remove_red_eye1,061

تعمیر پوسیدگی ماشین لباسشویی و رفع زنگ زدگی های موجود بر روی درب و بدنه لباسشویی همواره یکی از دغدغه های همه خانواده ها می باشد. امروز شما را با نحوه کامل و تضمینی رفع زنگ زدگی و پوسیدگی درب و بدنه ماشین لباسشویی آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

تعمیر پوسیدگی ماشین لباسشویی

پوسیدگی ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی با افزایش طول عمر و کارکرد آنها به مرور زمان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شوند. زمانی که پوسیدگی بر روی درب یا بدنه ماشین لباسشویی ایجاد و دیده شود به مرور زمان کل بدنه را فاسد می کند.

لازم است حتما برای حل مشکل با تکنیسین تعمیر ماشین لباسشویی تماس بگیرید و دستگاه را به نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی بسپارید.

پوسیدگی ماشین لباسشویی

البته تعداد مراکزی که کار تعمیر پوسیدگی ماشین لباسشویی را انجام می دهند بسیار کم می باشد. زیرا اغلب به تعویض درب یا بدنه فکر می کنند تا تعمیر پوسیدگی.

تهران سرویس نام شرکتی معتبر می باشد که با سابقه 20 ساله خود در زمینه تعمیرات لباسشویی، آمادگی این را دارد که بدون تعویض درب یا بدنه، تمام مشکلات پوسیدگی یا زنگ زدگی را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نماید.

علت پوسیدگی ماشین لباسشویی چیست؟

ماشین لباسشویی دستگاهی می باشد که همیشه با آب سروکار دارد. زمانی که نظافت دستگاه قشنگ رعایت نشود باعث ایجاد پوسیدگی و زنگ زدگی بر روی درب و بدنه می باشد.

لازم است که بعد از اتمام کار دستگاه و شستن لباس ها حتما با یک دستمال خشک دستگاه را تمیز نمایید و همچنین حتما درب دستگاه باید تا 2 ساعت باز بماند.

زمانی که شما موارد بالا را رعایت نمایید به میزان 80 درصد از زنگ زدگی و پوسیدگی ماشین لباسشویی جلوگیری نموده اید.

آیا پوسیدگی لباسشویی قابل تعمیر است؟

بله. شرکت تهران سرویس با داشتن کارگاهی مجزا و مجهز آماده تعمیر و رفع تمام پوسیدگی و زنگ زدگی های درب و بدنه ماشین لباسشویی می باشد. برای دوستانی که در شهرستان هستند نیز می توانند با استفاده از باربری دستگاه یا درب را برای شرکت تهران سرویس ارسال نمایند تا در کمتر از 24 ساعت پوسیدگی ها تعمیر و درب مجددا به آدرس مشتری ارسال گردد.

فیلم هایی از تعمیر پوسیدگی ماشین لباسشویی در کارگاه مخصوص شرکت تهران سرویس


تعویض یا تعمیر پوسیدگی ماشین لباسشویی ؟

ممکن است برای شما این سوال پیش آید که بهتر است برای رفع پوسیدگی یا زنگ زدگی لباسشویی بدنه یا درب را تعویض نمود یا تعمیر کرد! در جواب می توانیم بگوییم که هردو کار را می توانید انجام دهید. اما تعویض بدنه ماشین لباسشویی بسیار سخت می باشد و در حالت هایی نیز غیر ممکن.

روش های موجود برای رفع پوسیدگی ماشین لباسشویی

  • تعویض بدنه
  • تعمیر پوسیدگی

در حالتی که اگر بخواهیم برای رفع مشکل از راه دوم یعنی تعمیر پوسیدگی استفاده کنید هم سریع تر مشکل شما برطرف می شود و هم با هزینه بسیار مناسب تر نسبت به تعویض بدنه می توانید از شر تمام پوسیدگی و زنگ زدگی ماشین لباسشویی راحت شوید.

تعمیرات و رفع پوسیدگی درب ماشین لباسشویی در سراسر تهران

شرکت تهران سرویس قابلیت این را دارد که خدمات دهی به سراسر تهران و کرج و همچنین سراسر ایران داشته باشد. تنها با شماره گیری 88077030 – 021 می توانید به مرکز پاسخگویی مشتریان متصل شوید و مشکل خود را با اپراتور تلفنی این شرکت در میان بگذارید.

آدرس رسمی شرکت تهران سرویس نیز: تهران ، شهرک غرب ، ایوانک غرب ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 216

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست