remove_red_eye1,053

تعمیر زنگ زدگی ماشین لباسشویی و رفع تمام زنگ زدگی ها و خوردگی های دستگاه ماشین لباسشویی در سریع ترین زمان ممکن و توسط بزرگ ترین و معتبرترین شرکت تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تعمیر زنگ زدگی ماشین لباسشویی

زنگ زدگی ماشین لباسشویی

زنگ زدگی ماشین لباسشویی از جمله مشکلاتی است که در طولانی مدت برای این دستگاه به وجود می آید. زنگ زدگی درب یا بدنه به مرور زمان به سایر نقاط دستگاه نفوذ می کنند و باعث می شود میزان پوسیدگی یا زنگ زدگی چندین برابر گردد. بهترین کار این است که هرچه سریع تر نسبت به رفع مشکل پوسیدگی یا زنگ زدگی ماشین لباسشویی اقدام شود.

همچنین برای تعمیر پوسیدگی ماشین لباسشویی نیز شرکت تهران سرویس پیشتاز در ارائه بهترین خدمات می باشد و همواره بهترین گزینه برای رفع مشکلات ماشین لباسشویی شما می باشد.

عوامل موثر در زنگ زدگی ماشین لباسشویی

از جمله مواردی که تاثیر زیادی در زنگ زدگی درب یا بدنه ماشین لباسشویی دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • رطوبت داشتن همیشگی بدنه دستگاه
  • تمیز نکردن آب موجود بر روی بدنه دستگاه
  • مرطوب بودن و خیس بودن محل قرار گیری ماشین لباسشویی

موارد بالا که ذکر شد از اصلی ترین علت های زنگ زدگی درب یا بدنه ماشین لباسشویی می باشد.

راه حل های رفع زنگ زدگی ماشین لباسشویی

برای رفع کامل زنگ زدگی لباسشویی 2 راه حل وجود دارد:

تعمیر زنگ زدگی ماشین لباسشویی

برای تعمیر زنگ زدگی ماشین لباسشویی شرکت تهران سرویس با دارا بودن بیش از 20 سال تجربه کاری موفق در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی همواره بهترین گزینه برای رفع مشکل زنگ زدگی و همچنین پوسیدگی دستگاه ماشین لباسشویی شما می باشد.

شرکت تهران سرویس با تعمیر زنگ زدگی و رنگ آمیزی مجدد درب یا سایر نقاط بدنه دستگاه بدون اینکه برند یا مدل ماشین لباسشویی شما مهم باشد بهترین کار ممکن را برای مشتریان عزیز انجام می دهد.

مشتریان عزیز می توانند سفارش تغییر رنگ بدنه ماشین لباسشویی خود را نیز ثبت نمایند و ماشین لباسشویی به رنگ دلخواه شما درآید.

تعمیر و تغییر رنگ درب یا بدنه ماشین لباسشویی در شرکت تهران سرویس در سراسر تهران و کرج انجام می شود و همچنین مشتریان عزیزی که در سایر نقاط ایران می باشند نیز می توانند با استفاده از ارسال دستگاه توسط باربری به آدرس شرکت، در سریع ترین زمان ممکن مشکل زنگ زدگی یا پوسیدگی ماشین لباسشویی خود را 100% تضمینی برطرف نمایند.

تعویض درب یا بدنه ماشین لباسشویی

انتخاب این راه حل اصل پیشنهاد خوبی نمی باشد. اما شرکت هایی که  توانایی تعمیرات زنگ زدگی را نداشته باشند تنها راه حل ممکن را تعویض می دانند. در حالی که ممکن است درب یا بدنه مناسب با مدل ماشین لباسشویی شما اصلا موجود نباشد.

علاوه بر این، هزینه تعویض درب یا بدنه دستگاه بسیار بالا می باشد و به همین دلیل بسیاری از مشتریان از قید تعویض می گذرند و دستگاه را همین جوری به حال خود رها می کنند.

آیا شرکت تهران سرویس تمام برندهای ماشین لباسشویی را تعمیر می نماید؟

بله. شرکت تهران سرویس تمام مدل و برندهای ماشین لباسشویی از تمام برندهای خارجی و ایرانی را در محل و در حضور مشتری تعمیر می نماید.

لازم به ذکر است که تعمیرات در شرکت تهران سرویس دارای ضمانت کتبی می باشد و بهترین قطعات اصل و فابریک برای حل ایراد ماشین لباسشویی مشتریان عزیز و گرامی استفاده می شود.

برای تماس با شرکت تهران سرویس کافی است با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته شبانه روز آماده دریافت سفارشات تعمیرات و انتقادات شما سروران گرامی می باشد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست