remove_red_eye92

ارور 08 یخچال ویرپول چیست؟ و چرا بر روی نمایشگر یا دیسپلی یخچال نمایش داده می شود. چگونه باید ارور 08 یخچال Whirlpool را بدون کمک از تکنیسین تعمیر یخچال ویرپول برطرف کنیم؟ امروز شما را با تمام چیزهایی که باید در مورد این ارور بدانید آشنا می کنیم.

یکی از ارورهای رایج در یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول(Whirlpool)، ارور 08 می باشد. لازم است بگوییم که این ارور بسیار ارور مهلکی می باشد. ارور 08 وقتی بر روی نمایشگر یا دیسپلی یخچال نمایش داده شود بهترین کار این است که با مرکز مجاز تعمیر یخچال فریزر ویرپول تماس بگیرید. اما اگر می خواهید خودتان به مشکل پی ببرید با ما همراه باشید.

علت ارور 08 یخچال ویرپول چیست؟

ارور 08 یخچال ویرپولارور 08 یکی از ارورهایی می باشد که به خرابی برد الکترونیکی یخچال Whirlpool اشاره دارد. زمانی که این ارور را بر روی نمایشگر یخچال خود مشاهده کردید اقدامات زیر را انجام دهید:

  1.  خاموش کردن یخچال
  2. تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ویرپول

چگونه باید ارور 08 یخچال ویرپول را برطرف کنیم؟

همانطور که ذکر شد ارور 08 مربوط به خرابی برد الکترونیکی یخچال می باشد. در این صورت پیشنهاد شرکت تهران سرویس این است که ابتدا برد یخچال را برای تست و بررسی برای شرکت تهران سرویس ارسال کنید تا مشکل پیدا گردد. همچنین می توانید کلا برد یخچال را تعویض کنید و برد جدیدی برای یخچال خود استفاده کنید. که این کار هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.


ارور 08 یخچال ویرپول در کدام مدل های یخچال ویرپول وجود دارد؟

تنها مدل هایی از یخچال ویرپول ارور 08 را نشان خواهند داد که دارای صفحه نمایشگر یا دیسپلی باشند. برای مثال یخچال های ساده و معمولی هیچگونه هشداری نخواهند داشت. این ارور اغلب مختص یخچال های ساید بای ساید می باشد. در یخچال های معمولی خرابی برد الکترونیکی اغلب با روشن نشدن یا کار نکردن قسمت هایی از یخچال همراه است. که می تواند توسط نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال این مشکل برطرف گردد.


من در شهرستان می باشم. چگونه باید ارور 08 را تعمیر کنم؟

اگر در شهرسان تشریف دارید و این مشکل برای شما به وجود آمده است کافی است است که برد یخچال خود را باز کنید و آن را برای شرکت تهران سرویس ارسال نماید. مشخصات پستی شرکت تهران سرویس در لینک تماس با ما ذکر شده است. به محض رسیدن برد الکترونیکی یخچال شما به دست شرکت، ما کار تعمیر را شروع می کنیم و نهایتا در 48 ساعت خبر تعمیر برد یخچال ویرپول را به شما می رسانیم و در اولین فرصت برد الکترونیکی مجددا به آدرس شما پست خواهد شد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست