمت يخچالش اب ميده ، قسمت فريزرش هم حس ميكنم دير يخ ميبنده ، درجش هم زده منفي 10و مثبت12
  مشكل چيست؟؟؟؟؟؟ تنظيم درش هم قفله نميتونم تنظيمش كنم! لطفا زود جواب بديد خيلي نگرانم

  پاسخ
 • سلام یه هفته ای هست یخچال فریزر دوقلو ی نیکسان رو نصب کردیم ابتدا دمای یخچال ۵ بوده و خوب بود امروز با دمای ۵ خیلی مواد یخ میکنه رو چه دمایی باید گذاشت

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:12 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دما رو روي 7 تنظيم كنيد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام
  بنده یه ساید الجی مدل j960 جدیدا گرفتم، دمای یخچال روی 3+ و فریزر 18- تنظیم شده
  از فریزر بسیار راضی هستم اما میوه ها توی یخچال خیلی زودتر پلاسیده میشن در حالیکه یکی از علت های اصلی خرید این ساید نگهداری طولانی میوه ها بود.
  متوسط تازه موندن میوه ها تو این مدل یخچالها چن روزه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:13 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ميوه ها بايد متوسط 10 الي 15 روز سالم بمانند.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام یخچال ما الجی درفریزرش نمیبنده دلیلش چیه ممکنه واسه درجش باشع؟یالاستیک درجش منفی 23بود

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:14 ق.ظ

   با سلام و احترام
   مشكل از استوپر درب مي باشد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • باسلام یخچال ما دونار خزره..
  دوسال پیش گازش خالی شده بود از نمایندگی اومدن گاز زدن خوب شد..ولی بعد او هر چی درجه رو تغییر میدم دمای یخچال فرقی نمیکنه.از یه طرف میوهای یخچال بعداز چند روز خراب میشه از اون طرف فریزر شدیداً برفکی ویخ میزنه..

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-12 9:14 ب.ظ

   با سلام و احترام
   نشتی گاز دارد یخچال شما.
   موفق باشی.

   پاسخ
 • با سلام یخچال فریزر دونار مددل dnr380 دارم داخل یخچالش خیلی زیاد آب جمع میشه و مواد غذایی فاسد میشه ولی فریزر خیلی خوب یخ میزنه لطف کنید راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-12 9:15 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا مسیر آب خروجی یخچال گرفته شده است. تعمیرکار باید دستگاه رو بررسی کنه
   موفق باشی.

   پاسخ
 • یگانه ابراهیمی
  2019-05-12 2:34 ب.ظ

  سلام ساید ال جی دارم روی درجه 6 و_18قرار گرفته تمام تخم مرغهام یخ زده علتش چیه میشه لطفاراهنماییکنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-12 9:16 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا دریچه دمپر یخچال ایراد دارد.
   موفق باشی.

   پاسخ
 • یجچاال فریجیدر داریم مدتی است صدایش زیاد شده و مدام متورش روشن است ونوار کنار درب فریزر نیز خیلی داغ می باشد لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-12 9:18 ب.ظ

   با سلام و احترام
   فن بغل موتور سوخته است و باید تعویض شود.
   موفق باشی.

   پاسخ
  • سلام.یخچال فریزر هیتاچی کشویی دارم که هردقیقه کی دوبار یا هرچنددقیقه یک باردرجه یخچال وفریزرش صفر میشه ومجدد برمیگرده به حالت معمول میخواستم بدونم علتش چیه!؟ممنون

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-05-23 11:03 ق.ظ

    با سلام و احترام
    يخچال شما ارور مي دهد و بايد كد خطا رو بررسي كنيد ببينيد مال چه قطعه اي است.
    موفق باشيد.

    پاسخ
 • سعید لالا
  2019-05-07 4:34 ب.ظ

  سلام یخچال من بورانه خیلی سرو صدا میکنه اینگاری ی چیزی داخل میشکنه صدای بلند تععععععغ کسی میتونه راهنمایی کنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-07 6:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمال بسیار بالا فن مشکل داره و باید تعویض بشه.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • حمیدرضا
  2019-05-06 1:13 ب.ظ

  سلام یخچال فریزردوناردارم قسمت دیواره داخل یخچال یخ زده و سرماهم دریخچال هم درفریزر مناسبه ولی یخچال خاموش نمیسه ودائم روشنه لطفاراهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-12 9:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ترموستات یخچال شما ایراد دارد. باید تعویض شود.
   موفق باشی.

   پاسخ
 • غزل بلخی
  2019-05-05 9:40 ب.ظ

  سلام من یخچال جنرال استیل دارم هر چن وقت قسمت فریزر ش درست کار نمیکنه همهدچی اب میشه چیکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-06 12:03 ق.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا فن فریزرش مشکل داره.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال فریزر دو در امرسان دارم چند وقته که هوای داخل یخچال گرمه با اینکه روی درجه سه هستش و مواد غذایی خیلی زود خراب میشن و پشت یخچال یعنی از خارج برفک میزنه و یخ میبنده،فریزر مثل سابق خوب کار میکنه،مشکل چیه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-12 9:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   المنت دیفراست پشت تریزون خراب است و باید تعویض گردد.
   موفق باشی.

   پاسخ
  • فاطیما
   2019-05-18 1:31 ق.ظ

   سلام ببخشید میخواستم ببینم میشه فریزر و تبدیل به یخچال کرد ؟مارک یخساران هستش

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-05-18 11:03 ق.ظ

    با سلام و احترام
    خير چنين چيزي وجود ندارد.
    موفق باشيد.

    پاسخ
 • یخچال maytag
  2019-05-01 12:14 ب.ظ

  عرض سلام و تشکر از سایت خوبتون.
  من فریزر maytag دارم.جدیدا این مشکلات براش پیش اومده:
  1- وقتی دربش رو باز میکنی دماش به سرعت کم میشه.
  2- تقریبا بیصدا بود اما الان صدای موتور قابل توجه هست و بیشتر شده.
  3- موتور و لوله های پشت به شدت داغ میشه بطوری که ظرف پلاستیکی و لوله های پلاستیکی پشت یخچال تغییر رنگ دادن و کاملا خراب شدن
  مشکل از کجا میتونه باشه؟
  ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-02 11:11 ق.ظ

   با سلام و احترام
   موتور يخچال حتما بايد بررسي شود كه كار مي كند يا خير. گاز يخچال هم بايد بررسي شود.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام یخچال فریزر LG دمای قسمت یخچال روی صفحه دیجیتال عدد 3 درجه قسمت فریز بالا از شماره 1تا 8روی چند تنظیم کنم با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-02 11:16 ق.ظ

   با سلام و احترام
   هر چه قدر عدد كمتري انتخاب كنيد دما كمتر مي شود و سرما بيشتر مي شود.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام من یخچال فریزر هیمالیا دارم ایا درجه یخچال اگر روی ۶به بالا باشد صدمه به موتور یخچال وارد نمیشود و وقتی روی ۳می زارم خوب خنک نمیکند و ۲ هفته هست که ترموستات یخچال توسط تعمیرکار تعویض شده است

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-02 11:25 ق.ظ

   با سلام و احترام
   درجه 6 باعث مي شود موتور يخچال زياد كار كنه و به مرور زمان طول عمر موتور كمتر خواهد شد. پيشنهاد مي كنيم بر روي درجه 4 قرار دهيد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • راحله هاشم آبادی
  2019-04-28 8:27 ب.ظ

  سلام،یخچال نوگرفتم،فریزرپایین،یخچال بالا،درجه شوچطورتنظیم کنم؟البته اول رو،دو بودبعداز۵-۶ساعت دیدم داخلش هنوزگرمه فریزرکمی سردتربود،آب آب سردکنش هنوزگرم بود،درجه رورو۴گذاشتم،ولی دائم ازوقتی زدم به برق صدامیده؟ازدیشب تاظهرکه یخچال روتحویل گرفتیم به برق نزدیم،مارک یخچال شاهین
  لطفاراهنماییم کنیدمتشکرم.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-02 11:26 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزيز يخچال بايد 24 ساعت تو برق باشد تا موتور سرما سازي رو شروع كنه. دما رو بر روي 3 تنظيم كنيد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام یخچال فریزر ماهیوندا هست درجه فریزرش مونده رو منفی14 هرکاری میکنیم عوض نمیشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-26 12:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه ایراد دارد. ربطی به دما و درجه ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ما یخچال هیوندا داریم دمای فریزرش رو منفی 14مونده و برای همین هیچی یخ نمیزنه
  دماش رو منفی 18تنظیم میکنیم خود به خود بر میگرده رو منفی 14

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-26 12:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه ایراد دارد. ربطی به دما و درجه ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محمد.پارسا
  2019-04-25 11:56 ق.ظ

  سلام.خسته نباشید..LGسایدdoor in doorدارم.دمای یخچال از 1تا7 قابل تنظیمه..کدوم درجه سردتره؟؟
  2:هنگام استفاده از آبسرد کن صدای خیلی زیادی داره. آیا طبیعیه؟؟..متشکرم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-26 12:06 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای 1 بیشترین سرما و دمای 7 کمترین سرما می باشد.
   صدای آبریز طبیعی است و مشکلی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام فريزر دونار بدون برفك 7 درب بعداز حدود 6 ماه مواد غذايي بو ميگيرد لطفا راهنمايي كنيد مشكل كار چيه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-26 11:54 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یا درجه دمای یخچال پایین است و یا گاز یخچال مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال دوو دارم میوه ها را خراب میکنه مشکل کجایه ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-22 10:52 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دماي يخچال رو بر روي چند گذاشتيد؟
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام یخچال هایسنس چهاردره فریزرش خنک نمی کنه دماش چند باشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-20 11:13 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دماي فريزر بايد بر روي 20- باشد.
   موفق باشيد

   پاسخ
 • سلام من ساید سامسونگ دارم میوه تو یخچالم زود خراب میشه لطفا راهنماییم کنید؟

  پاسخ
 • سلام و عرض خیته نباشید
  من یخچال فریزر دو درب پارس دارم، فریزر پایین
  تو صفحه تمظیم دما همیشه دمای فریزر نمایش میشه
  وقتی دکمه تنظیم دما رو نگه میداری میتونی دمای یخچال رو از ۱ تا ۸ تنظیم کنی ولی هیچ راهی برای تنظیم دمای فریزر نداری
  انگار تابعی از دمای یخچاله، وقتی دمای یخچال رو ۱ باشه میوه ها یخ میزنن، وقتی دمای یخچال رو میذارم رو ۸، فریزر هم میشه منفی ۹ و شروع به آلارم دادن میکنه
  میخواستم بدونم نمیشه جدا جدا تنظیم دما بشن؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-08 1:35 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر این یخچال ها به همین گونه تنظیم می شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید
  بنده یخچال فریزر بوش دارم دمای آن همیشه 5 و منفی 18 بوده ولی الان فریزر آن مث قبل منجمد نمی کنه یا خیلی طول میکشه برا منجمد شدن در ضمن قبلا اثلا صدا نداشت ولی الان داره
  بعد از تمیز کردن این اتفاق براش افتاده
  با سپاس

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-08 1:37 ب.ظ

   با سلام و احترام
   به احتمال زیاد فن فریزر مشکل دارد و باید تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچالم ساید الکترواستیله میخاستم بدونم دمای یخچال وفریزرش بایدچندباشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-08 1:40 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال 3+ و فریزر 20- باید باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خدمت استاد محترم ،لطفا” در مورد تنظیم محل یخچال ال چی ( که بدون صدا کار کند ) راهنمایی فرمائید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-08 1:41 ب.ظ

   با سلام و درود
   به زودی در این مورد مقاله مجزا و کاربردی منتشر خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام‌من‌یخچال‌هیتاچی‌۵درب‌دارم‌چطوری‌تنظیم‌کنم‌ممنومیشم‌راهنمایی‌کنین

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-28 11:06 ق.ظ

   با سلام و درود بر شما
   توی دفترچه راهنمای یخچال ذکر شده است. در آینده در مقاله ای جدا آموزش تنطیم دمای یخچال هیتاچی را برای استفاده شما کاربر عزیز در وب سایت قرار می دهیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ی یخچال فريزر دو در دارم نوفراست نوع ی..یک صفحه دیجیتال بالا قسمت یخچال داره که دستکاری شده الان دماش بعم خورده فریزرش خیلی سرد شده یخچالش گرمه چیکار کنم درست بشه بابالا بردن تنظیم کننده ی.دما ی داخل یخچال هم دما ش فرقی نمیکنه و فکر کنم دما فریزر زیامیشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-27 12:45 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال را بر روی 4 تنظیم کنید و فریزر را بر روی 18- تنظیم کنید. اگر طی 24 ساعت دما به چیزی که تنظیم کردید نرسید قطعات دیفراست باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ساراشاد
  2019-03-25 4:43 ب.ظ

  سلام من یخچالم هایسنس فرنج ۳ درب .احساس میکنم قسمت خود یخچال خیلی سرماش زیاده درجش رو چند بزارم الان ۵.فریزر هم ۱۸

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-27 12:42 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پیشنهاد می کنیم یخچال را بر روی 6 یا 7 بگذارید که سرمای یخچال پایین بیاید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • حسن اذرون
  2019-03-25 11:47 ق.ظ

  باسلام یخچال ساید دوو دارم یکسال پیش خریدم دمای فریزر روبچه هادستکاری کرده رومنفی ۲۱ گداشته بودن دیشب یخچال صدامی دادوقتی درو بازمی کردیم صداقطع میشد فریزریخ بسته بود صبح صدای خروپف میداد و یخ اب شد ماهم ازبرق کشیدیم راهنمایی می خواستم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-27 12:41 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمال می دهیم که فن فریزر مشکل دارد و نیاز است بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من یخچال ال جی ساید دارم، دمای یخچال خیلی پایینه، توی یخچال هرچیزی بذارم نهایت یک روزه یخ میزنه
  سبزی تخم مرغ هرچیزی
  روی چه دمایی باید بذارم تا مواد غذاییم یه نزنه ؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-24 11:07 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال در زمستان بر روی 5 باشد خوبه.
   در فصل گرما بر روی 3 یا 4 مناسب است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام. من یخچال امرسان دارم. دمای یخچال رو روی ۴ درجه تنظیم کردم. دمای فریزر حدودا چند درجه میشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-18 12:59 ق.ظ

   با سلام و احترام
   اگر یخچال شما ساید بای ساید می باشد و یا دمای فریزر جداگانه می باشد پیشنهاد می کنیم دما فریزر را بر روی 20- قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر. یخچال ساید هیتاچی rw660 دارم فن صدا داره در باز میشه قطع میشه ولی همیشگی نیست و میوه داخل یخچال یخ میزنه دلیلش چیه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-18 1:01 ق.ظ

   با سلام و احترام
   فن یخچال و فریزر باید بررسی شود. ممکن است ایراد داشته باشد. علت یخ زدن میوه ها داخل یخچال نیز ممکن است خرابی فن یا مجرای هوا باشد. در هر صورت نیاز است تا تعمیرکار به صورت حضوری دستگاه را بررسی نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • قلعه نویی
  2019-03-10 2:12 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  یه یخجچال دو در کنوود داریم امروز صبح تصادفا دست بچم خورد و دماش به هم خورد الانم هر کار میکنم دمای یخچال زیر ۳۳ نمیاد فقط میشه بین ۳۳ و ۴۶ تنظیم کرد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-10 2:16 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمال می دم دمای یخچال شما بر حسب فارنهایت شده است. فرمول محاسبه درجه فارنهایت به سانتی گراد در همین مطلب می جود می باشد. می توانید حساب کنید. در ضمن در تنظیمات یخچال شما مطمئنن می توان درجه را بر حسب سانتی گراد دوباره نمایش داد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام، یخچال من هیتاچی 4 درب هست. یه مدته که یخسازش یخ نمیسازه از چی میتونه باشه؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-10 10:58 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یا خود یخساز مشکل دارد یا شیر برقی یخساز ایراد دارد.
   موفق باشید

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید فریزر پارس قدیمی مدل سه دکمه تازه خریدم دما ثابت نمی مونه اکثرا رو منفی 19 می مونه ولی نوسان داره مثلا میره رو منفی 22 یا منفی 16 آیا میشه جوری تنظیم کرد که دماش رو منفی 18 ثابت بمونه یا اینکه ایراد داره اگه ایراد داره از کجاست؟ خیلی ممنون

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-06-11 8:50 ب.ظ

     با سلام و احترام
     مشکل خاصی نیست و وقتی درب یخچال باز و بسته میشه کمی سرما خارج می شود این باعث میشه سنسور زود به تغییر دما واکنش نشون بده.
     در یخچال های خارجی و مدل های جدید ایرانی زمان به 10 دقیقه رسیده است. یا تا ده دقیقه تغییرات دما به نمایشگر فرستاده نمی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • اسدا...
  2019-03-08 9:16 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  دمای یخچال استوا مدل فریزر کمبی ما بالا رفته و داخل یخچال گرمه لطفا راهنمایی کنین چطور دمای یخچال رو تنظیم کنم
  با تشکر خدانگهدار

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-09 1:59 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر دما بیش از حد بالا رفته مربوط به قطعات دیفراست یخچال می باشد. در ضمن در مقاله ارور و راهنما یخچال اسنوا 810 مطالب مفیدی برای شما وجود دارد. لطفا مشاهده بفرماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محمد نوروزی
  2019-03-02 9:46 ق.ظ

  با سلام و خسته نباشی خدمت کارشناسان گرامی
  یخچال ساید دوو دارم از قسمت ابسرد کن یه روزایی اب میاد یه روزایی هم قطع می شود نماینده شرکت دوو پیشنهاد تعویض لوله داخل درب را داد احتمالا لوله هاش یخ زده که قبول نکردم بعد از ان هم مجددا ابرسانی انجام می شد یه تعمیرکار تعویض شیر برقی را داد که انجام دادم بعد از مدتی مجددا قطع شد و یه تعمیرکار دیگه هم پیشنهاد تنظیم دمای درجه پایین و داد که این موضوع مدتی انجام شد مشکل مخزن اب پلاستیکی ترکید که اون هم عوض کردم یه چند روزی ابرسانی انجام می شد ولی چند روزی که مجددا قطع شده
  از شما خواهشمندم اطلاعاتی داری بنده را راهنمایی بفرمائید با تشکر09918657705

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-06 2:22 ب.ظ

   با سلام و احترام
   شلنگ داخل درب یخ میزنه و باید یک شلنگ خروجی به زیر اضافه بشه تا این مشکل برطرف شود.
   موفق باشید

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید
  ما یدونه یخچال هیمالیا داریم دماش رو روی ۴ تنظیم میکنم
  اما کمترین دما که نشون میده ۱۳ هست و بالاتر و چشمک میزنه
  گزینه سوپر کولدش رو هم فعال میکنم باز تغییری نمیکنه
  همه اجزاشم درست کار میکنن
  اتوماتیکش،فن و…

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-28 11:58 ق.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست یا دریچه دمپر مشکل دارد که باید تست شود تا مشکل پیدا شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر.ممنونم از راهنمایی هاتون.من دو هفته س یخچال سایدال جی خریدم.از همون ابتدا یخچال یخ میزد تشخیص دادن مشکل از سنسوره اومدن تعویض کردن دما رو روی5و_18گذاشتن.یک کاسه اب گذاشتم ببینم مشکل حل شده؟اب یخ زده.چکار کنم؟راهنمایی میخواستم.ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-14 12:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر سرما به نزدیکای 20- رسیده و آب یخ زده مشکل حل شده.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • حسام آفند
  2019-02-13 5:37 ب.ظ

  با سلام بنده یخچال فریزر فرنچ سامسونگ دارم مدتیه دیفراست نمیکنه یخ میبنده و صداهای بد میده.. جدیدا هم دامی یخچال روی ۱۶ درجه ثابت مونده و سرما نداره .چکار بایست بکنم ؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-14 12:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست یخچال ایراد دارد.
   برای حل مشکل با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • لیلا صادقی
  2019-02-12 11:47 ب.ظ

  سلام من یخچال و فریزر ساید دارم امروز فقط تیک صدا میده یا استارت میزنه ولی دما یا برودت و سرما نداره و وسایلای فریزر یخ نمیزنه و داره آب میشه و یخچالدهم همینطور..تو رو خدا بگید عیبش چیه؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-12 11:57 ب.ظ

   با سلام و احترام
   به احتمال 99% موتور یخچال ایراد دارد و باید تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام.من ساید سامسونگ دارم یه چند روزی بود که فریزر سرما نداشت ولی نشانگر دما کاملا نرمال بود بعداز تمیز کردن رادیاتور و فن خاموش کردن آن بعداز ۴۸ ساعت و مجدد روشن کردن الان خیلی خوب شده کار میکنه و سرما بصورت بخار میده بیرون و برای امتحان شیبنگ آب از رادیاتور در آوردم گذاشتم تو بطری دیدم ای به بطری میده که از بابت المنت خیالم راحت بشه بنظرتون مشکلی دیگه نیس ممنومم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-13 10:51 ق.ظ

   با سلام و احترام
   نه تقریبا مشکلی نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • امیرحسین
  2019-02-04 8:43 ب.ظ

  سلام
  درجه یخچال فریزر ارچلیک قسمت یخچالش ن فریزرش
  هرچی پایین تر باشد سرد تر میشود مثلا دمای 1 خنک تر از دمای 5 میباشد درسته یا برعکس کدومش اخه در یخچال های معمولی شما گفتید هرچی اسلایدر ب سمت راست یعنی سمت بیشترین چرخیده شود خنک تر است اما در یخچال دیجیتالی درجه قسمت خنک کننده کمتر باشد سردتر میشود و برعکسه یخچال قدیمی درسته؟ من درست متوجه شدم ایا

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-05 10:22 ق.ظ

   با سلام و احترام
   درست است. دمای 1 سردتر از دمای 5 است چون برحسب درجه سانتی گراد است. درمورد نظر دوم شما هم دلیلش اینه که درجه ترموستاتی با درجه دیجیتالی فرق می کنه و برعکس هستند. تبریک می گم شما دقیقا درست متوجه شدید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من ٤سال يخچال فريزر سايد سامسونگ دارم الان يك هفتس صدا ميده فريزرم درشو باز ميكنم صدا قطع ميشه و يه كوچولو قسمت بالاي فريزرم برفك زده و من احساس ميكنم صدا مربوط به قسمت بالاي فريزر هسنت حدودا دوسال هست كه ابسرد كنس اب نميده ولي يخ ميده .لطفا بگيد مشكل از كجاست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-05 10:19 ق.ظ

   با سلام و احترام
   فن قسمت فریزر ایراد دارد. احتمالا چون آب نمیده علتش خرابی شیر برقی می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • امین الله آقااحمدی
  2019-02-02 10:29 ب.ظ

  با سلام
  نحوه تنظیم فریزر بوش 8 کشو قدیمی را بفرمایید درجه را روی چه عددی قرار دهیم تا دمای منفی 20 در فریزر تامین شود .

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-05 10:16 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دما رو بر روی 3 و نیم بزارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال ساید دوو دارم که از امروز صبح یک دفعه همه چیز یخ زده خیلی شدید درجش روی ۳و۱۸_بود باید چه کار کنم ممنون از شما.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-02 12:58 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه یخچال را بر روی 5 یا 6 تنظیم کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام دمای یخچال من روی ۹ مونده تغییر نمیکنه ولی قسمت فریزر خوبه و کامل یخ میزنه وقتی درب باز و بسته میشه فن قسمت بای یخچال کار نمینه

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-12-04 7:07 ب.ظ

     با سلام و احترام
     لازم است تکنیسین یخچال را بررسی نماید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام من ساید الکترو استیل دارم یخسازش فقط شب تا صبح که در فریزر باز نمیشه یخ‌میسازه اونم دوبارتو‌کل شب ،،،توروزفقط ازش اب مییزه -۲۰درجه گذاشتم مشکل از کجاست؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-02 12:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   فن فریزر ایراد دارد و باید تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید.یخچال دونار داریم و سه روز پیش درجش رو از۴به ۵تغییر دادم ب دلیل اینکه زیاد فریزر یخ میزد و الان خیلی گرمه و دیگه یخ نمیزنه و دوباره درجش رو به۴بردم ولی تغیری در اون ایجاد نشد و اصلا ن فریزر و ن یخچال سرد نمیشه و تنظیم دماش چرخان هست و قسمت یخچال و فریزر باهم هست.چ کنم؟ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-24 11:42 ق.ظ

   با سلام و درود
   احتمالا ترموستات خراب شده است. در غیر این صورت گاز یخچال کم است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام،یخچال سامسونگ دو درب دارم که فریزر بالا ویخچال پایینه وسایل داخل یخچال یخ میزنه درجه داخل یخچال هم سه گزینه کلد ،کلدر، وکیشن را داره،درجه رو روی وکیشن گذاشتم وای دوباره وسایل بخ میزنه میشه لطف کنید علت وچگونگی تنظیم رو بفرمایید ،ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-24 11:45 ق.ظ

   با سلام و درود
   احتمالا دریچه دمپر ایراد دارد. مشکل از گزینه های Display نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال سایدکنوود دارم دمای فریزر4-هستش ولی دمای یخچال میزنم پایین تراز35 نمیاد.لطفا راهنمایی کنید متشکرم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-21 1:33 ب.ظ

   با سلام و احترام.
   احتمالا یا فن داخل فریزر مشکل داره و یا یکی از قطعات دیفراست مشکل داره.
   موفق باشید

   پاسخ
 • با سلام وخسته نباشید یخچال فریزر ال جی دارم که فریزر بالا هستش دمای داخل یخچال خیلی سرده روی درب یخچال صحفه دیجیتالی هستش فقط یک درجه موجود هست که از صفر تا شیش درجه سانتی گراد داره میخواستم بدونم هر چه عدد رو به بالا ببرم سردی کمتر میشه یا نه باید به صفر نزدیک کنم که یخ نزنه داخل یخچال میخوام سردی یخچال کم بشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-19 2:59 ب.ظ

   با سلام
   هر چه قدر دما به صفر نزدیک شود دمای فریزر هم به صورت اتوماتیک کمتر می شود یعنی سرد می شود. هرچه دما به صفر نزدیک شود سرما بیشتر می شود. اما اگر حالت تنظیم دمای یخچال چرخان باشد هرچه دما بیشتر از صفر باشد سرما بیشتر خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • حسین غازی
  2019-01-13 12:57 ق.ظ

  باعرض سلام و خسته نباشید من میخوام بدونم دمای یخچال ساید در زمستان و تابستان فرق میکنه و بهترین دما ها کدوم هستن ممنون از راهنماییتون من ساید اسنوا دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-14 12:27 ب.ظ

   با سلام و احترام
   تفاوت خاصی ندارد و این یک مورد دلخوا است ولی یخچال +3 و فریزر -20 بهتر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • اباذري
  2019-01-11 7:13 ب.ظ

  سلام
  يخچال سايد ال جي دارم درجه رو -١٨ و ٤ گذاشتم همه وسايلا توي يخچال يخ ميزنه ولي فريزر مشكلي نداره
  ميتونيد بگيد مشكل از كجاست؟
  ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-12 1:26 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پیشنهاد می کنیم درجه رو بروی 7 بزارید. اگر درست نشد باید دستگاه بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • حسین غازی
    2019-01-13 1:00 ق.ظ

    سلام میشه بگین که دمای ساید اسنوا در زمستان و تابستان فرق میکنه یا نه و فیلتر تصویه آب رو هر چند وقت باید عوض کنم و بستگی به استفاده از فیلتر داره یا فقط به یک تاریخی که برسه باید عوض بشه ممنون از زحماتتون

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-01-14 12:31 ب.ظ

     با سلام.
     دمای فریزر و نباید تو زمستون خیلی تغییر دهید و بر روی یک دمای ثابت بزارید. یخچال هم بر روی +4 بهتر است. فیلتر یخچال اسنوا هر یک سال باید تعویض گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • محبوبه
  2019-01-11 9:11 ق.ظ

  با سلام یخچال ما سامسونگ هست و میوه ها توی جا میوه ای یخ میزنن درجش باید روی چند باشه جا میوه ای

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-11 1:57 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه یخچال در زمستان بهتر است بر روی 6 باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر، من یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارم دمای یخچالش 4هستش، فریزش مشکلی نداره ، وقتی میوه در یخچال میزاریم بعداز چندروز خراب میشه،تازه خیلی هم داخل یخچال عرق میکنه،همه چیز سرده ولی نمیدونم چرا نم داره،مثل بشکه اب،میوه ها،تازه یخچال هم صدا داره ،خیلی صدا میده، مشکل چیه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-06 10:14 ق.ظ

   با سلام و احترام
   سنسور دیفراست یخچال خراب شده و باید تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سیروسی
  2018-12-28 12:45 ق.ظ

  سلام من یخچال ساید ال جی دارم الان یه مدت یخ تولید میکند ولی وقتی یخ میخوام نمیده چرا ؟گاهی اوقات موتورش صدا میدهد ولی با تکان دادن ریز صدا کم میشود؟ دمای یخچال در زمستان چند باید باشد؟

  پاسخ
 • سلام.من یخچال دوقلوی سامسونگ دارم.دمای یخچال و دمای فریزر باید چند باشد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-26 12:24 ب.ظ

   سلام و درود بر شما
   الان که زمستان هست دمای یخچال رو بر روی 6+ بزارید و دمای فریزر رو بر روی 18- بزارید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام یخچال ماسای بای سایدالجی هستش فقسمت فریزر یخ میبنده چیکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-24 10:39 ق.ظ

   با سلام
   به احتمال زیاد از یکجا هوا می کشد. یا لاستیک درب یخچال را بررسی کنید. و یا دریچه دمپر یخ ریزر را بررسی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام و احترام یک ساید بای ساید الکترو استیل داریم دمای فریز۲۱ و یخچال ۸ میباشد اما مواد داخل یخچال یخ و مواد خراب میکنه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-24 10:40 ق.ظ

   با سلام
   باید دمای یخچال 8+ باشد. اگر این چنین است ممکن است یخچال شما یکسره کار می کنه برای همین یخ می بندد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • حسین محمدی
  2018-12-21 4:41 ب.ظ

  سلام ..یخچال دوو دو در بالاش فریزر وپایین یخچال..هرسال زمستان قسمت پاییین سرد نمیکنه نمایندگی هم نداره ولی یه تعمیرگاه گفت سه روز خاموشش کنی خوب میشه همین کارو کردیم خوب شد ولی امسال چند روزه باز خراب شده ..سه روز خاموشش کردیم ولی باز سرد نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-22 2:03 ب.ظ

   با سلام
   یک المنت ضمیمه(المنت ناودونی) باید زیر اواپراتور فریزر نصب شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ابوالفظل رئوفیان
  2018-12-19 2:10 ب.ظ

  سلام . وقتتون بخیر .ببخشید یخچال ساید ال جی داریم
  دماشم منفی چهار و منفی هجده میباشد داخل جا میوه ای گوجه و بادمجون میزاریم خراب شده علتش چیه؟با سپاس

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-19 2:38 ب.ظ

   با سلام
   دمای یخچال باید +4 الی +8 باشد. و دمای فریزر نیز -18 تا -22 باشد.
   اگر قسمت یخچال خنک نباشد باید دما را افزایش دهید یعنی تا +8. اگر جواب نداد امکان دارد قطعات سیستم دیفراست مشکل داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام؛ یخچال فریزر ساید ال جی دارم . آیتمهای صفحه نمایشگر با باز و بسته شدن درب یخچال یا فریزر، به مدت یک دقیقه روشن مانده و مشاهده می گردد ولی بعد از آن تمام صفحه خاموش شده و فقط آیتم cube یا crush آن روشن می ماند . همچنین شب گذشته داخل فریزر مواد غذایی طبقات بالا از حالت فریز خارج شده بودند . ولی با قراردادن آنها در طبقات پایین . صبح روز بعد مواد غذایی فریز شده بودند . لطفا” علت آن را توضیح دهید و چه اقدامی باید انجام داد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-17 10:40 ق.ظ

   با سلام.
   درجه ها را بر روی حالت Hidden گذاشته اید. باید دکمه save energy یا vocation خاموش باشد. با انجام دادن این کار مشکل برطرف می گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر یخچال ۶۷۶اسنوا دارم و دمای یخچال رو هرچه کم میکنم از +۹کمترنمیشه فن یخچال و فریزر و کمپرسورفریزرهم روشنه فریزرهم روی منفی۴ هستش و وسایل توی یخچال هم سردنیستن .اما وسایل فریزریخ زده مشکلش چیه و چطورحلش کنم سپاس

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-17 10:37 ق.ظ

   با سلام
   باید درجه یخچال کمتر شود. یخچال را بر روی درجه +3 بزارید. البته باید چند ساعت کار کند تا دمای نمایشگر درست نشان داده شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام یخچال سامسوسنگ داریم وقتی برق قطع میشه صفحه نمایشگر میره با ریست دوباره برمیگرده علت چیست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-09 10:10 ق.ظ

   با سلام و احترام خدمت شما
   منلع تغذیه و ذخیره انرژی مورد نیاز برای روشن شدن نمایشگر بر روی برد اصلی یخچال دچار مشکل شده است. این مشکل به مرور زمان در حدی می شود که دیگه هیچوقت دیسپلی روشن نمی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • محمدیان
   2019-05-24 9:49 ق.ظ

   باسلام یخچال بدون برفک الکترواستیل بالا یخچال پایین فریزر چه دمایی برایش مناسب است

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-05-27 11:14 ق.ظ

    با سلام و احترام
    یخچال +3 فریزر -20
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام دمای مناسب برای یخچال تک سامسونگ برای زمستان و تابستان باید چند درجه باشد.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-06 2:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دمای مناسب برای یخچال تک سامسونگ در تابستان 4 می باشد. و در زمستان درجه 2 کافی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  اما یخچال من ساید نیست بالاش یخچاله پایینش فریزر
  درجه ش رو سه هست اما دمای بالاش سیزدهه دمای پایینش منفی پنج
  بستنی هم داخل فریزر گذاشتم ولی شل هست
  میگن چون فریزر بدون برفکه بستنی یخ نمینده
  دیروز هم ساعت شیش یه لیوان اب گذاشتم داخل فریزر تا امروز ساعت دو باز یخ کامل نبود ینی وسطش اب بود قشنگ
  خواهرم همین مدلیه یخچالش
  درجه ش روی دو و نیم هستش بعد دمای بالاش ده و دمای فریزرش منفی نه تا منفی یازده متغیره.
  چکار کنم؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-03 10:08 ق.ظ

   با سلام.
   دمای یخچال نباید از 6 یا 5 بالاتر باشد. در این صورت حتما خنک سازی انجام نخواهد گرفت.
   دمای فریزر هم منفی 5 نباید باشد و باید بین منفی 18 تا منفی 23 باشد. در غیر این صورت حتما بستنی شل خواهد بود.
   ممکن است قطعات دیفراست یخچال شما مشکل داشته باشد و برای همین سرما سازی انجام نمی شود. اگر در تهران یا کرج هستید ما می توانیم مشکل شما را با حضور تکنیسین خود در منزل شما برطرف کنیم.
   موفق باشید. سوالی بود در خدمت هستیم.

   پاسخ
   • من یخچالم جنرال استیله دماش روی چند باید باشه تا خنک‌بکنه داخل یخچالو

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-09-23 5:52 ب.ظ

     با سلام و احترام
     بر روی 3+ قرار دهید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • با سلام یخچال ساید بای ساید دارم وخیلی پایین یخچال بعضی وفتها داغ میشه ایرادی نداره؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-03 10:03 ق.ظ

   با سلام و احترام.
   یخچال شما به سرویس نیاز دارد و باید سرویس شود تا مشکل گرم شدن و داغ شدن پایین یخچال برطرف گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام من یخچال ساید بای ساید دارم و دمای یجچال چهار و فریزر منفی هجده هست ولی وقتی نان داخل فریزر میزارم بعد که میارم بیرون گرم بشه بعدش میبینم نان خشک شده چکا کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-03 10:02 ق.ظ

   با سلام.
   والا این موردی که فرمودید ربطی به دماهای یخچال و فریزر نداره. احتمالا نان شما مشکل دارد. نان خود را عوض کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال فریزر جنرال استیل دارم بدون برفک
  بستنی داخلش گذاشتم شل هستش هرچقدم دماشو تغییر میدم بازم فرقی نداره گفتن معمولیش باید روی ٢ باشه ولی من تا پنج هم بردمش بازم شل هستش
  و یخ هم داخلش دیر مینده
  بنظرتون مشکلش چیه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-12-01 5:52 ب.ظ

   با سلام و احترام خدمت شما سرور گرامی

   دمای مناسب برای قسمت یخچال در یخچال های ساید بای ساید 4 یا 5 (4+ یا 5+) می باشد.
   دمای مناسب برای قسمت فریزر نیز در یخچال های ساید بای ساید باید منفی 18 درجه سانتی گراد (18-) یا منفی 20 درجه سانتی گراد (20-) باشد.
   بستنی را در فریزر بگذارید نه یخچال. همچنین اگر مشکل برطرف نشد مجددا همین جا اعلام بفرمایید تا باز راهنمایی کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یک یخچال الیتو دارم موتورش خیلی صدا میخوره هیچ چیز نه پشتش ونه زیرش هست از دیوار هم فاصله داره مشکلش چی میتونه باشه ۱ساله که دارمش

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-11-26 9:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر صدا فقط و فقط از موتور است که نشان دهنده اینه که موتور خراب است. این صدا چیزی مانند تق تق کردن و خیلی آزار دهنده می باشد. اگر این مورد است که باید موتور تعویض بشه. همچنین اگر یخچال شما یکسره کار می کند که دلیل آن هم خرابی موتور می باشد. اگر مشکل جور دیگری است با ما در میان بگذارید.
   موفق باشد.

   پاسخ
 • ابراهیمی
  2018-11-26 10:45 ق.ظ

  سلام وقت بخیر . ما یخچال ساید ویر پول
  داریم درجه -۴و-۱۸هست ولی امروز دیدم که مواد فیریز شل هستن یخ باز شده . مشکل شو میتونید بهم بگید باید چیکار کنم . خیلی ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-11-26 10:52 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ایراد از قطعات دیفراست می تواند باشد. اگر فن فریزر کار نکند این هم می تواند باشد. اگر گاز یخچال کم باشد یا کمپرسور کار نکند این مشکل به وجود می آید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ببخشي من يخچال فريزر جنرال الكتريك دارم دماي فريزر رو هر چي ميزنم رو-١٨ بازم ميلد رو -٥
  نه سال هست خريدم چه مشكلي داره ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2018-11-24 9:42 ق.ظ

   با سلام و احترام.
   1. فن فریزر خراب است.
   2. بعد از اینکه دما را روی 18- گذاشتید باید 24 ساعت بگذردد تا فریزر دما را به مقدار تعیین شده برساند.
   در صورت حل نشدن مشکل با ما تماس بگیرید تا مشاوره کامل دریافت کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من ساید بوش دارم دمای یخچالم روی 8 هست همه چی یخ میزنه اگه راهنماییم کنید مشکل از کجاست ممنون میشم روی تازه گاهی اوقات بطری آب شیشه ایم از شدت سرما ترکیده

  پاسخ
  • tehranservice
   2018-11-15 1:38 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یکی از دلایل آن می تواند خرابی سنسور دما باشد. یکی از دلایل آن می تواند خرابی هیتر یا المنت یخچال باشد. یکی از دلایل دیگر آن می تواند یکسره کار کردن موتور باشد. از بین این سه مورد مورد دوم بیشتر امکان دارد.

   پاسخ
 • سلام من یخچال سایدتکنودارم دمای یخچالم رو۴اماهمه وسایلام یخ میزنه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • tehranservice
   2018-11-02 1:13 ب.ظ

   با سلام و احترام.
   ممکن است ترموستات یا سنسور دما مشکل داشته باشد که دما را درست تشخیص نمی دهد. برای کسب اطلاعات دقیق لطفا با کارشناس یخچال تکنو مشاوره کنید. 88077030 – 021

   پاسخ
 • با سلام خسته نباشید
  یخچال فریزر ساید بکو دارم که صبح دمای یخچال را ۴۲ درجه مشان میداد که خیلی عجیب بود به طور دستی دکای را کمتر کردم ولی از ۳۳ درجه کمتر نمیشود ولی داخل یخچال خنک هست نمیدونم علت چیست

  پاسخ
  • tehranservice
   2018-10-21 11:31 ق.ظ

   با سلام و احترام
   به دو دلیل ممکن است این مشکل پیش آید. 1- سنسور قسمت یخچال ایراد دارد. 2- برد الکتریکی یخچال ایراد دارد. همچنین می توانید با شماره 88077030 021 تماس بگیرید تا تکنیسین یخچال بکو به صورت دقیق شما را راهنمایی نماید.

   پاسخ
 • سلام،من یه ساید سامسونگ دارم،که دمای فریزرش تغییر میکنه،اما دمای یخچالش رو رو هر درجه ای بذارم باز به یک برمیگردد،خواستم ببینم چه مشکلی دارد

  پاسخ
  • tehranservice
   2018-10-19 12:15 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر دمای فریزر را وقتی تنظیم می کنید و سپس خود به خود تغییر نمی کند یعنی شما به صورت صحیح این کار را انجام داده اید. پس اگر دمای یخچال را نیز همینگونه تغییر می دهید و خود به خود پایین یا بالا می شود اشکال از دو مورد می تواند باشد: 1- سنسور دمای یخچال معیوب است. 2- به احتمال بسیار پایین برد دیسپلی مشکل دارد. در صورت نیاز به توضیح بیشتر با شماره شرکت: 88077030 – 021 تمس بگیرید.
   با سپاس

   پاسخ
   • سلام یک یخچال فیلور دارم فریزرش خوبه ولی قسمت پایینش زیاد سرد میکنه وعقبش برفک میزند. علت چی می تونه باشه؟ با تشکر از سایت خوبتون

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-10-21 11:54 ق.ظ

     با سلام و احترام
     دما یخچال باید بررسی شود. همچنین برفک زدن پشت یخچال به علت دقیق نبودن میزان گاز دستگاه می باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام من یه یخچال فریزر یخساران دارم درجه بالای یخچال بصورت دیچتالی هست از +1تا +8میخواستم بپرسم الان تو دمای +1سردتر هست یا دمای +8 چون درجه منفی نداره و دفترچه راهنما هم گم شده نمی دونم چطوره بعضی ها میگن همون بالا بزارم سردتر میشه یا برعکس لطفا راهنمایم کنید با تشکر

  پاسخ
  • tehranservice
   2018-10-18 6:46 ب.ظ

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی
   دمای یخچال هر چی به سمت 0 نزدیک باشد سردتر می باشد. شما اگر دما را بر روی +1 قرار دهید سرد تر می شود.
   البته چون یخچال ایرانی می باشد این امکان نیز دارد که طبق رفتار ایرانی ها دمای سرد به +8 اعمال گردد سرد شود.
   با تشکر.

   پاسخ
   • پس چرا توو فریزر ال جی برعکسه؟
    هرچی عدد بیشتر شه سردتر میشه؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2018-12-10 10:31 ق.ظ

     با سلام
     دما همیشه وقتی از صفر بالاتر برود به گرمی می رسد. و هرچه به صفر نزدیک تر شود و به سمت منفی برود سرد تر می شود. زیرا در دمای زیر صفر گرما وجود ندارد. برای همین سردی به وجود می آید.

     پاسخ
     • سلام من ساید سامسونگ دارم میوه تو یخچالم زود خراب میشه لطفا راهنماییم کنید؟

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-04-08 1:21 ب.ظ

      با سلام و احترام
      اگر میوه ها داخل پلاستیک است درب پلاستیک باید باز باشد. همچنین میوه ها را شسته شده و خیس در یخچال قرار ندهید.
      موفق باشید.

     • محمدرضا
      2019-10-12 8:27 ب.ظ

      سلام و خسته نباشید من ساید mabe دارم .هنگام تنظیم دمای فریزر ناگهان کلیدهای کنترل از کار افتاد و علامت ff زیر کلمه یخچاا ظاهر شد فکر و یخچال از کار افتاد .فکر کردم چون دما رو زیاد کردم یخچال خاموش شده اما الان ۵ ساعته که کار نمیکنه و از برق هم کشیدم و زدم اما بازم کار نکرد .به نظر شما عیبش چیه ؟ با تشکر

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-10-14 12:42 ب.ظ

      با سلام و احترام
      لازم است یخچال بررسی شود. اینطوری نمی توان چیز قطعی گفت.
      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست