remove_red_eye1,094

تعمیر پوسیدگی درب یخچال ساید بای ساید از تمامی مدل ها و برندها در شرکت تهران سرویس انجام می شود. رفع پوسیدگی و زنگ زدگی درب و بدنه یخچال های Side By Side از تخصص های اصلی شرکت تعمیرات یخچال تهران سرویس می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ادامه مطلب همراه باشید.

تعمیر پوسیدگی درب یخچال ساید بای ساید

پوسیدگی درب یخچال ساید بای ساید

متاسفانه یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند برای یخچال های ساید بای ساید رخ دهد این است که کنار لولوها و زیر دیسپنسر یا آبسردکن، پوسیدگی هایی دیده می شود. این پوسیدگی ها به مرور زمان به تمام بدنه یخچال سرایت می کند.

زمانی که پوسیدگی یا زنگ زدگی بر روی درب قرار گیرد تنها توسط مواد خاصی رفع می شود و همچنین لازم است بعد از رفع پوسیدگی مجددا با رنگ و ابزار مخصوص ترکیب رنگ خودش بر روی محل پوسیدگی انجام شود.

رفع پوسیدگی بر روی درب یخچال های ساید بای ساید

تعمیر پوسیدگی درب یخچال ساید بای ساید از جمله خدمات شرکت تهران سرویس می باشد که با دارا بودن کادر مجرب در این زمینه و همچنین کارگاه ویژه تعمیرات درب یخچال، به صورت عالی و منحصر به فرد تمامی مشکلات و پوسیدگی ها و زنگ زدگی های درب یخچال را برطرف می نماید.

آیا تا حالا فکر کرده اید که می توان پوسیدگی درب را بدون تعویض کلی درب برطرف نمود؟ بله این امکان وجود دارد و حتی می توانید رنگ اصلی درب را خودتان تعیین کنید و امکان تغییر رنگ درب یخچال به آسانی برای شما امکان پذیر می باشد.

با رفع پوسیدگی درب دیگر پوسیدگی نمی تواند کل درب را آلوده نماید. همچنین بهترین راه حل برای کاهش هزینه تعمیر درب همین مورد می باشد.

مراحل تعمیر پوسیدگی درب یخچال چیست؟

برای تعمیر پوسیدگی درب یخچال اولین قدم تماس با شماره تلفن 88077030-021 می باشد. سپس کارشناسان تهران سرویس با گرفتن مشخصات و مدل و برند یخچال شما به آدرس شما مراجعه می کنند و درب را از یخچال جدا و به کارگاه انتقال می دهند.

برای دوستان عزیزی که در شهرستان می باشند نیز آدرس پستی شرکت داده می شود تا توسط باربری درب را به شرکت ارسال نمایید.

زمان تعمیر پوسیدگی به میزان پوسیدگی و رنگ درب بستگی دارد. اگر مشتری بخواهد کل رنگ درب عوض گردد مقداری زمان بر خواهد بود. اما به صورت عادی و روال طی 12 ساعت کار تعمیر پوسیدگی رفع می شود و درب برای نصب بر روی یخچال توسط تکنیسین های تهران سرویس به محل آدرس مشتری انتقال داده می شود.

نمونه عکس های تعمیر پوسیدگی درب یخچال در شرکت تهران سرویس

تغییرات رنگ درب یخچال بکو

نمونه هایی از پوسیدگی درب یخچال

پوسیدگی درب یخچال

همانطور که مشاهده می کنید تعمیر پوسیدگی درب یخچال در شرکت تهران سرویس به خوبی انجام می شود و تا حالا یک مشتری ناراضی نیز نداشته ایم.

آیا تعمیر پوسیدگی دب و بدنه یخچال دائمی می باشد؟

بله ما در شرکت تهران سرویس به گونه ای کار تعمیرات درب را انجام می دهیم که تا بیش از 20 سال دوام داشته باشد. در حالی که با خرید درب نو و جدید ممکن است تنها بعد از 2 سال دیگر مجددا پوسیدگی بر روی یخچال ایجاد شود و مجددا ناچار به تعویض یا تعمیر درب شوید.

تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات درب یخچال های ساید بای ساید

دوستان عزیز تنها با شماره گیری 88077030-021 می توانند با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید در تهران تماس بگیرند و سفارش تعمیرات درب یخچال خود را به کارشناسان ما ارائه دهید. تنها در عرض 1 ساعت تکنیسین تهران سرویس برای شروع کار به آدرس محل شما مراجعه می نماید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست