تعمیرات مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا – Snowa Refrigerator Repair

تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تهران و کرج

تعمیر یخچال اسنوا و تعمیر ساید بای ساید اسنوا در تهران و کرج

تعمیر یخچال اسنواتعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تهران و کرج توسط معتبرترین تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر. تهران سرویس نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید در تهران و کرج می باشد. که آماده ارائه خدمات در سراسر تهران بزرگ و کرج می باشد. ما کار تعمیر یخچال فریزر اسنوا یا تعمیر ساید بای ساید اسنوا را با ضمانت کتبی تعمیرات انجام می دهیم.

تعمیر یخچال اسنوا

تخصص فنی

مجموعه ای از متخصص ترین تکنیسین تعمر یخچال اسنوا

شبانه روزی

تعمیرات شبانه روزی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

رضایت مشتریان

بیش از 12552 مشتری راضی در طی 25 سال تجربه

تعمیر یخچال اسنوا و تعمیر ساید بای ساید اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا، یخچال فریزر، فریزر تک و ساید بای ساید اسنوا(Snowa) توسط معتبرترین شرکت و تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج با ارائه ضمانت نامه کتبی تعمیرات انجام می گردد. تمام مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا پیش آید، در حیطه کامل تکنیسین های تهران سرویس می باشد.

تعمیر یخچال اسنوا در محل و منزل انجام می گیرد. شما فقط کافی است با شماره شبانه روزی 88077030 در تهران و کرج تماس بگیرید. کارشناسان تهران سرویس آماده دریافت نظرات و اعلام خرابی یخچال اسنوا می باشند. مشکلاتی زیادی باعث خرابی یخچال اسنوا می شود. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای یخچال اسنوا اتفاق افتد می توان به موارد زیر اشاره نمود.

علت خرابی یخچال اسنوا

در اینجا است که تهران سرویس آمادگی خود را برای تعمیر یخچال اسنوا اعلام می نماید. تمام مشکلاتی که ممکن است برای یخچال شما پیش آید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تهران سرویس قابل تعمیر می باشد. چون ما با پشتوانه 25 ساله در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مخصوصا تعمیر یخچال فریزر، توانایی خود را اثبات نموده ایم.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

مراحل تعمیر یخچال اسنوا در تعمیرگاه مجاز تهران سرویس

تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا(Snowa)

در قدم اول کافی است شما با شماره 88077030 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشکل شما را دریافت می کنند و نزدیک ترین تکنیسین تعمیر یخچال اسنوا را برای حل مشکل شما به محل و آدرس ارسالی شما اعزام می گردد. در تمام مدت زمان تعمیرات، تکنیسین با مشاوره دادن به مشتری او را در جریان کاری که قرار است انجام گیرد، قرار می دهد.

هزینه تعمیر یخچال اسنوا

هزینه تعمیر یخچال اسنوا موردی نیست که بتوان به صورت شفاهی و بدون بازدید از یخچال و شناسایی مشکل، در مورد آن اظهار نظری داشت. ولی چون یخچال اسنوا ایرانی می باشد و لوازم آن در داخل ایران تهیه می شود، دارای قیمت پایینی می باشد. تکنیسین تعمیر یخچال فریزر اسنوا بعد از تشخیص مشکل، برآورد هزینه می نماید. و پس از موافقت مشتری کار تعمیر انجام می گردد. تمام هزینه های انجام شده در فاکتور رسمی شرکت تهران سرویس درج می گردد. برای ارائه ضمانت، لطفا فاکتور تعمیرات را نزد خود نگه دارید.

زمان مورد نیاز برای تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

سرعت خدمات رسانی و تعمیرات سریع یکی دیگر از ویژگی ها و دلیل اصلی انتخاب تهران سرویس برای تعمیرات یخچال می باشد. تعمیر یخچال اسنوا(snowa refrigerator repair) در کمتر از یک ساعت انجام می گردد. و هرگز شما وقت گران قدر خود را برای مشکل تعمیر یخچال اسنوا خود صرف نخواهید کرد. همچنین شما طبق وقت خالی خودتان تصمیم می گیرید تکنیسین چه ساعتی برای تعمیرات یخچال به منزل یا محل کارتان مراجعه نمایید.

گارانتی یا ضمانت تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

یکی از بهترین ویژگی های تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر)، ارائه گارانتی یا ضمانت نامه کتبی تعمیرات به مشتریان خود می باشد. گارانتی تعمیرات یخچال اسنوا از 6 الی 12 ماه می باشد و در این مدت اگر برای قعطه تعمیر شده یا تعویض شده مشکلی پیش آید تهران سرویس آن قعطه را به صورت رایگان و طبق شرایط گارانتی، تعمیر یا تعویض می نمایید. این کار فقط با برقراری یک تماس از جانب مشتری و ارائه فاکتور تعمیرات امکان پذیر می باشد.

دانلود دفترچه راهنما یخچال اسنوا

تهران سرویس برای راحتی کاربران و مشتریان عزیز دفترچه های راهنما یخچال اسنوا را در سایت قرار داده است. برای دانلود دفترچه راهنما یخچال اسنوا کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دفترچه راهنما یخچال اسنوا

ارور یخچال و ساید بای ساید اسنوا

تعمیرگاه مجاز تعمیر ساید بای ساید اسنوا

ساید بای ساید شرکت اسنوا دارای تکنولوژی برتر می باشد. شرکت اسنوا همیشه سعی داشته است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. در این میان ممکن است یخچال اسنوا بعد از چند سال کارکرد و استفاده دچار نقص فنی گردد. در این حال باید فقط با تعمیرگاه مجاز اسنوا تماس بگیرید. زیرا تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال اسنوا تعمیرات خود را با فاکتور رسمی و کتبی ارائه می دهد.

تمام مشکلاتی که ممکن است برای ساید بای ساید اسنوا به وجود آید در آرشیو تجربه کاری تهران سرویس موجود می باشد. همین امر باعث شده است تا تهران سرویس یکی از برترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید در تهران و کرج باشد.

تهران سرویس، کار تعمیر ساید بای ساید اسنوا را فقط در محل انجام می دهد. هرگز جابجایی یخچال انجام نخواهد شد. تمام قطعاتی که باید تعویض گردد را تکنیسین تعمیر یخچال اسنوا در جعبه ابزار خود دارد. در نتیجه در سریع ترین زمان ممکن مشکل ساید بای ساید شما برطرف خواهد شد.

نمایندگی یخچال دوو

تماس با تعمیرات مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال اسنوا

بسیار خوشحالیم که با تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر و تعمیرات ساید بای ساید اسنوا(Snowa) در تهران و کرج تماس گرفته اید. ما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا مشکل به وجود آمده برای یخچال شما را در حداقل ترین زمان ممکن برطرف نماییم. فقط کافی است تلفن را بردارید و با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید. ما در تمامی منظقه های تهران شعبه داریم و در نتیجه شما می توانید با نزدیک ترین شعبه ما تماس بگیرید.

امتیازات کاربران

خلاصه

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا در تهران و کرج به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به همشریان عزیز می باشد.

Overall
5
 • به روز بودن
 • مفید بودن
 • کارایی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
از طريق تعمیر یخچال فریزر تعمیر یخچال
17 نظرات
 1. محسن قلی پور می گوید

  سلام یخچال اسنوا 810 دارم چندروز که آلارم h1_f1_faمیزنه ایراد از چی هست

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   سرماسازی یخچال ایراد دارد.
   گاز دستگاه و قطعات دیفراست باید چک شوند.
   موفق باشید.

 2. م .ح می گوید

  ببخشید ، فن فریزر کار نمیکنه و بخلطر همین جلوگیری از یخ زدن میکنه یعنی کمی یخچال کار میکنه و بعد از کار می افته فن…میشه بگید اشکالش چیه

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   فن باید تعویض گردد.
   موفق باشید.

 3. مومنی می گوید

  سلام یک خچال اسنوا810دارم هرچندنشانگرقرمزمیشه وخطای h1 می دهداگردوساعت ازبرق قطع کنیم خوب میشه بازدوباره بعدازچندروزاین مشکل میایدخواهشمنداست راهنمایی نمایید.

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست یخچال باید تست شوند.
   موفق باشید.

 4. نگار می گوید

  سلام میخوام دمای یخچال رو تنظیم کنیم اما هرکاری میکنم دمای موردنظرم تایید نمیشه و دوباره به دمای قبلی برمیگرده باید چی کارکنم؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   باید بعد از تنظیم شدن حداقل چند دقیقه یا چند ساعت صبر کنید. دما خود به خود به دمای خواسته شده بر می گردد.
   موفق باشید.

   1. نگار می گوید

    هرچی می مونم فایده نداره

 5. سمانه شاه کرمی می گوید

  سلام ببخشید چراغ نشانگر یخچال قرمز میشه دوروزه علتش چیست

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   دوست عزیز مشکل در متن پست درج شده است. اما برای راحتی شما باید بگم که یخچال مشکل سرما دارد.
   موفق باشید.

 6. مهدی رعنایی می گوید

  سلام من یخچال مدل RBN676CD دارم المنت یخچال سوخت عوض کردم الان دمای یخچال روی مثبت 9 و دمال فریزر رو منفی 9 هست و تغییر نمیکنه علت چیه و یخچال بصورت کامل در حال کاره .ضمنا مدت 10 سال یخچال دارم

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   باید قطعات دیفراست بررسی شود زیرا ایراد دارد.
   موفق باشید.

 7. کریمی می گوید

  سلام یخچال اسنوا ار رو F9 می دهد و باید چی کار بکنم

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   سنسور دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

 8. مجید می گوید

  سلام فن قسمت یخچال اسنوا از کار افتاده دسنرسی بهش ندارم راهنمایی بفرمایید

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   فن باید تعویض شود. راهنمایی دیگه ای نمیشه کرد. یا از شرکت ما سفارش دهید تا برای شما ارسال گردد.
   موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.