remove_red_eye4,005

پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید مشکل بسیاری از مردم می باشد. زیرا تمام عملکرد یخچال ساید بای ساید توسط پنل تنظیماتی که بر روی یخچال قرار دارد کنترل می شود.از این رو نیاز است تا با یک آموزش کلی، نحوه کار کردن با  پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید را فرا گیرید. شرکت تهران سرویس این مشکل را برای شما مرتفع گردیده است تا هر آنچه را که نیاز دارید در مورد پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید بدانید امروز یاد بگیرید.

پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید

پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید

پنل تنظیمات یخچال های ساید بای ساید

یخچال های ساید بای ساید دارای تنوع بسیاری در مدل و همچنین برندهای تولید کننده می باشند. بسیاری از مدل های یخچال های ساید بای ساید دارای پنل تنظیمات مشابهی هستند و تفاوت چندانی در تنظیمات پنل خود ندارند. تنها تفوت اساسی آنها نحوه قرار گیری دکمه ها بر روی پنل می باشد.

تنظیمات پنل یخچال های ساید بای ساید کاملا لمسی می باشد و فقط مدل های بسیار قدیمی ساید بای سایدها دارای دکمه های برجسته بودند. در مواقعی ممکن است درب ساید بای ساید خراب باشد که پیشنهاد می شود آموزش تعمیر درب یخچال فریزر را معالعه فرمایید.

آموزش پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید

آموزش پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید

 پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید اغلب در وسط و سمت چپ یخچال قرار می گیرد. و شامل تنظیمات مربوط به دمای یخچال، دمای فریزر، هشدار باز بودن درب یخچال، هشدار تعویض فیلتر آب و فیلتر هوا و قفل کننده تنظیمات می باشد. در بعضی از مدل ها ممکن تنظیمات دیگری نیز وجود داشته باشد اما در کل تمام یخچال های ساید بای ساید دارای این گزینه های می باشند.

پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید

 • Refrigerator
 • Freezer
 • Fresh Air Filter
 • Ice Pluse / Water Filter
 • Door Alarm / Lock

توجه!

حرکت دما فقط در یک جهت می باشد و با فشار دادن و نگه داشتن دکمه لمسی مربوطه به دمای دلخواه خود برسید.

Refrigerator

Refrigerator: برای تغییر دمای یخچال، دکمه لمسی Refrigerator را فشار دهید و نگه دارید تا به دمای دلخواه خود برسید. دمای پیشنهاد شده برای یخچال 3 درجه سانتی گراد می باشد.(37 درجه فارنهایت(F))

Freezer

Freezer: برای تغییر یا تنظیم دمای قسمت فریزر(Freezer) دکمه لمسی Freezer را فشار داده و نگه دارید تا دمای دلخواه شما تنظیم گردد. دمای توصیه شده برای قسمت فریزر 18- درجه سانتی گراد می باشد.(0 درجه فارنهایت)

راهنما تنظیم دمای يخچال فریزر و ساید بای ساید

Fresh Air Filter

Fresh Air Filter: این گزینه مربوط به فیلتر هوا تازه می باشد. و در دو حالت Auto و Power قرار می گیرد.

 • حالت Auto: در حالت Auto فیلتر هوای تازه به مدت 10 دقیقه روشن و 110 دقیقه خاموش می باشد.
 • حالت Power: در حالت Power فیلتر هوای تازه به مدت 4 ساعت پیوسته روشن می ماند. سیکل روشن و خاموش شدن آن به این صورت می باشد: 10 دقیقه روشن و 5 دقیقه خاموش. بعد از گذشت 4 ساعت به صورت اتوماتیک به حالت Auto بر می گردد.

برای قرار دادن در یکی از حالت های فوق فقط کافی دکمه لمسی Fresh Air Filter را فشار داده و نگه دارید.

فیلتر هوا تازه یخچال

فیلتر هوا تازه یخچال

فیلتر هوای تازه، هوای داخل یخچال را تازه می کند و باعث خروج بوی بد یخچال می شود. پیشنهاد می شود اگر یخچال بوی بدی ندارد و عادی است، فیلتر هوا تازه را بر روی حالت Auto قرار دهید.

تعویض فیلتر هوا یخچال

تعویض فیلتر هوا یخچال

توجه داشته باشید زمانی که لازم باشد فیلتر هوا تعویض گردد بر روی نمایشگر Replace Filter ظاهر می گردد. برای تعویض فیلتر با خدمات مجاز تعمیر یخچال فریزر به شاره 88077030 در تهران تماس بگیرید. بعد از نصب فیلتر جدید دکمه لمسی Fresh Air Filter را 3 ثانیه نگه دارید تا علامت هشدار تعویض فیلتر خاموش گردد.

Ice Pluse

وظیفه ice pluse در یخچال

 • Ice Pluse: عملکرد این گزینه، توانایی تولید یخ در یخساز را افزایش می دهد. وقتی دکمه  Ice Plus را فشار می دهید، علامت مربوط به مدت 24 ساعت روشن شده و پس از آن به طور خودکار خاموش می شود. که در این مدت یخچال هوای سرد بیشتری را به قسمت یخ ساز ارسال می کند.
 • لغو Ice Plus: برای لغو این گزینه کافی است همان دکمه را دوباره فشار دهید.

کاربرد اصلی این گزینه این می باشد، زمانی که شما احتیاج دارید یخ ساز سریع یخ تولید کند، بهتر ازست از این گزینه استفاده گردد. در غیر این صورت بهتر است یخچال در حالت اتوماتیک قرار داده شده باشد.

اگر یخچال فریزر یا ساید بای سایدتان ال جی (LG) می باشد و خنک نمی کند یا سرما ندارد، پیشنهاد می کنیم مقاله علت سرما نداشتن یخچال ال جی را مطالعه بفرمایید. اگر یخچال شما مدل و برند دیگری می باشد و این مشکل را دارد از مقاله علت سرما نداشتن یخچال استفاده کنید.

شرایط مسافرت یا تعطیلات

شاید شما به مسافرت یا تعطیلاتی طولانی مدت خواهید رفت و دوست ندارید روند یخ سازی یخچال به همین صورت ادامه داشته باشد. در این صورت بهتر است یخ ساز خودکار را خاموش نمایید.

خاموش کردن یخ ساز یخچال

برای خاموش کردن قابلیت یخ ساز اتوماتیک، کافی است درب یخچال را باز کنید و از قسمت یخ ساز دکمه ای که در تصویر می بینید را به حالت OFF تغییر دهید. در این صورت یخ ساز در حداقل ترین میزان ساخت یخ خواهد بود.

فیلتر آب

بر روی دیسپلی یخچال گزینه ای دیگر به نام Water Filter وجود دارد که اگر فیلتر آب مشکل داشته باشد هشدار Replace Filter بر روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود.

برای تعویض فیلتر آب یخچال با خدمات مجاز تعمیر یخچال فریزر به شاره 88077030 در تهران تماس بگیرید. بعد از نصب فیلتر جدید دکمه لمسی Water Filter را 3 ثانیه نگه دارید تا علامت هشدار تعویض فیلتر آب خاموش گردد. توصیه می شود هر 6 ماه یکبار فیلتر آب را تعویض نمایید.

Door Alarm / Lock

هشدار درب قفل یخچال

هشدار درب قفل یخچال

اگر درب یخچال به مدت یک دقیقه باز بماند هشدار Door Alarm بر روی نمایشگر نشان داده می شود. این گزینه بهتر است در وضعیت On باشد چون ممکن است بچه ها درب یخچال را باز کنند و یادشان برود ببندند. درواقع این گزینه یک قفل کودک می باشد.

برای فعال یا غیر فعال کردن هشدار درب یا Door Alarm این دکمه را 3 ثانیه نگه دارید.

Lock

تنظیمات قفل درب یخچال

عملکرد Lock این می باشد که با فعال شدن آن امکان تغییر در سایر گزینه ها وجود ندارد. و برای ایجاد تغییرات در دما و فیلترها باید این گزینه خاموش باشد. پیشنهاد تهران سرویس نیز روشن بودن Lock می باشد زیرا ممکن است به صورت غیر منتظره یکی از دکمه ها لمسی فشار داده شود. برای فعال کردن یا غیر فعال نمودن Lock این گزینه را 3 ثانیه نگه دارید.

با تشکر از همه دوستانی که با ما همراه بودند. امیدواریم از مقاله پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید راضی باشید و با نظرات گرم خود ما را خوشحال کنید تا در آینده با پشتکار بیشتری در خدمت دوستان عزیز باشیم.

تعمیر صفحه نمایشگر یا دیسپلی یخچال

ممکن است صفحه نمایشگر تاچ یا لمس آن خراب شود و کار نکند و همچنین ممکن است شکستگی بر روی صفحه نمایشگر ایجاد شود. در صورت بروز این مشکل فقط کافی است با خدمات مجاز تعمیر یخچال فریزر به شماره 88077030 درتهران تماس بگیرید.

تهران سرویس کار تعمیر صفحه نمایشگر یخچال را در محل انجام می دهد و همچنین به صورت شبانه روزی در خدمت همشریان عزیز می باشیم. مهم نیست یخچال یا ساید بای ساید شما چه برندی است چون ما تمام برندها ومدل های یخچال فریزر و سای بای سایدها را تعمیر می کنیم. برای تماس با خدمات تعمیر یخچال فریزر و تعمیر ساید بای ساید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

خدمات تعمیر یخچال فریزر

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

94 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام یخچال profile دارم قفلش فغچعال شده 3ثانیه هم نگه میدارم باز نمیشه چیکار کنم

  پاسخ
 • سلام
  یخچال ساید بای ساید من 4 روز است که در طول روز دو سه بار صفحه نمایشگر همه ی علامت های روی صفحه روشن میشود و بعد خاموش میشود و عدد های خیلی بالا یا پایین را نشان میدهد.
  و سایدم در این مورد صدا میدهد..

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-07 7:54 ب.ظ

   با سلام و احترام
   متاسفانه چون برند و مدل یخچال را بیان نکرده اید به صورت عمومی می توان گفت ایراد از یکی از سنسورهای دستگاه می باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام
  من یخچال ساید ال جی دارم که یخسازش یخ درست کرده ولی یخ نمی‌ده علتش چیه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-01 7:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخ ساز باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال من جنرال الکتریکه دمای فریزر اومده پایین تنظیمش کردم تاثیری نداشته

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-15 11:10 ق.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه + فن فریزر و سنسور باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام.من یه ماهی هست ساید دوو مدلmwخریدم .چرا ابسرد کن خنک نمیکنه .مثل اینکه خنکی فقط خنکی اب توی لوله هست .ایا امکانش هست دمای ابسرد کن خنکتر شه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-29 10:14 ب.ظ

   با سلام
   باید دمای یخچال را کاهش دهید تا آب سردکن خنک شود. دما را بر روی 3+ یا 2+ قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  چطور میتونم آبریز ساید بلومبرگم رو قطع کنم یا قفل بشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-22 12:40 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید شیر آب را ببندید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • رضا صالحی
  2020-01-09 8:21 ب.ظ

  سلام یخچال ساید ال جی sx5428wb دارم. مشکلش اینکه با اینکه دمای یخچال روی 7 هستش بازم دو طبقه بالا همه چی یخ میزنه. البته قبلاً درجه روی 4 بود که به مشکل خورد و همه چیز یخ زد و درجه رو آوردیم روی 7 ولی مشکل حل نشد. لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-11 8:29 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید یخچال بررسی شود زیرا نمی توان اینگونه اظهار نظر نمود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام
  یخچال ال جی ساید بای ساید مدل j247 بتازگی خریدم ولی سرمای داخل یخچال و فیریز خیلی خیلی کم هست دما یخچال ۶_و فیریزر ۱۶_ علتش چی هست؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-24 3:23 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دما را بر روی یخچال 4+ و فریزر 18- قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مدل ۳۲۷pbs
  ساید بای ساید ال جی

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-18 11:43 ق.ظ

   با سلام و احترام
   این مدل یخچال نیست.
   دکمه Child Lock یا دکمه ای که عکس قفل دارد یا زیر آن Lock نوشته شده است را 3 ثانیه نگه دارید قفل باید باز شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال ما سایدال جیه چند وقته خریدم ولی قفل کودکش کار نمیکنه ۳ثانیه نگه میدارم ولی عمل نمیکنه علت چیه؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-17 11:30 ق.ظ

   با سلام.
   لطفا مدل دستگاه را بفرماید. همچنین تا 5 ثانیه هم نگه دارید. یا فقط یکبار بزنید و رها کنید. در بعضی مدل ها قفل کودک اینگونه فعال می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • هدایتی
  2019-12-15 7:47 ب.ظ

  سلام.ساید من مدل 287 هستش,وقتی از یخ یا آب میخوام استفاده کنم نمایشگر روشن نمیشه,یعنی درجه فریزر و یخچال روی مانیتور نمیاد,مشکل از کجاست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-15 8:16 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا دیپسلی مشکل دارد و باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام… خوبی یخچال دوقلو بوش خریدم برق زدم قفل فعال هستش کلید های دیگرش کار نمیکنه دلیلش چیه….

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-09 1:15 ب.ظ

   با سلام و درود
   دکمه ای که علامت قفل یا Lock دارد را پیدا کنید و 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام ببخشید دفترچه راهنما ساید مانیتور دار ارسال بفرمایید یا ادرس بدهید که دانلود کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-04 12:27 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید اسم برند و مدل ساید خود را بفرماید تا برای شما ارسال گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خانم محمدی
  2019-10-28 12:33 ق.ظ

  سلام من یخچال ال جی صفحه لمسی دارم همش سه ماه استفاده میکنم بچه ها تنظیماتش رو دست کاری کردن اصلن سرد نمیشه لطفا میشه بگید باید چجوری تنظیم کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-28 11:45 ق.ظ

   با سلام و درود
   باید دما را درست تنظیم کنید. همچنین ممکن است حالت فروشگاهی فعال شده باشد که یخچال هیچ سرمایی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • احمدرضا معینی
  2019-10-25 11:07 ب.ظ

  ساید ال جی 32 اینچ دارم . بهمون بگید درجه یخچال و فریزر در زمستان چند بزاریم یخچالش آنقدر سرد میکنه که میوه یا چیزای دیگه رو نیم ساعت زودتر در میاریم تا گرمتر بشه بعد مصرف میکنیم .

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-26 12:22 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دمای یخچال در زمستان بر روی 4+ یا 5+ قرار دهید و در فصل گرما بر روی 3+ قرار دهید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • پرویز مسعودی
  2019-10-05 8:13 ق.ظ

  سلام من ساید ویرپول دارم بیست و هفت فوت مدتی بود که یخسار عمل نمی‌کرد تا اینکه با هزینه گزاف حدود یک میلیون آنرا تعمیر کردیم اما الان خیلی کند کار میکند کلا یخسار در طول بیست و چهار ساعت چندبار باید عمل کند؟با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-07 1:22 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بستگی به دمای تنظیم شده فریزر است. دما اگر بیشتر زیر صفر باشد بیشتر یخ تولید می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  من یخچال دور این دور ال جی دارم مدت طولانی خاموش بوده الان که روش کردم صفحه نمایش خاموش هست. دکمه ها رو که میزنم انگار کار میکنه مثلا لامپش خاموش روشن میشه و صفحه خاموش
  می تونید راهنمای کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-02 6:14 ب.ظ

   با سلام
   احتمال زیاد برد الکترونیکی یخچال ایراد دارد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام ساید roso دارم هر دقیقه خود به خود تک صدایی مثل هشدار میده چجوری میشه برطرفش کرد ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-29 11:59 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ممکن است این صدا برای سنسیتیو درب باشد. لازم است دستگاه بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشین
  یخچال ما سامسونگ مدل rs51 است
  میخواستم بدونم یخچال برای فصل سرما کدوم درجه بزارم
  درجه از (۱تا ۷ ) هست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-17 4:39 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درجه 4 مناسب می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام یخچال ساید الجی ما قسمت یخچالش چند وقتی هست که با اینکه روی ۶درجه هست ولی باز هم خیلی سرد میکنه از نمایندگی الجی اومدن گفتن یخچال مشکلی نداره ولی برای اینکه دمای داخل گرمتر بشه از بالای یخچال گویه یک عدسی رو قطع کردن ولی الان بعد از حدود دوماه سرمای یخچال دوباره به همون مقدار قبل رسیده و خیلی سرد میکنه
  و مشکل دوم اینکه پنل تنظیمات چند روزیه مدلوم صفحه ش روشنه و خاموش نمیشه تنظیمات کار میکنن فقط قبلا بعد از اینکه درب بسته میشد اعداد روی نمایشگر خاموش میشد الان یکسره اعداد روشنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-17 11:50 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز با شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام. وقت بخیر
  یخچال ساید دوو دارم. آیا این امکان وجود داره که در مواقعی آن را تنظیم کنم که اصلا خروجی آب و یخ آن کار نکند و در صورت فشردن اهرم مورد نظر آب خروجی نداشته باشد؟ مثلا مشابه حالتی که شیر آب را بسته ام و فشردن اهرم فایده ای ندارد.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-12 5:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز واقعیتش متوجه سوال شما نشدم دقیقا.
   لطفا مجددا ایراد بفرماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخير سايد وستينگ هاوس سال٩٠خريدارى شده هيچ ايرادى تا الان نداشته اما يكدفعه صداى موتور زياد شد او اتومات نميكرد و دما هم در فريزر و هم در سايد بالا ميرفت تا اينكه تكنسين خبر كرديم سرويس انجام داد و با سشوار يخزدايى كرد گفت مشكلى نداره ٢٤ساعت يخچال درست كاركرد اما بعد ديديم موتور كار نميكنه و نمايشگر دما هم خاموشه علت چيه؟ممنون ميشم راهنمايى كنيد.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-31 11:53 ق.ظ

   با سلام و احترام
   موتور باید تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • کاوه بختیاری
  2019-08-28 8:45 ب.ظ

  سلام یخچال ساید ال جی دارم ازطرف نمایندگی اومدن زدن به برق گفتن که ترانس نیاز نداره خواستم مطمعن شم که نمیخواد ترانس

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-31 12:01 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر ترانس باشد بد نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • محم عباسیان
    2020-01-23 9:49 ق.ظ

    سلام ساید سامسونگ دارم ما پانزده سال پیش.هر چندوقت دمای یخچال کم میشه از اول.نمایندگی میگه خاموش کن دوردز تا یخ پشتش اب بشه خاموش میکنیم ردیف میشه ایا میشه سیستم برفک اب کن یخچالو فعال کنیم خودش اب کنه؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-01-23 11:38 ق.ظ

     با سلام و احترام
     اصولا سایدهای سامسونگ نباید چنین مشکلی داشته باشند. پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید تا مشکل شما برای همیشه حل شود نه موقتی.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سید محمد رضوی
  2019-08-24 4:38 ق.ظ

  سلام یخچال ساید من ال جی 31 فوت است و بعد از تعویض فیلتر گزینه صفر نمودن یا ریست مربوطه را لمس می کنم و عدد 6 به نشانه 6 ماه کارکرد فیلتر را نمایش می دهد و هر ماه یک عدد کم میشود و تا به صفر رسیده تا فیلتر تعوض گردد اما الان روی عدد 6 چند ماهی ثابت مانده و تغییر نمکند جهت رفع ایراد راهنمایی فرمایید ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 10:59 ق.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل خاصی نیستس و طبیعی است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام
  ساید سامسونگ دارم.الان ۲روزه دمای فریز رو روی _۲۲،۲۳ تنظیم میکنم ولی بلافاصله میفته روی ۶+،خودبخود.
  آقایون مهندسا ممنون میشم راهنمایی کنید.
  درضمن نماینده گرگان رو آوردم امروز بنده خدا جز نگاه کردن و تعجب کار دیگه نتونست بکنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 11:06 ق.ظ

   با سلام و احترام
   یا گاز یا قطعات دیفراست ایراد دارد و باید بررسی شود حتما.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام چجوری میشه فقط فریزر ساید رو خاموش کرد
  مارک دوو دورِ قالی یخسازش برفک داره میخواستم تمیز کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 11:10 ق.ظ

   با سلام و احترام
   نمیشه با هم ست هستند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  ساید ویرپول گلد دارم ارور cooling is of میده چطور میتونم رفع کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-16 11:03 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پیشنهاد می کنیم تماس بگیرید تا دقیق تر راهنمایی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام بتازگی آب یخچال را وصل کردم اما آب خروجی از یخچال خنک نیست
  و یخساز هم به درستی عمل میکند

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-31 6:43 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا شیر برقی دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ساید دوو دارم چندروزی است فریزر خوب کارنمیکند سرما دارد ولی وسایل داخل فریزر یخ نمی‌زند و آب میشن.مشکل کجاست؟پنج ساله خریداری کردم این وسیلرو ممکنه گاز مجدد لازم داشته باشد؟مشکل کجاست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:53 ب.ظ

   با سلام و احترام
   به احتمال زیاد فن فریزر سوخته است.
   موفق باشید

   پاسخ
  • مجید روح پرور
   2019-08-06 1:47 ق.ظ

   صفحه نمایش روی درب ساید بای ساید سامسونگ همه علامتها خاموش شده است فقط چراغ FRIDGE چشمک زن می باشد علت چیست؟؟ممنون

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-08-08 11:10 ب.ظ

    با سلام و احترام
    کد ارور حتما می دهد. باید از نزدیک بررسی شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام
  یخچال ساید سامسونگ دارم
  بعد از اسباب کشی وقتی به برق زدیم علامت 5Eظاهر شد
  علتش چیه ؟اگر نیاز به تعمیر داشته باشه هزینه اش چقد میشه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-27 7:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل به احتمال زیاد ناشی از نامناسب بودن ولتاژ برق می باشد. از محافظ برق استفاده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام سايد الجي دارم لامپ بيرون كه كليد قطع ووصلش روي مانيتور است لامپش مداوم روشن است وبا كليد قطع نميشود

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-20 12:29 ب.ظ

   با سلام و احترام
   ممکن است میکروسویئچ خراب شده است.
   موفق باشید

   پاسخ
 • یخچال ساید بوش دارم کلا پنل تنظیماتش قفل شده نمیدونم باید چکار کنم‌. دکمه قفل هم زدم ولی اصلا کار نمیکنه.ففط صفحه روشنه رو اون تنظیماتی ک قبلا وارد شده و گزینه قفل هم روشنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-09 11:12 ق.ظ

   با سلام و احترام
   علامت قفل را 3 ثانیه نگه دارید تا قفل باز شود. اگر قفل باز نشد برد الکترونیکی ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ابراهیم
  2019-06-30 3:10 ق.ظ

  سلام یخچال من چراغ قرمز chenge روشن شده خواستم ببینم علتش چی هست و باید چیکار کنم.البته اب ریزش فشارش هم کم شده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید تکنیسین یخچال شما را بررسی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  چرا ابسرد کن یخچال ال جی j34 اب سرد نمیکنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-13 6:40 ب.ظ

   با سلام و احترام
   سرمای این مدل از یخچال در همین حد است. درجه یخچال هم زیاد کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • نجفیان
   2019-12-22 1:41 ب.ظ

   با سلام یخچال ساید بلومبرگ 1360 که نشانگر قفل بر روی برد آن فعال گردیده پاک نمیشود لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-12-23 12:16 ب.ظ

    با سلام و درود
    باید دکمه Lock را نگه دارید تا قفل باز شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام خسته نباشيد من سايدم مابه هست و روي همان ٠ و ٣٧ تنظيم مي كنم ولي بعدش يه عدد ديگه اي رو روي مانيتور نشان ميدهد ممنون ميشم كمكم كنيد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-23 11:04 ق.ظ

   با سلام و احترام
   دستگاه شما ايراد داره و بايد تكنيسين بررسي كند.
   موفق باشيد.

   پاسخ
   • ساید بوش داریم آب اب سرد کن خنک نیست

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-06-26 1:46 ب.ظ

     با سلام و احترام
     موارد متعددی برای این مورد وجود دارد. بهتر است تعمیرکار دستگاه را بررسی کند.
     موفق باشید.

     پاسخ
  • علی اصغر رجبی
   2019-06-25 6:50 ب.ظ

   سلام ساید الجی j247نصب کردم همه چیش خوب آب سرد کنش سرد نمیکنه ؟!؟مشکلش چیه ؟!؟!

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-06-26 1:38 ب.ظ

    با سلام و احترام
    شیر آب ورودی به یخچال و آب سرد کن را بررسی کنید.
    بعد از نصب 24 ساعت نیاز است تا آب سرد شود.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام و ارادت تعويض درب يخچال چقدر هزينه داره سايد ال جي هستش ممنون از شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-12 1:12 ب.ظ

   با سلام و احترام
   برای کسب اطلاعات دقیق تماس بگیرید. زیرا بستگی به مدل یخچال و طول عمر یخچال شما دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شما پیشنهاد خرید ساید بای ساید را می دهید یا یخچال دوقلو من نگران خرابی یخچال ساید هستم واینکه هزینه هایش زیاد باشد والن که سامسونگ والجی ازایران خارج شدند خرید این یخچال ها ریسک می باشد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-02 11:28 ق.ظ

   با سلام و احترام
   الان و در حال حاضر سامسونگ از ايران خارج نشده است. (98/02/13) هردو مدل يخچال عالي مي باشند. بستگي به شما دارد. ولي قطعات هر دو تا چند سال ديگر هم در ايران پيدا خواهند شد. نگران نباشيد. زيرا فقط شما از يخچال سامسونگ استفاده نمي كنيد كه.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • رحیم صفریان
  2019-04-24 4:15 ب.ظ

  ساید بای ساید مدل RS223KVPEصدای قل قل آب مانند تولید میکند این صدا قبلا نبود لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-26 11:58 ق.ظ

   با سلام و احترام
   این صدا طبیعی است و دستگاه زمانی که رو دیفراست می رود آب می ریزه رو المنت و صدای قل قل آب میاد. مشکل خاصی ندارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام خسته نباشین بنده یخچال ساید سامسونگ دارم اول صفحه نمایش قطع شد بعد یخ ساز و آب ولی بعد چندروز درست شون ولی صفحه نمایش خاموشه فقط یه چراغ زرد کوچکی روشنه ممنون میشم راهنمایی کنین

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-12-15 8:17 ب.ظ

     با سلام و احترام
     یکی از قطعات دیفراست سوخته است. احتمالا سنسور سوخته است.
     موفق باشید.

     پاسخ
    • سلام من یک یخچال ای فادر دارم وقتی دمای یخچال و فریزرشو تنظیم میکنم دمای تنظیم شده ثابت نمیمونه و دوباره برمیگرده روی ۳۰ و ۲۹ چه باید بکنم

     پاسخ
     • پشتیبانی تهران سرویس
      2020-01-27 11:10 ق.ظ

      با سلام و احترام
      دما وقتی برمیگرده یعنی دمای فعلی دستگاه را نشان می دهد.
      باید چند ساعت صبر کنید تا یخچال دمای تنظیم شده را پیدا کند تا نشان دهد.
      موفق باشید.

  • سیده حکیمه تقوی اصل
   2020-02-28 1:01 ب.ظ

   سلام یخچال ساید بای ساید مدل وایت هاوس دارم میشه بگین چطوری قفل مانیتورش باز میشه

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-02-29 1:10 ب.ظ

    با سلام و احترام
    بستگی به مدل دستگاه دارد. اما دکمه ای که Lock نوشته است یا ترکیبی می باشد را باید پیدا کنید.
    موفق باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست